Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Kammel pokazał 26 lat młodszego brata! Fani przecierają oczy, są podobni?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 13.08.2023 17:25

Tomasz Kammel pokazał 26 lat młodszego brata! Fani przecierają oczy, są podobni?

Tomasz Kammel, brat
Tomasz Kammel pokazał, jak wygląda jego brat. Fot. Instagram/Tomasz Kammel

Życie prywatne gwiazd to coś, co zdecydowanie najbardziej intryguje wszystkich fanów. Tak więc gdy Tomasz Kammel zorganizował na swoich mediach społecznościowych serię pytań i odpowiedzi, jego zwolennicy nie mogli przepuścić takiej okazji. W pewnym momencie padło zapytanie o brata dziennikarza. Wtedy Kammel opublikował ich wspólne zdjęcie!

Tomasz Kammel ma przyrodniego brata

Nie wszyscy fani Tomasza Kammela wiedzą, że dziennikarz większość swojego dzieciństwa wychowywał się bez ojca. Wyjechał on do Republiki Federalnej Niemiec, gdzie założył nową rodzinę, a także zmienił nazwisko na Christian Kammel. Przez lata dorastający Tomasz Kammel nie miał z nim kontaktu, jednak po jakimś czasie zmieniło się to i panowie odbudowali relację. Wówczas dziennikarz był stałym bywalcem w domu swojego ojca i jego nowej rodziny. To sprawiło, że bardzo dużo czasu spędził razem ze swoim przyrodnim bratem, Fryderykiem Kammelem.

Tomasz Kammel nieczęsto porusza prywatne tematy, jednak gdy ostatnio zorganizował na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi, postanowił zaspokoić ciekawość fanów w tym zakresie. Wypowiedział się wówczas m.in. o tym, czy jego brat mówi po polsku oraz pochwalił się wspólną fotografią. 

"Sanatorium miłości": dwa tygodnie temu Dariusz Kosiec wziął ślub. Przykre wieści o jego żonie, nie mieści się w głowie

Tomasz Kammel zorganizował Q&A, padło pytanie o brata

Tomasz Kammel jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w polskim show-biznesie. Na Instagramie obserwuje go ponad 280 tys. internautów. Gospodarz “Pytania na Śniadanie” chętnie dzieli się z nimi najróżniejszymi kadrami na platformie. Większość z nich dotyczy pracy lub są to filmiki z różnymi poradami. 

Niedawno prezenter zrobił wyjątek i postanowił podzielić się z fanami “prywatą”. Na relacji zachęcił więc, by ci zadawali mu pytania. Jedno z nich dotyczyło jego brata:

Czy Pana brat mówi po polsku?

Tomasz Kammel nie zwlekał długo z odpowiedzią, a w dodatku opublikował wspólne zdjęcie ze sporo od siebie młodszym Fryderykiem.

Tomasz Kammel pokazał przyrodniego brata

Tomasz Kammel odpowiedział na wiele pytań ze zorganizowanego przez siebie Q&A. Jedno z nich dotyczyło przyrodniego brata. Okazuje się, że Fryderyk potrafi dobrze mówić po polsku:

Mówi, bez akcentu, ale czasem używa śmiesznych słow. Jego polski poprawia mi humor – wyznał dziennikarz.

Co więcej, Tomasz Kammel postanowił opublikować zdjęcie z przyrodnim bratem. Na kadrze obaj uśmiechają się do wspólnego selfie. W oczy od razu rzuca się różnica wieku, która wynosi 26 lat. Fryderyk Kammel urodził się 1996 roku, wówczas jego przyrodni brat już robił karierę w polskich mediach. 

tomasz kammel z bratem
Tomasz Kammel pokazał, jak wygląda jego brat. Fot. Instagram/Tomasz Kammel
Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?