Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Iza Krzan milczała, gdy rano zabrakło go w "PnŚ". Kammel wreszcie zabrał głos. Widzowie będą zawiedzeni
Julia Bogucka
Julia Bogucka 03.01.2024 20:39

Iza Krzan milczała, gdy rano zabrakło go w "PnŚ". Kammel wreszcie zabrał głos. Widzowie będą zawiedzeni

Tomasz Kammel, Izabella Krzan
EastNews/TRICOLORS; East News/Pawel Wodzynski/East News

Jedna z popularniejszych par prowadzących się rozstała? Niepokojące pogłoski rozbrzmiały w sieci. 3 stycznia Tomasz Kammel nie pojawił się u boku Izabelli Krzan podczas emisji “Pytania na śniadanie”. Fani dziennikarza obawiają się, że wynika to ze zmian zachodzących w Telewizji Polskiej. Medialna rewolucja trwa od 19 grudnia i nic nie wskazuje na to, aby zmiany miały spowolnić tempa. Co stało się z prowadzącym?

Tomasz Kammel rozstał się z Telewizją Polską?

Od 19 grudnia trwa przejęcie mediów publicznych przez nowe władze. Od tego czasu Telewizja Polska pożegnała się z kilkoma dużymi nazwiskami. Dziennikarze i prezenterzy telewizyjni zaczęli opuszczać tonący statek. Niektórzy z nich przenieśli się do innych mediów.

Dzisiejszego poranka niecodzienna sytuacja wydarzyła się również podczas emisji “Pytania na śniadanie” na antenie TVP2. Podczas gdy zwyczajowo w roli prowadzących widzimy Izabellę Krzan oraz Tomasza Kammela, dziś sytuacja była zgoła inna. U boku polskiej modelki ukazał się bowiem Robert Koszucki. Ta zmiana nie umknęła uwadze telewidzów. Jedną z przewodnich teorii była ta, mówiąca o rzekomym odejściu prowadzącego z pracy.

Mówili, że jest gejem. Burzliwy, głośny związek miał być tylko przykrywką. Tomasz Kammel wreszcie przerwał milczenie Tomasz Kammel nie wytrzymał po słowach Młynarskiej. Skomentowała jego słowa w Opolu, jest mocna odpowiedź

Izabella Krzan i Tomasz Kammel - współpraca prowadzących

Tomasz Kammel i Izabella Krzan to jedna z najbardziej lubianych par prowadzących telewizję śniadaniową. Para świetnie się ze sobą dogaduje, a sam dziennikarz przyznał kiedyś na swoich mediach społecznościowych, że kocha pracować z Izą. Nic więc dziwnego, że po dzisiejszym programie grono odbiorców zaprotestowało w mediach społecznościowych, widząc zmianę.

“Nadchodzą zmiany? Co z Kammelem?”

"Ogromny żal, że nie ma Kammela"

“Oddajcie The Krzammels!"

- to tylko niektóre z komentarzy reagujących na nowego prowadzącego. 

ZOBACZ TEŻ: Izabella Krzan pokazała mamę. Teraz widać po kim jest tak śliczna, Bożena Krzan to absolutna piękność

Dlaczego Tomasz Kammel nie pojawił się dziś w Pytaniu na Śniadanie?

Co tak naprawdę stało się z “Pytaniem na śniadanie”? Widzowie musieli trochę poczekać na wyjaśnienia. Stacja przez cały dzień nie zabierała głosu. Dopiero sam Tomasz Kammel rozwiał wszelkie wątpliwości na swoich kanałach społecznościowych. 

Prezenter opublikował na Instagramie relację, według której wybiera się na wakacje. Urlop w tym gorącym czasie mógł rzeczywiście wprowadzić nieco zamieszania. Kammel zapowiada, że powróci do programu dopiero za trzy tygodnie. Fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

image (1).png
Źródło: instagram.com

Źródła: pomponik.pl, instagram.com

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik