Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wieniawa eksplodowała z radości! Zwrot akcji w "Mam Talent"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 13.04.2024 21:05

Wieniawa eksplodowała z radości! Zwrot akcji w "Mam Talent"

Julia Wieniawa, The Goddesses
Fot. Mam Talent TVN/Facebook

To już siódmy raz, kiedy możemy poznać zdolności osób z całego świata. W programie “Mam Talent!” do tej pory zaprezentowały się już setki uczestników, a przed jurorami wielkie wyzwanie. Muszą wybrać tylko czterdziestu finalistów.

Dziś poznamy półfinalistów "Mam Talent!"

Od początku marca na antenie TVN jest emitowany piętnasty sezon programu, który zdradza ukryte talenty setek osób. “Mam Talent!” możemy oglądać od 2008 roku i choć często zachodzą w nim zmiany kadrowe, cieszy się nieprzerwaną popularnością. Przypomnijmy, że w tym roku u boku Agnieszki Chylińskiej zasiedli Marcin Prokop, do niedawna pełniący wraz z Szymonem Hołownią funkcję prowadzącego, oraz wokalistka Julia Wieniawa.

KAPIF_oryginal_K1132143F.jpg
Fot. KAPiF

W dzisiejszym odcinku poznamy 40. półfinalistów 15. edycji programu “Mam Talent!”. Przed jurorami nie lada wyzwanie, bowiem uczestnicy przybyli niezwykle licznie. Dziś po raz ostatni oglądamy castingi, z których zostaną wyłonione najlepsze osoby. Przypomnijmy, że jurorzy mają na stole sędziowskim złoty przycisk, za pomocą którego mogą automatycznie awansować wybranego uczestnika do półfinału.

Chylińska nie mogła patrzeć. Kandydat na Eurowizję w "Mam Talent" "Mam talent": 8-latka rozniosła scenę! Chylińska aż wstała z miejsca

To oni są już w półfinale

Już w pierwszym odcinku poznaliśmy pierwszą osobę, która od razu dowiedziała się, że wystąpi w półfinale programu “Mam Talent!”. To piętnastoletnia Olivia Hausner, która zaprezentowała przed jurorami swoje niezwykłą umiejętność śpiewu oraz gry na skrzypcach. Złoty przycisk nacisnął jeden z prowadzących Jan Pirowski. Drugi raz z przywileju awansowania uczestnika do kolejnego etapu skorzystała Agnieszka Chylińska, którą zachwycił nastoletni Bartek Wasilewski rapujący utwór dla swojej mamy.

To jednak nie koniec, bowiem już w trzecim odcinku Agnieszka Woźniak-Starak zadecydowała o kolejnym użyciu złotego przycisku. Dziennikarka znana ze swojej sympatii do czworonogów wykorzystała go w celu docenienia zdolności suczki Muzy. Nie wiadomo jeszcze, jak uhonorowani uczestnicy poradzą sobie na kolejnym etapie programu “Mam Talent!”, jednak jedno jest pewne — oni już się w nim znaleźli.

ZOBACZ TEŻ: "Mam Talent!": Agnieszka Chylińska wzruszona, wyszło na jaw, co jest powodem?

Ta tancerka otrzymała inną nagrodę

W dzisiejszym, ostatnim odcinku castingowym programu “Mam Talent!” na scenie zaprezentował się zespół taneczny “The Goddesses”. Na jego czele stanęła Diana i od razu było wiadomo, że to ona trzyma wszystko w ryzach. Nie było więc zaskoczeniem, że jurorzy od razu zauważyli, że tancerka przyćmiła swoimi bardziej zaawansowanymi umiejętnościami resztę dziewczyn. Zwróciła na to uwagę Agnieszka Chylińska.

Julia Wieniawa zachwyciła się występem zespołu “The Goddesses” i również wyróżniła zdolności Diany. Podkreśliła, że “bardzo jarają ją pewne siebie kobiety. Dla liderki grupy miała wyjątkową propozycję.

Diana, no skradłaś show. Jak będę tylko miała nowy klip, to chciałabym cię zaprosić do niego - powiedziała wokalistka.

tancerki.png
Fot. Mam Talent TVN/Facebook