Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Prowadzący PnS pląsają do hitu! Szefowa śniadaniówki gubi buty
Julia Bogucka
Julia Bogucka 27.05.2024 22:13

Prowadzący PnS pląsają do hitu! Szefowa śniadaniówki gubi buty

Pytanie na Śniadanie Kinga Dobrzyńska
Fot. AKPA, KAPiF

Dzisiejszy odcinek programu “Pytanie na Śniadanie” był emitowany z ogrodu. Była to okazja na poprowadzenie śniadania prasowego i radosne pląsy do popularnego numeru. Szefowa formatu w pewnym momencie zgubiła buty. Internauci są podzieleni.

Dzisiejsza odsłona programu "Pytanie na Śniadanie" odbyła się w ogrodzie

Znany program śniadaniowy stacji TVP2 z okazji wiosennej atmosfery przeniósł się w plener. Ekipa prowadzących opuściła studio w centrum Warszawy, aby pooddychać świeżym powietrzem i przekazywać informacje widzom w promieniach słońca. Nie zabrakło relacji z czerwonego dywanu w towarzystwie Aleksandry Grysz i Grzegorza Dobka oraz Dancingu Międzypokoleniowego.

W międzyczasie odbyło się również śniadanie prasowe programu, na które przybyło szerokie grono dziennikarzy. W plenerowych warunkach pojawiło się wiele osób związanych z porannym formatem, między innymi prowadzący Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz. Za stylizacje gwiazd odpowiadała Natalia Sowierka.

KAPIF_oryginal_K1211047F.jpg
Fot. KAPiF
Dziś wieczorem włączycie Polsat i zobaczycie Katarzynę Cichopek "Pytanie na Śniadanie" rozbiło bank! Do programu dołącza znana aktorka

Podczas emisji programu "Pytanie na Śniadanie" doszło do wypadku

Prowadząca Katarzyna Burzyńska pełni funkcję reporterki programu “Pytanie na Śniadanie”. Powróciła do pracy w Telewizji Polskiej po siedmiu latach nieobecności. Podczas dzisiejszej odsłony formatu doszło do wpadki, która z pewnością zostanie zapamiętana przez widzów na długo. Choć przejęzyczenia i inne pomyłki są codziennością występowania na żywo w telewizji, tym razem sprawa dotyczyła czegoś innego.

Dziennikarka właśnie przeprowadzała wywiad z osobami obecnymi w programie “Pytanie na Śniadanie”, kiedy nagle wypadły jej zęby. Od razu z ust Katarzyny Burzyńskiej wydobyły się okrzyki przerażenia.

Przepraszam! Przepraszam, wypadły mi... wypadły mi zęby. Muszę skończyć, przepraszam - zawołała.

Kilka godzin później w rozmowie z “Pudelkiem” dziennikarka wyjaśniła przebieg całej sytuacji. Okazało się, że z ust wypadł jej aparat ortodontyczny. Katarzyna Burzyńska postanowiła obrócić całą sytuację w żart.

Po prostu zęby zjadłam na telewizji. A tak serio: wypadł mi aparat ortodontyczny, który noszę od dłuższego czasu, żeby skorygować zgryz. Okazuje się, że nawet on sprawia problemy. Ale uważam też, że jego noszenie nie jest powodem do wstydu - podkreśliła reporterka.

ZOBACZ TEŻ: "Nie zamykam się na miłość". Dowbor znowu się zakochała?

Impreza na antenie TVP2 trwała w najlepsze

W kulminacyjnym momencie programu doszło do wyjątkowych scen. Cała ekipa programu “Pytanie na Śniadanie” włączyła muzykę i zabrała się do tańca na przygotowanym podeście. W tle leciał jeden z największych hitów lata: “ITALODISCO” grupy “The Kolors”. Doszło do tego, że Kinga Dobrzyńska, obecna szefowa śniadaniówki zrzuciła z nóg swoje buty. Pląsy zostały uwiecznione przez kamery i udostępnione w sieci. Okazuje się, że zebrały dość negatywne opinie ze strony internautów.

  • W sam raz na spadek oglądalności
  • Oglądalność zero to nadrabiają

Faktem jest, że “Pytanie na Śniadanie” zaliczyło w ostatnim czasie poważne spadki oglądalności. W zestawieniu przywołanym przez portal “Wirtualne Media” format stacji TVP w marcu ubiegłego roku oglądało średnio 472 tysiące osób. Rok później ta liczba zmniejszyła się aż o 127 tysięcy, co jest największą różnicą w tabeli.