Lifestyle.Lelum.pl > Programy > To oni odpadli z "Tańca z Gwiazdami", widzowie niepocieszeni
Julia Bogucka
Julia Bogucka 17.03.2024 22:13

To oni odpadli z "Tańca z Gwiazdami", widzowie niepocieszeni

Jurorzy "Taniec z Gwiazdami"
Fot. KAPiF

Za nami trzeci odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”. Czternasta edycja formatu zapewnia nam gigantyczną porcję emocji, a szczególnie, gdy dochodzi do finału, w którym musimy pożegnać jedną z par. Tak też stało się teraz. Wiemy, kto opuścił program.

Za nami trzeci odcinek programu "Taniec z Gwiazdami"

To już trzeci tydzień, kiedy wraz z najbliższymi zasiadamy przed telewizorami, aby sprawdzić, jak sobie radzą najsłynniejsi polscy celebryci. Na parkiecie idzie im bardzo różnie, ale znajdą się i tacy, którzy zachwycili jurorów i fanów formatu. Po dwóch pierwszych odcinkach grono uczestników skurczyło się tylko o jedną parę, a byli to Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh.

W pierwszym odcinku nie odpadł nikt, dzięki czemu dziś dopiero po raz drugi doświadczamy utraty jednej ze wspaniałych par. Każdy odcinek dysponuje specjalnym motywem, który dyktuje uczestnikom, do czego i jak powinni zatańczyć. W ubiegłym tygodniu akcent został postawiony na produkcje filmowe ze względu na odbywającą się tego samego dnia ceremonię rozdania Oscarów.

Jest pierwsza 40! Nawet Pavlović nie miała się do czego przyczepić Nawet Pavlović nie mogła tego obiektywnie ocenić. Sceny w "TzG"

Dzisiejszym motywem programu "Taniec z Gwiazdami" była ABBA

Działalność szwedzkiego zespołu muzycznego znana jest na całym świecie, a ich dorobek artystyczny wprawia w głębokie zdumienie. Na pewno kojarzycie przynajmniej kilka z utworów, które dziś rozbrzmiały na scenie programu “Taniec z Gwiazdami”. Celebryci wykonali układy do wielu słynnych utworów, które do dziś nuci większość osób rozproszonych na całym świecie. Nie zabrakło takich hitów jak między innymi “Honey, honey” lub “Voulez-Vous”.

KAPIF_oryginal_K1178412F.jpg
Fot. KAPiF

Na scenie zaprezentowało się jedenaście par, a wśród styli tanecznych znalazły się takie jak walc angielski, paso doble czy cha-cha. Wielkim hitem okazał się występ Roxie Węgiel i Michała Kassina, którzy wywalczyli sobie aż czterdzieści punktów, czyli pełen pakiet możliwy do uzyskania przez jurorów.

KAPIF_oryginal_K1178482F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: "TzG" ledwo się zaczęło, a show już skradł Hakiel

To oni odpadli z trzeciego odcinka programu "Taniec z Gwiazdami"!

Niestety po tylu podniosłych emocjach przyszedł czas na rozstania. Choć nikt nie był na to gotowy, jedna z par musiała opuścić program. Już nie będą mieli szans na wygranie Kryształowej Kuli. Pomimo bardzo dobrych chęci i wyjątkowo ambitnego podejścia do tematu, utwór ABBY nie przyniósł im szczęścia i doprowadził do końca tej niezwykłej przygody.

Na to, kto opuści program “Taniec z Gwiazdami” wpływ mieli nie tylko jurorzy. Widzowie za pomocą głosowania SMS oraz poprzez stronę internetową mogli wesprzeć swoją ulubioną parę i uchronić ją przed przykrym losem. Ktoś jednak musiał odejść, i padło właśnie na nich. Z trzeciego odcinka programu “Taniec z Gwiazdami” odpadli Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara!

KAPIF_oryginal_K1178622F (1).jpg
Fot. KAPiF