Lifestyle.Lelum.pl > Stanisława Ryster

Stanisława Ryster

Stanisława Ryster
12.04.2024 08:09 Taką decyzję podjęła Ryster tuż przed śmiercią. Trudno uwierzyć w słowa jej córki

Stanisława Ryster została pochowana 10 kwietnia na warszawskich Powązkach. Podczas ceremonii jej córka zdradziła, jaka była ostatnia prośba prowadzącej “Wielkiej gry”. Ciężko w to uwierzyć…

Mariusz Machnikowski, urna Stanisławy Ryster
10.04.2024 15:20 Na pogrzebie Ryster pojawił się motyw z "Wielkiej Gry". Padły piękne słowa

Stanisława Ryster zmarła w wieku 82 lat. Prezenterka znana z programu “Wielka gra” zdobyła serca widzów swoją charyzmą i piękną polszczyzną. Dziś odbyło się jej ostatnie pożegnanie, w którym wzięli udział rodzina, przyjaciele oraz uczestnicy teleturnieju. NA koniec uroczystości rozbrzmiał motyw, w którego towarzystwie Stanisława Ryster spędziła trzy dekady.

pogrzeb Stanisławy Ryster
10.04.2024 14:45 Poruszające zdjęcia z pogrzebu Stanisławy Ryster

W zeszłym tygodniu media obiegła smutna wiadomość o śmierci Stanisławy Ryster. Legendarna prezenterka była ikoną TVP, na antenie której prowadziła „Wielką grę”. Dzisiaj odbył się pogrzeb gwiazdy, którą pożegnały rzesze fanów. Pojawiło się też wiele znanych twarzy.  Żałobnicy umieścili na wieńcach pogrzebowych wzruszające słowa.

Stanisława Ryster
07.04.2024 12:47 Ryster dostała pracę w telewizji dzięki znajomościom. Pomógł jej znany aktor

Stanisława Ryster jest znana przede wszystkim z roli prowadzącej teleturnieju “Wielka gra”. Powszechnie wiadomo, że pierwsze kroki w mediach stawiała w innych programach tego rodzaju, tylko wtedy były one skierowane do młodzieży. Okazuje się jednak, że przeszłość jest inna. W rzeczywistości prezenterka pełniła kiedyś zupełnie inną funkcję w telewizji.

Stanisława Ryster
06.04.2024 13:51 Zarządzała finansami Stanisławy Ryster. "Wyrywała mi pieniądze!"

Kilka dni temu media obiegła informacja o śmierci wieloletniej prowadzącej teleturniej “Wielka gra” Stanisławy Ryster. Kobieta przez trzy dekady była zaangażowana w tę produkcję. Okazuje się, że zarobione na nią pieniądze wydawała lekką ręką. Do zachowania oszczędności potrzebowała pomocy - wiemy kto odpowiadał za finanse gwiazdy.

Stanisława Ryster
05.04.2024 20:38 Żyli na co dzień ze Stanisławą Ryster. Wyjawili, jaka była prywatnie

Stanisława Ryster dała się poznać jako znakomita prowadząca, która znacząco przyczyniła się do sukcesu teleturnieju "Wielka Gra". Choć szeroko znana jest jako osobowość telewizyjna, mało kto wie, jaka była prywatnie. Tą wiedzą o zmarłej prezenterce podzielili się jej sąsiedzi. Zwrócili uwagę na jedno.

Stanisława Ryster
05.04.2024 19:15 “Geja stworzył Pan Bóg”. Stanisława Ryster była do bólu szczera

Stanisława Ryster zapisała się w historii telewizji, ale jej medialna aktywność nie ograniczała się jedynie do prowadzenia kultowej "Wielkiej Gry". Prezenterka chętnie zabierała głos w kwestiach, na które w pewnych środowiskach uparcie spuszczano zasłonę milczenia. Odważnie i szczerze mówiła o Kościele, małżeństwie i osobach nieheteronormatywnych. Warto przypomnieć te wypowiedzi.

Ryszard Rembiszewski, Stanisława Ryster
05.04.2024 10:44 Ryszard Rembiszewski o Stanisławie Ryster. Poruszające słowa

4 kwietnia media obiegła smutna wiadomość o śmierci Stanisławy Ryster. Prezenterka zasłynęła dzięki prowadzeniu teleturnieju “Wielka gra”. Gwiazda była związana z formatem przez ponad 30 lat. Zmarłą wspomina Ryszard Rembiszewski. 

