Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roxie Węgiel ponownie wystąpi na parkiecie w towarzystwie Kassina?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 13.05.2024 18:23

Roxie Węgiel ponownie wystąpi na parkiecie w towarzystwie Kassina?

Roksana Węgiel, Michał Kassin
Fot. KAPiF

Występy w “Tańcu z Gwiazdami” udowodniły, że Roksana Węgiel jest wszechstronnie uzdolnioną artystką. Od dziecka zachwyca wokalem, a teraz pokazała, że na parkiecie wcale nie radzi sobie gorzej niż zawodowi tancerze. Widzowie są zachwyceni talentem Roxie, dlatego ubolewają, że w ostatnią niedzielę nie mogli zobaczyć nowych choreografii w jej wykonaniu. Jednak nie wszystko stracone — gwiazda właśnie zapowiedziała nową trasę koncertową, gdzie na fanów będzie czekać nie lada niespodzianka!

Roksana Węgiel oczarowała widzów "Tańca z Gwiazdami"

Roksana Węgiel już od pierwszych odcinków “Tańca z Gwiazdami” stała się faworytką widzów. Artystka została sparowana z utalentowanym tancerzem, Michałem Kassinem, który  jest posiadaczem najwyższej tanecznej klasy “S”. Mężczyzna stał się dla młodej gwizdy mentorem, ale również przyjacielem. Uwadze publiczności nie umknęło, jak z każdym kolejnym epizodem para pokazywała coraz bardziej skomplikowane choreografie, które w dużym stopniu opierały się na ich wzajemnym zaufaniu.  

Roxie i Kassin dotarli aż do finału tanecznej rywalizacji. W ostatnim odcinku wspięli się na wyżyny swoich możliwości, prezentując trzy spektakularne choreografie. Zarówno jury, jak i widzowie, byli pod wrażeniem ich umiejętności, które stały na bardzo wysokim poziomie. Patrząc na wokalistkę z boku, można by założyć, że tańczy niczym profesjonalistka. Ostatecznie parze przypadło zaszczytne drugie miejsce, a Kryształową Kulę zdobyli Anita Sokołowska i Jacek Jeschke.

Roksana Węgiel, Michał Kassin (1).jpg
Fot. KAPiF
Kim jest ukochany Michała Kassina? Mają wspólną pasję i boskie ciała Taneczny partner Roxie Węgiel zaskoczył wszystkich. W końcu pokazał ukochanego

Roksana Węgiel tęskni za "Tańcem z Gwiazdami"

Udział w kultowym, tanecznym show Polsatu był dla Roxie niezapomnianym doświadczeniem, który pozwolił się jej rozwinąć na wielu płaszczyznach. Choć kilka lat wcześniej artystka zachwycała w programie “Dance, Dance, Dance”, tym razem przeniosła swoje taneczne umiejętności na zupełnie nowy poziom. W dodatku miała okazję nawiązać nowe przyjaźnie i sprawdzić się w wyzwaniach rzucanych jej przez fanów. 

Nic więc dziwnego, że gdy w ostatnią niedzielę program nie został wyemitowany na antenie, zarówno widzowie, jak i Roxie, poczuli w sercach drobne ukłucie. Wokalistka postanowiła podzielić się w związku z tym refleksją, w której nie ukrywała, że bardzo brakuje jej doznań z tanecznego show. Jednocześnie była bardzo wdzięczna, że miała szansę w nim wystąpić:

Mija tydzień od wielkiego finału 14 edycji Tańca z Gwiazdami... Ależ to były emocje. Jestem przeogromnie wdzięczna za możliwość wzięcia udziału w tym formacie. Dziękuję mojemu partnerowi tanecznemu, Michałowi Kassinowi, z którym przebrnęliśmy piękną drogę aż do finału (…) dziękuję Michał za profesjonalizm, kreatywność, każdą cenną radę i wskazówkę, wszystko czego mnie nauczyłeś, pokazałeś mi, że limity są tylko i wyłącznie w naszych głowach (…) Tak się cieszę, że oprócz świetnych treningów, nauki każdego stylu tańca towarzyskiego, zyskałam w Tobie przyjaciela (…) Tak się cieszę, że dzięki TZG mogłam poznać tylu wspaniałych ludzi (…) Na tym parkiecie każdy z nas zostawił masę emocji. Gratuluję każdemu, kto odważył się zatańczyć na tym parkiecie, dla mnie wszyscy jesteście wygrani! – przekazała w poście na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Węgiel przegrała przez Kaźmierską? Internautka: “Źle, że popierałaś”

Szykuje się powtórka z "Tańca z Gwiazdami"? Roxie ponownie wystąpi na parkiecie!

Roksana Węgiel właśnie ogłosiła swoją najnowszą trasę koncertową. Po intensywnym okresie treningów tanecznych artystka może w pełni skupić się na kontynuowaniu swojej muzycznej kariery. Wiele jednak wskazuje na to, że sentyment po “Tańcu z Gwiazdami” pozostał, dlatego Roxie zdecydowała się przygotować dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Osoby, które zakupią bilety na “Break Tour”, mogą liczyć nie tylko na wspaniałe doznanie wokalne, ale również niezapomniane, taneczne widowisko! Gwiazda po raz kolejny będzie miała okazję dać popis umiejętności na parkiecie. Jak sama przyznała, być może u jej boku pojawi się nawet Michał Kassin!

Dla wszystkich spragnionych tańca, tak jak ja muzyki, zapraszam na show muzyczno-taneczne “Break Tour”. Poza moimi numerami, gośćmi i hip hopem, pokażę wam nowo nabyte umiejętności tańca klasycznego… Kto wie, może i z Michałem Kassinem – napisała na Instagramie.

Roxie Węgiel.jpg
Fot. instagram.com/roxie_wegiel