Lifestyle.Lelum.pl > Taniec Z Gwiadami

Taniec Z Gwiadami

Maffashion i Michał Danilczuk
29.05.2024 20:53 Maffashion i Danilczuk są w relacji? Tak zareagowała na pytanie wprost

W “Tańcu z Gwiazdami” zajęli 3. miejsce. Czy dołączą do grona par, które połączył płomienny romans? Nie od dziś fani spekulują, że Maffashion i Michała Danilczuka łączy coś więcej. Teraz główni zainteresowani sami zabrali głos. W końcu przyznali, że coś jest na rzeczy?! Sprawdź, co dokładnie powiedzieli. 

Izu Ugonoh dziecko
24.05.2024 09:59 Uczestnik ”Tańca z Gwiazdami” został ojcem. Zdradził zagraniczne imię

Uczestnik “Tańca z Gwiazdami” przekazał radosną nowinę. Izu Ugonoh i jego żona powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Przy okazji sportowiec zdradził imię i płeć potomka. Pod postem posypały się gratulacje. 

Dagmara Kaźmierska
08.05.2024 21:34 Kaźmierska znowu daje o sobie znać. "Nie uciekłam z kraju"

Dagmara Kaźmierska stała się główną bohaterką reportażu portalu “Goniec”, który doczekał się trzech części. Tekst obnaża przestępczą działalność kobiety. Po jego publikacji wyjechała za granicę i nie pojawiła się na finale programu “Taniec z Gwiazdami”. Celebrytka znów zabrała głos i postanowiła rozwiać wątpliwości w związku z jej podróżą do Egiptu.

Julia Kuczyńska, Michał Danilczuk
06.05.2024 22:40 Maffashion pokazała reakcję syna na jej występ w TzG. Niesamowite

Finał programu “Taniec z Gwiazdami” już za nami. W ostatnim odcinku na parkiecie zmierzyły się ze sobą trzy kobiety: Anita Sokołowska, Roksana Węgiel i Julia “Maffashion” Kuczyńska. Ta ostatnia przyznała, że jej synek zawsze ogląda odcinki z jej udziałem następnego dnia. Tak było i tym razem. Dumna mama pokazała urocze nagranie. 

Rafał Maserak, Anita Sokołowska
06.05.2024 21:32 Sokołowska balowała do białego rana. Maserak musiał interweniować

Za nami finał “Tańca z Gwiazdami”. Po kryształową kulę sięgnęła Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Mimo że program skończył się ok godz. 22, dla aktorki noc dopiero się zaczęła. W pewnej chwili tak zatraciła się w tańcu, że Rafał Maserak musiał interweniować.

Roksana Węgiel
05.05.2024 21:13 Ibisz szasta na prawo i lewo stanowiskami w Polsacie. To poszło na żywo

Takiego finału “Tańca z Gwiazdami” nie pamiętają najstarsi fani tego programu. Emocje sięgają zenitu nie tylko w studiu Telewizji Polsat, ale również dla osób, które zasiadły przed telewizorem. Gwiazdy prześcigają się w układach tanecznych, aby tylko zaimponować jury.

Roxie Węgiel, Michał Kassin, Iwona Pavlović
05.05.2024 20:48 Pavlović: "Jestem zniewolona". Roxie Węgiel aż podniosła jury

Roksana Węgiel to jedna z artystek, które pojawiły się w finale programu “Taniec z Gwiazdami”. Tym razem będzie musiała zmierzyć się wraz z Anitą Sokołowską i Julią “Maffashion” Kuczyńską. Jednak 5 maja 2024 roku, wokalistka pokazała, na co ją stać na parkiecie!

Dagmara Kaźmierska, finaliści TzG
05.05.2024 20:31 Kaźmierska całkowicie wycięta z TzG. Nie ma po niej nawet śladu

To niewiarygodne jak ten czas szybko leci. W niedzielę, 5 maja 2024 roku jesteśmy świadkami ostatniego odcinka programu “Taniec z Gwiazdami”. Wielki finał to ogromne emocje, które towarzyszą nam od samego początku.

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke
05.05.2024 20:28 Ktoś przerwał Kasprzyk. Z tłumu wyrwało się: "ZAJEBISTA"

Anita Sokołowska to wyjątkowa aktorka, która ma szansę zgarnąć Kryształową Kulę w programie “Taniec z Gwiazdami”. Tym razem jesteśmy w trakcie finału tanecznego show. Na parkiecie gwiazdy prezentują trzy tańce. Sokołowska po raz kolejny rozbiła bank.

