Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Kammel dopiero pożegnał się z "PnŚ", a teraz kolejne zmiany. Niektórzy są nawet zaniepokojeni
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.01.2024 15:05

Tomasz Kammel dopiero pożegnał się z "PnŚ", a teraz kolejne zmiany. Niektórzy są nawet zaniepokojeni

Tomasz Kammel
Metamorfoza Tomasza Kammela. Fot. KAPiF

W ostatnim czasie widzowie „Pytania na Śniadanie” przeżyli prawdziwy szok, gdy okazało się, że ich ulubiony prezenter, Tomasz Kammel, stracił pracę wraz z całą starą ekipą gospodarzy. Teraz okazało się, że nie jest to jedyna poważna zmiana, jaką przeszedł w ostatnim czasie dziennikarz. Uwagę internautów od razu przykuł pewien szczegół, który został surowo oceniony! 

Tomasz Kammel został zwolniony z "Pytania na Śniadanie"

W przeciągu ostatnich kilku tygodni wielu widzów łudziło się, że być może kilku prowadzącym “Pytania na Śniadanie”, w tym ich ulubionemu gospodarzowi, Tomaszowi Kammelowi, uda się zachować pracę. Niestety, 24 stycznia potwierdziły się ponure doniesienia, jakoby wszyscy dotychczasowi prezenterzy śniadaniówki TVP stracili posady. Widzowie do tej pory nie mogą pogodzić się z decyzją nowych władz publicznego nadawcy. Okazuje się, że wielu z nich nie może przeboleć, iż nie zobaczy już Kammela jak co dzień na ekranach.

25 stycznia Tomasz Kammel opublikował w swoich mediach społecznościowych obszerny wpis, w którym podziękował swoim koleżankom i kolegom po fachu za wspólnie spędzony czas przy prowadzeniu “Pytania na Śniadanie”. Podsumował również lata, które spędził na antenie TVP. Jego wpis spotkał się z wieloma reakcjami fanów, jednak chwilę później cała ich uwaga została przekierowana na coś zupełnie innego. Dostrzegli szczegół, który poważnie ich zaniepokoił. 

“Prywatnie nie chciała się kolegować”. Zwolnili go i się wygadał. Tomasz Kammel o "niewyparzonym dziobie" Mówili, że jest gejem. Burzliwy, głośny związek miał być tylko przykrywką. Tomasz Kammel wreszcie przerwał milczenie

Gruntowne zmiany w życiu Tomasza Kammela - nie tylko utrata pracy

Tomasz Kammel rozpoczął swoją przygodę w świecie telewizji w murach TVP w 1997 roku. Był nie tylko cenionym dziennikarzem, ale również prowadzącym wielu programów rozrywkowych. W “Pytaniu na Śniadanie” po raz pierwszy zawitał w 2008 roku, jednak już po roku zajął się innymi projektami. Do śniadaniówki powrócił natomiast w 2011 roku, gdzie był gospodarzem aż do stycznia 2024 roku. Prezenterką, z którą w ostatnim czasie tworzył uwielbiany przez widzów duet, była Izabella Krzan.

Przez lata pracy w TVP Tomasz Kammel kreował spójny, niemal niezmienny wizerunek. Nigdy wcześniej nie zdarzyło mu się nawet zaszaleć z fryzurą. Tymczasem tuż po ogłoszeniu swojego zwolnienia dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych post, którym zaskoczył fanów. Internauci od razu wychwycili pewien szczegół, który całkowicie zmienia postrzeganie Kammela. Jak jego zwolennicy skomentowali kolejną zmianę w jego życiu?

Projekt bez nazwy (52).png
Metamorfoza Tomasza Kammela. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (54).png
Metamorfoza Tomasza Kammela. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Kammel nie wytrzymał po słowach Młynarskiej. Skomentowała jego słowa w Opolu, jest mocna odpowiedź

Internauci ocenili metamorfozę Tomasza Kammela

25 stycznia Tomasz Kammel opublikował na Instagramie film, który skłonił jego fanów do poważnych rozmyślań. Wielu z nich niepokoi się, czy wszystko z nim w porządku. Powodem tych negatywnych rozmyślań okazała się być… nowa fryzura dziennikarza. Przeszedł metamorfozę, która wywołała w komentarzach pod postem żywą dyskusję wśród internautów. Wielu z nich jest zdania, że prezenter wyglądał lepiej w poprzedniej fryzurze. Niektórzy sugerują nawet, że obecne uczesanie jest związane z “kryzysem” po utracie pracy w “Pytaniu na Śniadanie”.

  • A gdzie te wspaniałe włosy?
  • Panie Tomku, zdecydowanie pasuje Panu dłuższą górą.
  • Panie Tomku, wróć do poprzedniej fryzury. Takie krótkie włosy nie pasują do Pana.
  • Fryzura nie ten teges – twierdzą internauci.

A Wam która fryzura Tomasza Kammela podoba się bardziej?

Projekt bez nazwy (55).png
Metamorfoza Tomasza Kammela. Fot. instagram.com/tomaszkammel
Projekt bez nazwy (53).png
Metamorfoza Tomasza Kammela. Fot. KAPiF
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania