Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tylko u nas: Zaskakujące, co łączy Annę Popek i Tomasza Kammela. Tak podsumowała partnera, tych słów jej nie zapomni
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.08.2023 18:23

Tylko u nas: Zaskakujące, co łączy Annę Popek i Tomasza Kammela. Tak podsumowała partnera, tych słów jej nie zapomni

Anna Popek ujawnia, co łączy ją z Tomaszem Kammelem
Anna Popek ujawnia, co łączy ją z Tomaszem Kammelem, fot. KAPIF

Podczas gdy Anna Popek powoli wraca po urlopie na plan “Pytania na śniadanie”, inni prowadzący wciąż mają okazję korzystać z uroków lata i wypoczywać z dala od obowiązków zawodowych. Jednym z nich jest Tomasz Kammel, który niedawno świętował swoje 52. urodziny. W rozmowie z naszym portalem dziennikarka wyznała, jak pracuje się jej u boku doświadczonego kolegi po fachu.

Tylko u nas: Anna Popek szczerze na temat relacji z Tomaszem Kammelem

Anna Popek niedawno dołączyła do obsady programu “Pytanie na śniadanie” i od razu odnalazła się tam, jak ryba w wodzie. Gwiazda nie ukrywa, że swobodę, jaka towarzyszy jej na planie zawdzięcza swojemu wieloletniemu doświadczeniu w tym zawodzie oraz cudownym współprowadzącym, którzy od razu przyjęli ją, jak swoją.

Jednym z nich był Tomasz Kammel, który podobnie jak jego koleżanka po fachu od lat związany jest z Telewizją Polską. Okazało się, że nie są to jedyne podobieństwa, jakie występują między gwiazdami porannego show. Co jeszcze łączy Annę Popek i jej programowego kolegę?

Arab przyszedł do sklepu z kilkoma żonami. Sprzedawcę z Krupówek zatkało po tym, o co poprosił

Anna Popek zdradza, co łączy ją z Tomaszem Kammelem

Dziennikarz Telewizji Polskiej 12 lipca świętował swoje 52. urodziny. Celebrował jej z resztą podczas zasłużonych wakacji. Podobną sytuację miała Anna Popek, która przyszła na świat 26 czerwca i również w okresie letnim mogła pozwolić sobie na małe świętowanie.

Co ciekawe, urodzeni pod tym samym znakiem zodiaku prezenterzy rzeczywiście mają bardzo zbliżone charaktery i podejście do wielu spraw, co znacznie ułatwia im pracę na planie “Pytania na śniadanie”, czy wykonywanie innych obowiązków zawodowych. W rozmowie z naszą redaktorką przyznała to sama Anna Popek.

Oboje z Tomkiem jesteśmy z tego samego znaku zodiaku, choć może to nie jest jakoś bardzo ważne, ale jesteśmy zodiakalne raki i mamy podobne natury.

Anna Popek szczerze o tym, jak pracuje jej się u boku Tomasza Kammela

Dziennikarka przyznała, że praca u boku Tomasza Kammela to dla niej czysta przyjemność, ponieważ programowy kolega podchodzi bardzo rzetelnie do swoich obowiązków. Anna Popek miała okazję przekonać się o tym nie tylko na planie “Pytanie na śniadanie”, ale również gdy w 2022 roku wspólnie z prezenterem poprowadziła prestiżową galę 70-lecia Telewizji Polskiej.

Na pewno Tomek bardzo rzetelnie podchodzi do pracy. Jest profesjonalny i życzliwy. Ważne jest dla niego powodzenie programu i temu podporządkowuje swoje zachowanie na scenie i studiu.

Patrząc na podobieństwa między dwójką prowadzących oraz sympatię, jaką wzajemnie się darzą, nikogo nie powinno dziwić, dlaczego to właśnie z Tomaszem Kammelem prezenterka została połączona w programową parę. Ich wzajemny szacunek i profesjonalizm widać również w odcinkach na żywo, gdzie idealnie się uzupełniają. Ze zniecierpliwieniem czekamy na kolejne.

Anna Popek 1.jpg
Anna Popek szczerze o relacjach z Tomaszem Kammelem, fot. KAPIF
Anna Popek 2.jpg
Anna Popek szczerze o relacjach z Tomaszem Kammelem, fot. KAPIF
Anna Popek 3.jpg
Anna Popek szczerze o relacjach z Tomaszem Kammelem, fot. KAPIF
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania