Taniec

Pytanie na Śniadanie Kinga Dobrzyńska
27.05.2024 22:13 Prowadzący PnS pląsają do hitu! Szefowa śniadaniówki gubi buty

Dzisiejszy odcinek programu “Pytanie na Śniadanie” był emitowany z ogrodu. Była to okazja na poprowadzenie śniadania prasowego i radosne pląsy do popularnego numeru. Szefowa formatu w pewnym momencie zgubiła buty. Internauci są podzieleni.

Roksana Węgiel, Michał Kassin
13.05.2024 18:23 Roxie Węgiel ponownie wystąpi na parkiecie w towarzystwie Kassina?

Występy w “Tańcu z Gwiazdami” udowodniły, że Roksana Węgiel jest wszechstronnie uzdolnioną artystką. Od dziecka zachwyca wokalem, a teraz pokazała, że na parkiecie wcale nie radzi sobie gorzej niż zawodowi tancerze. Widzowie są zachwyceni talentem Roxie, dlatego ubolewają, że w ostatnią niedzielę nie mogli zobaczyć nowych choreografii w jej wykonaniu. Jednak nie wszystko stracone — gwiazda właśnie zapowiedziała nową trasę koncertową, gdzie na fanów będzie czekać nie lada niespodzianka!

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka
19.04.2024 18:26 Szczepaniak zwrócił się wprost do Kaźmierskiej. "Czy to ustawka?"

Kiedy Dagmara Kaźmierska ogłosiła swoją rezygnację z programu “Taniec z Gwiazdami”, to właśnie oni otrzymali drugą szansę. Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, którzy zyskali ponowną okazję na sięgnięcie po Kryształową Kulę, zwrócili się do widzów programu, ale również do samej Dagmary Kaźmierskiej.

Julia Wieniawa, The Goddesses
13.04.2024 21:05 Wieniawa eksplodowała z radości! Zwrot akcji w "Mam Talent"

To już siódmy raz, kiedy możemy poznać zdolności osób z całego świata. W programie “Mam Talent!” do tej pory zaprezentowały się już setki uczestników, a przed jurorami wielkie wyzwanie. Muszą wybrać tylko czterdziestu finalistów.

Jurorzy i prowadzący "Taniec z Gwiazdami"
31.03.2024 22:05 Taniec z Gwiazdami: to oni odpadli, jako kolejni. Fani są niepocieszeni

Za nami piąty odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”. Czternasta edycja show skradła serca milionów widzów, którzy chętnie śledzą poczynania najpopularniejszych polskich celebrytów. Tym razem doczekaliśmy się świątecznego odcinka poświęconego Wielkanocy. Wiemy już, kto odpadł w dzisiejszym odcinku.

Rafał Maserak, Anita Sokołowska, Jacek Jeschke
25.03.2024 07:15 Fani łapali się za głowy, widząc, co Maserak robił w ostatnim odcinku

Emocje po czwartym odcinku programu “Taniec z Gwiazdami” wciąż opadają. Tym razem odpadły z niego aż dwie pary, a trzy inne uplasowały się na szczycie listy rankingowej, zdobywając od jurorów 39 punktów. Okazuje się, że niektórzy byli bardzo blisko pełnej punktacji, ale jeden z jurorów postanowił się wstrzymać od przyznania dziesiątki. Zrobił to specjalnie?

Taniec z Gwiazdami uczestnicy i jurorzy
24.03.2024 22:07 Aż dwie pary! To oni odpadli w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami".

Właśnie zakończył się czwarty odcinek obecnie trwającej edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Dzisiejsza odsłona była wyjątkowa, bowiem z formatem pożegnały się aż dwie pary. Już wiemy, kto pojechał do domu.

Jurorzy "Taniec z Gwiazdami"
17.03.2024 22:13 To oni odpadli z "Tańca z Gwiazdami", widzowie niepocieszeni

Za nami trzeci odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”. Czternasta edycja formatu zapewnia nam gigantyczną porcję emocji, a szczególnie, gdy dochodzi do finału, w którym musimy pożegnać jedną z par. Tak też stało się teraz. Wiemy, kto opuścił program.

Roksana Węgiel
17.03.2024 20:43 Roksana Węgiel tak zatańczyła. Zaskoczenie w "Tańcu z Gwiazdami"

Trwa trzeci odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”, a Roxie Węgiel zachwyciła wszystkich! Artystka zaprezentowała z partnerem Michałem Kassinem paso doble. To druga czterdziestka w historii tej edycji! Utwór ABBY przyniósł im wielkie szczęście.

Jurorzy "Taniec z Gwiazdami"
17.03.2024 20:20 Pierwsza para w "Tańcu z Gwiazdami" dała popis. Na tyle ich ocenili

Właśnie wystartował kolejny odcinek zmagań tancerzy i gwiazd na oczach milionów widzów. W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy jedną z par, a dziś jej los podzieli kolejna. Za nami pierwszy występ. Spodziewaliście się, że takie noty otrzymają?

Taniec z gwiazdami
10.03.2024 21:34 Jest pierwsza 40! Nawet Pavlović nie miała się do czego przyczepić

Trwa drugi odcinek 14. edycji programu “Taniec z gwiazdami”. Nikt się tego nie spodziewał, ale już okrzyknięto sukces. Pierwszy raz w tej edycji odnotowano pełną liczbę punktów! Oni otrzymali czterdziestkę od jurorów.

Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek
27.02.2024 08:18 Marcin Hakiel wreszcie pokazał córkę w pełnej okazałości

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przetrwali u swego boku 17 lat. Niestety pomimo dobrze zapowiadającego się związku i dwójki dzieci, kilka lat temu zdecydowali się na rozwód. Dziś oboje są już z nowymi partnerami, jednak jak podkreślają w wielu wywiadach, najbardziej zależy im na szczęściu oraz spokoju córki i syna. Niedawno w mediach społecznościowych tancerza pojawiło się nagranie, na którym widać Helenę w całej okazałości. Co na to Katarzyna Cichopek?

Sanatorium miłości
09.03.2021 14:08 ,,Sanatorium miłości”: w telewizji nie pokazano tańca kuracjuszek. Nagranie podbija internet

Trzecia edycja programu Sanatorium miłości już za nami, a królem i królowymi turnusu zostali: Zdzisław, Halinka oraz Jadzia. Okazuje się, że w telewizji nie wyemitowano wszystkich elementów balu pożegnalnego. Kuracjuszki wykonały specjalny taniec dla Panów, a oni odwdzięczyli się pięknymi różami. Nagranie trafiło do sieci i stało się hitem. Chociaż żaden z uczestników trzeciej edycji Sanatorium miłości nie wyjechał z Polanicy-Zdroju ze swoją drugą połówką, to emocji nie zabrakło. Podczas Wielkiego Finału wydarzyło się więcej niż pokazano w telewizji.

panna młoda
13.11.2020 11:34 Lista 10 zakazanych piosenek na wesele. Wybierzesz jedną z nich? Będzie rozwód

Lista 10 zakazanych piosenek na wesele. Według specjalistów istnieje lista piosenek, które wybrane na wesele zwiastują szybki rozwód. Lepiej ich unikaj, na wszelki wypadek 😉Okazuje się, że kluczową decyzją może okazać się jednak muzyka, a konkretnie 10 wybranych utworów, które zwiastują nadchodzącą katastrofę.Planując ślub, należy liczyć się z wieloma trudnymi decyzjami. Niewiele osób tak naprawdę ma świadomość, jakie wyzwania stoją przed przyszłą parą młodą. Trzeba wybrać salę, ustalić menu, zastanowić się nad dekoracjami. Panna młoda pochłonięta będzie także wyborem tej idealnej sukni, a Pan młody stanie przed dylematem: garnitur, frak, a może smoking?

ksiądz
09.11.2019 21:45 Ksiądz wyszedł na środek sali gimnastycznej i uniósł rękę do góry. Uczniowie wstrzymali oddech, kiedy zobaczyli, co zamierza zrobić

Ksiądz niespodziewanie wyszedł na środek sali gimnastycznej. Kiedy uniósł rękę, wszyscy zamarli. To, co zdarzyło się potem, wprawiło ich w jeszcze większe osłupienie. W jaki sposób kapłan wywołał takie poruszenie wśród młodych ludzi z liceum?Uczniowie Cardinal Gibbons High School, rzymskokatolickiej prywatnej szkoły w Fort Lauderdale na Florydzie, cieszyli się z występu cheerleaderek w połowie przerwy, gdy niespodziewanie ksiądz wszedł na boisko. Ojciec Rivera pracuje w szkole, ale nikt nie spodziewał się, że zajmie centralne miejsce na występie podczas meczu drużyny.

Agnieszka Kaczorowska Taniec z gwiazdami
13.10.2019 18:47 Agnieszka Kaczorowska krytykuje „Taniec z Gwiazdami”. ”Szkoda, że taniec się nie broni”

Taniec z gwiazdami został skrytykowany przez Agnieszkę Kaczorowską. Mocne słowa padły po tym, jak była tancerka programu znalazła się na widowni jednego z odcinków nowej edycji. „Szkoda, że taniec się nie broni” powiedziała Kaczorowska. Było aż tak źle? Agnieszka Kaczorowska przez sześć edycji brała udział w programie. Najpierw jako uczestniczka, a później jako tancerka świetnie sobie radziła zajmując wysokie miejsca, a nawet w 2015 roku wygrywając u boku Krzysztofa Wieszczeka. Dlaczego skrytykowała najnowszą edycję programu?