Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Roksana Węgiel tak zatańczyła. Zaskoczenie w "Tańcu z Gwiazdami"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 17.03.2024 20:43

Roksana Węgiel tak zatańczyła. Zaskoczenie w "Tańcu z Gwiazdami"

Roksana Węgiel
Fot. KAPiF

Trwa trzeci odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”, a Roxie Węgiel zachwyciła wszystkich! Artystka zaprezentowała z partnerem Michałem Kassinem paso doble. To druga czterdziestka w historii tej edycji! Utwór ABBY przyniósł im wielkie szczęście.

Roxie Węgiel zachwyciła strojem!

Trwa trzeci odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”. Tym razem uczestnicy walczą o Kryształową Kulę do utworów ABBY. Jedną z uczestniczek, która od dłuższego czasu zachwyca jurorów i fanów formatu jest Roxie Węgiel. Wokalistka tańczy u boku Michała Kassina. Jak powszechnie wiadomo, nie ma tutaj mowy o pomyłce, ponieważ artystka ma doświadczenie w tańcu. Pokazała to przy okazji trzeciej edycji programu “Dance Dance Dance”.

W tym odcinku para zaprezentowała paso doble. Roxie Węgiel i Michał Kassin zachwycili swoimi czerwono-czarnymi strojami. Sukienka artystki z wyciętymi bokami eksponowała to, co najlepsze. Otrzymali wyjątkowo wysokie oceny od jurorów, bo całą czterdziestkę! To druga najwyższa nota w historii tej edycji.

KAPIF_oryginal_K1178489F.jpg
Fot. KAPiF
"Taniec z Gwiazdami": z jakimi osobami trzyma się Iwona Pavlović? Lewandowska o występie Musiała w „TzG". Wyznała prawdę

Dzisiejszy motyw programu "Taniec z Gwiazdami" to ABBA

Dziś wszyscy uczestnicy tańczą do utworów tego słynnego zespołu muzycznego. To historyczni zwycięzcy 19. Konkursu Piosenki Eurowizji, a ich piosenki były hitami lat 80. Do dziś rozbrzmiewają zresztą na wielu imprezach i nic nie wskazuje na to, aby ich blask miał przeminąć. Choć dla wielu uczestników to duże wyzwanie, już kilku parom udało się wytańczyć układ do utworów ABBY.

Na scenie rozbrzmiał między innymi utwór “Honey, honey”, do którego Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka wykonali cha-chę. Pomimo zeszłotygodniowego sukcesu, jakim było przyznanie im czterdziestu punktów, tym razem zdaniem jurorów zasłużyli na tylko 29. Z kolei Anita Sokołowska i Jacek Jeschke wytańczyli sobie walcem noty o łącznej wartości 35 punktów. Wszystko wskazuje na to, że tabela z wynikami może się obrócić do góry nogami!

KAPIF_oryginal_K1178419F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Pierwsza para "Tańcu z Gwiazdami" dała popis. Na tyle ich ocenili

Jak prezentowały się wyniki po dwóch odcinkach?

Dwa pierwsze odcinki obecnie trwającej edycji programu “Taniec z Gwiazdami” rzuciły nieco światła na sytuację celebrytów biorących w niej udział. Wyszło na jaw, komu z tańcem jest po drodze, a kto kompletnie nie wie, w którym kierunku postawić krok. Do tej pierwszej kategorii niewątpliwie należy wspomniana Roxie Węgiel, która wygrała trzecią edycję formatu “Dance Dance Dance”.

W zupełnie inny sposób zaprezentował się między innymi Filip Chajzer, który podczas wykonywania układu do utworu z filmu “Minionki” kompletnie pomylił kroki. Skomplikowana cha-cha zmusiła dziennikarza do improwizacji, która, jak się okazało, zdała egzamin. Para po występie zdobyła 26 punktów od jurorów, co wcale nie jest niskim wynikiem.