Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pierwsza para w "Tańcu z Gwiazdami" dała popis. Na tyle ich ocenili
Julia Bogucka
Julia Bogucka 17.03.2024 20:20

Pierwsza para w "Tańcu z Gwiazdami" dała popis. Na tyle ich ocenili

Jurorzy "Taniec z Gwiazdami"
Fot. KAPiF

Właśnie wystartował kolejny odcinek zmagań tancerzy i gwiazd na oczach milionów widzów. W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy jedną z par, a dziś jej los podzieli kolejna. Za nami pierwszy występ. Spodziewaliście się, że takie noty otrzymają?

Zaczyna się trzeci odcinek programu "Taniec z Gwiazdami"

Czternasta edycja jednego z najpopularniejszych formatów rozrywkowych emitowanych w Polsce zyskał rzeszę fanów. Miliony Polaków już trzeci tydzień gromadzi się przed telewizorami i ogląda zmagania uczestników w walce o Kryształową Kulę. W poprzednim odcinku pożegnaliśmy pierwszą parę, czyli Adama Kszczota i Katarzynę Vu Manh. Nie udało im się uzyskać promocji do dzisiejszej odsłony programu “Taniec z Gwiazdami”.

Po ostatnich dwóch tygodniach na szczycie listy rankingowej uplasowali się Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska oraz Julia „Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk. Na samym końcu znalazła się Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, jednak dzięki głosom ze strony widzów udało im się awansować do kolejnego odcinka.

Lewandowska o występie Musiała w „TzG". Wyznała prawdę Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? W końcu wyszło na jaw

Tak minął nam poprzedni odcinek programu "Taniec z Gwiazdami"

Zeszłotygodniowa odsłona tego formatu rozrywkowego była niezwykle wyjątkowa. Wszystko przez to, że wydarzenie skorelowało się z ceremonią rozdania Oscarów. To dlatego uczestnicy wystąpili do utworów pochodzących ze znanych filmów. Mnogość stylów tanecznych dopasowanych do różnorodnych piosenek zachwycała zarówno jurorów, jak i widownię. Nie zabrakło utworów, które pochodziły z nominowanych w tym roku do prestiżowej nagrody obrazów.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zatańczyli cha-chę do piosenki pochodzącej z “Barbie”. Beata Olga Kowalska wraz z Mieszkiem Masłowskim wykonali walca do kultowego utworu z “Titanica”, a rumba w interpretacji Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Kamila Gwary powstała do piosenki “Shallow” z filmu “Narodziny gwiazdy”.

KAPIF_oryginal_K1175250F.jpg
Fot. KAPiF
KAPIF_oryginal_K1175167F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Miszczak wprost o tym, co jest decydujące w “TzG”

Tak zatańczyła pierwsza para!

Dzisiejszym motywem są lata 80. i zespół ABBA. Wszystkie pary wykonają układy właśnie do utworów tej grupy. Jako pierwsi wystąpili Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Wybrana dla nich piosenka to “Honey, Honey”. Cha-cha, którą wykonali, wzbudziła wiele emocji zarówno wśród jurorów, jak i widowni. Sala była pełna braw! Stół sędziowski jak zwykle miał wiele do powiedzenia na temat tańca Krzysztofa Szczepanika i Sary Janickiej

Okazuje się, że parze poszło całkiem nieźle, choć gorzej niż w poprzednim tygodniu. Żółte kreacje gwiazdy i tancerki pięknie wpasowały się w klimat utworu, ale jako laureaci pierwszej “czterdziestki” w tej edycji programu mieli wysoko ustawioną poprzeczkę. A jak ich cha-chę ocenili jurorzy? Otrzymali od nich 29 punktów! Niezły wynik?

  • Ja widzę, że dziesiątki dodają skrzydeł, bo rozwijasz się pięknie! (…) Nie było tak spektakularnie jak ostatnio, ale było całkiem przyzwoicie — oceniła Iwona Pavlović.
KAPIF_oryginal_K1178420F.jpg
Fot. KAPiF