Marcin Hakiel
05.05.2024 12:11 Hakiel podjął ważną decyzję. Wszystko przez Kaźmierską

Finał “Tańca z Gwiazdami” już dziś wieczorem. Czy pojawi się w nim Marcin Hakiel? - z pewnością zastanawia się wielu. Jeden z portalu show biznesowych postanowił dowiedzieć się tego u źródła. Jaką decyzję podjął tancerz? Już wszystko jasne. 

Iwona Pavlović
28.04.2024 21:57 Taniec z Gwiazdami 2024: kto odpadł 28.04.2024?

To był jeden z najtrudniejszych odcinków programu “Taniec z Gwiazdami”. Prowadzący Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut Jeżyna musieli poinformować, kto nie będzie miał szansy na zgarnięcie Kryształowej Kuli. Reakcje uczestników tanecznego show była zaskakująca. Kto odpadł w niedzielę, 28.04.2024?

Ewa Kasprzyk
28.04.2024 21:07 Ewa Kasprzyk niczym Beata Tyszkiewicz. Jej słowa spowodowały, że Ibisz pobladł

Ewa Kasprzyk przejdzie swoją oceną tańca Julii “Maffashion” Kuczyńskiej w półfinale “Tańca z Gwiazdami” do historii. Te słowa, które padły z ust aktorki, spokojnie można porównać z tymi, które powiedziała Beata Tyszkiewicz.

Roksana Węgiel
28.04.2024 20:38 Stanęła na głowie, aby wejść do finału! Węgiel coraz bliżej Kryształowej Kuli

Cóż to były za emocje. Roksana Węgiel wraz ze swoim partnerem tanecznym Michałem Kassinem rozbili bank w programie “Taniec z Gwiazdami”. Zaprezentowali się z najlepszej strony, a jury było zachwycone. Czyżby to były tańce na miarę finału show?

Maciej Musiał
28.04.2024 20:18 Nie tak miało być. "Taniec z Gwiazdami" zaczął się od wpadki z udziałem Musiała

Niesamowite emocje panują w studiu Tańca z Gwiazdami. Nic w tym dziwnego, końcu w niedzielę, 28 kwietnia 2024 roku odbywa się półfinał. Rywalizacja trwa, a dzisiaj jedna z gwiazd odpadnie z programu. 

Jury Tańca z Gwiazdami
28.04.2024 16:22 Ten juror budzi postrach. Uczestnicy Tańca z Gwiazdami wskazali

Finał programu “Taniec z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. W niedzielę, 28 kwietnia dowiemy się, która para odpadnie w półfinale. Zwycięzcy otrzymują Kryształową Kulę, a także 100 tysięcy dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza. W opublikowanym filmie na oficjalnym koncie tanecznego show Polsatu uczestnicy zdradzili, którego jurora boją się najbardziej.

Jury "Tańca z Gwiazdami"
28.04.2024 14:12 Zaskakująca zmiana zasad w „Tańcu z Gwiazdami”. Podjęto decyzję

Już dziś półfinał “Tańca z Gwiazdami”. Każdy odcinek dostarczał widzom mnóstwa emocji. Podobnie będzie na finiszu show. Już za tydzień będziemy mogli obejrzeć wielki finał walki o kryształową kulę. Zajdą w nim jednak niespodziewane zmiany. Tego jeszcze nie było. 

Iwona Pavlović i Stefano Terrazino
27.04.2024 13:14 Taniec z Gwiazdami 2024: kiedy finał? O której oglądać w TV?

Program “Taniec z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami do końca. Nic dziwnego, że coraz więcej osób poszukuje informacji, kiedy będą mogły zobaczyć wielki finał tanecznego show Polsatu. Sprawdziliśmy specjalnie dla Was kiedy i o której oglądać w TV ostatni odcinek “Tańca z Gwiazdami”.

Julia Kuczyńska
26.04.2024 16:16 Julia "Maffashion” Kuczyńska ma dom niczym z katalogu. Zdjęcia wnętrz gwiazdy TzG zapierają dech

Julia Kuczyńska, znana jako “Maffashion”, jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Nic w tym dziwnego, że większość osób zastanawia się jak uczestniczka “Tańca z Gwiazdami” mieszka. Zobaczcie zdjęcia nowego mieszkania influencerki. To prawdziwy luksus!

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
26.04.2024 10:41 Nagłe wieści ws. Dagmary. Są przecieki z Polsatu i reakcja Hakiela

Artykuł portalu “Goniec.pl”, który ukazał się w mediach 25 kwietnia, wstrząsnął całym światem show-biznesu. Ujawnienie okrutnych szczegółów z czasów kryminalnej działalności Dagmary Kaźmierskiej sprawiło, że jej dalsza obecność w telewizji stanęła pod olbrzymim znakiem zapytania. Polsat już zdecydował się podjąć stanowcze kroki dot. programów, w których wystąpiła. Czy podobny scenariusz czeka “Taniec z Gwiazdami”? Finał tanecznego show zbliża się wielkimi krokami, a tu takie wieści. Wiadomo, jaka była reakcja produkcji oraz Marcina Hakiela na doniesienia o Kaźmierskiej.

Marcin Hakiel i Dominika
26.04.2024 09:36 To scaliło ich bardziej niż obrączki? Piękna decyzja Hakiela i jego partnerki

Marcin Hakiel i jego partnerka zdecydowali się w nietuzinkowy sposób przypieczętować swoją miłość. To scaliło ich bardziej niż obrączki? Piękny gest.

Dagmara Kaźmierska
25.04.2024 18:15 Naczelnik więzienia ujawnił, jak Kaźmierska zachowywała się za kratami

Jeszcze wczoraj postrzegaliśmy Dagmarę Kaźmierską jako gwiazdę telewizji i charyzmatyczną osobowość medialną. Wielu z nas zapomniało, że “Królowa życia” odsiadywała wyrok pozbawienia wolności nie bez powodu. Dzisiaj portal goniec.pl przypomniał o przeszłości Kaźmierskiej, ujawniając szczegóły jej przestępczej działalności. Z kolei tak mówił o niej naczelnik więzienia, w którym niegdyś spędziła 14 miesięcy. 

Dagmara Kaźmierska
24.04.2024 20:39 Złoto, przepych i ten sedes. Tak mieszka Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska ponownie zdominowała nagłówki portali plotkarskich. Media ją lubią, a ona lubi zainteresowanie sobą. “Królowa życia” uwielbia też przepych i bogactwo, co widać chociażby w sposobie, w jaki urządziła swój dwupoziomowym apartament. To wnętrza godne królowej.  

Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović
22.04.2024 21:40 "Zajęła pierwsze miejsce". Pavlović rozbrajająco o Kaźmierskiej

Mimo że Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w “Tańcu z Gwiazdami”, nadal wywołuje ogromne emocje i to nie tylko u widzów. Po raz kolejny jej taneczne popisy oceniła Iwona Pavlović, z którą “Królowa życia” ciągle wchodziła w słowne potyczki. Jurorka ponownie nie miała litości. Myślicie, że Kaźmierska jej odpowie?

Maciej Musiał ze swoją mamą
22.04.2024 18:42 Mama Macieja Musiała wygląda jak jego siostra, a ojciec jest aktorem

W poprzednim odcinku “Tańca z Gwiazdami” uczestnicy zaprosili na parkiet swoich bliskich. Roksana Węgiel zdecydowała się na Kevina Mgleja, a Maciej Musiał wybrał swoją mamę. Internauci byli przekonani, że to jego siostra. Kim są rodzice aktora? Oni także są związani z branżą.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Krzysztof Ibisz
22.04.2024 17:00 Krzysztof Ibisz tak odezwał się w odcinku bez Dagmary. Nie nadawała się?

Krzysztof Ibisz nie popisał się w ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami”? Poszło o Dagmarę Kaźmierską i jego niewybredny komentarz pod jej adresem. Internauci zarzucili prowadzącemu wręcz brak profesjonalizmu. Mają rację? 

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
22.04.2024 16:13 To scaliło ich bardziej niż obrączki. Wiemy, na co zdecydowali się Roxie i Kevin

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zdecydowali się zrobić szaloną rzecz. Zgodnie przyznali, że działali spontanicznie. Połączyło ich to jednak bardziej niż obrączki. Wspólnie opowiedzieli historię, jaka się za tym kryje. Romantyczny gest? Zdaniem fanów, niekoniecznie… 

Piotr Stramowski i Natalia Krakowska
22.04.2024 07:19 Na widowni TzG pojawił się Stramowski. Nie uwierzycie, kogo ze sobą zabrał

Piotr Stramowski to popularny aktor, który uwielbia zaskakiwać. W niedzielę, 21 kwietnia 2024 roku pojawił się w studiu programu “Taniec z Gwiazdami”. Jednak nie był sam, u jego boku zasiadła Natalia Krakowska i ktoś jeszcze. 

Ewa Kasprzyk w "Tańcu z gwiazdami"
21.04.2024 22:04 Taniec z Gwiazdami: ta para mogła zawalczyć o zwycięstwo. Już nie zatańczy

To był ekscytujący odcinek programu “Taniec z Gwiazdami” na antenie Telewizji Polsat. Na początku pięknie pożegnano się z Dagmarą Kaźmierską, która z powodu kontuzji musiała opuścić taneczne show. Uczestnicy zatańczyli również ze swoimi bliskimi. Jednak jedna para musiała opuścić TzG. Kto nie wróci już na parkiet?