Stanisława Ryster
04.04.2024 20:12 “Co, ja za karę żyję?”. Stanisława Ryster dobitnie skomentowała swój rozwód

Dzisiejszego popołudnia cała Polska dowiedziała się o śmierci Stanisławy Ryster, wieloletniej prowadzącej teleturniej “Wielka gra". Okazuje się, że w związku z pracą była zasypywana listami od adoratorów. Prezenterka miała stanowcze zdanie na temat mężczyzn. Przed laty dobitnie skomentowała również swój rozwód.

Stanisława Ryster
04.04.2024 19:42 Stanisława Ryster o córce: "Z nas dwóch to ona jest ta dorosła."

Wiadomość o śmierci legendy Telewizji Polskiej Stanisławy Ryster obiegła czwartego kwietnia popołudniu cały świat polskich mediów. Urodzona w 1942 roku dziennikarka odeszła w wieku niespełna 82 lat. Wspominamy jej dawne wywiady i opowieści o relacjach z rodziną. Nie zawsze wyglądały tak jak można byłoby przypuszczać na pierwszy rzut oka.

Stanisława Ryster
04.04.2024 18:14 Znana jest już data i miejsce pogrzebu Stanisławy Ryster

Czwartego kwietnia w godzinach popołudniowych prawie wszystkie znaczące media w Polsce zaczęły przekazywać swoim odbiorcom niezwykle smutne wieści o śmierci słynnej dziennikarki Telewizji Polskiej. Niedługo po tym, redakcja “Faktu” ogłosiła, że udało jej się ustalić konkretną datę oraz miejsce pogrzebu Stanisławy Ryster.

Stanisława Ryster gorzko o TVP, fot. KAPiF
06.01.2024 18:50 Gorzkie słowa legendy TVP. Stanisława Ryster nawet nie jest w stanie włączyć stacji

Stanisława Ryster do telewizji co prawda trafiła przypadkiem, ale została na dłużej i zrobiła w niej spektakularną karierę. Prezenterka przez ponad czterdzieści lat była związana z TVP, gdzie zasłynęła prowadzeniem teleturnieju „Wielka gra”. 

Stanisława Ryster
28.11.2022 22:16 Stanisława Ryster z „Wielkiej gry” odważyła się wyznać swój sekret. Zaskakujące, w co wierzy

Stanisława Ryster zasłynęła prowadzeniem jednego z najsłynniejszych teleturniejów w historii telewizji. Teraz gwiazda „Wielkiej gry” wyjawiła, jaki jest jej największy sekret. Dziennikarka przez lata skrupulatnie ukrywała swoje zainteresowanie, które do dziś jest przyczyną śmiechu jej najbliższych. Mimo to 80-latka nie ukrywa, że towarzyszące jej od dawna hobby sprawia jej mnóstwo radości. Mało kto spodziewałby się, że prezenterka uwielbia horoskopy.

Stanisława Ryster
11.11.2022 22:15 Stanisława Ryster wyznała, jak potraktowano ją w TVP. Jej noga więcej tam nie postanie

Stanisława Ryster przez wiele lat była jedną z najpopularniejszych prezenterek w naszym kraju. Wszystko za sprawą prowadzenia legendarnego i do dziś uznawanego z jeden z najlepszych teleturniejów programu „Wielka gra”. Koniec show był jednak nagły i przykry. Prezenterka opowiedziała o wszystkim w rozmowie z „Faktem”. Nie była zadowolona z tego, jak potraktował ją pracodawca, ale zachowanie fanów programu bardzo ją rozczuliło.

program
24.07.2020 10:40 Stanisława Ryster z „Wielkiej gry” była na szczycie. Niewiarygodne jak skończyła, smutne doniesienia

Stanisława Ryster już zawsze będzie kojarzyć się z elegancją, szykiem i inteligencją. Jako prowadząca program Wielka gra sprawdziła się fantastycznie, a jej obecność przyczyniła się do wieloletniej oglądalności programu. Dziś prowadząca przyznaje, że jej udział w rozwoju teleturnieju był naprawdę znaczący, mimo to jej aktualne losy nie potoczyły się pomyślnie.Wielka Gra, program, który przez 44 lata pojawiał się antenie TVP, kojarzy nam się przede wszystkim z elegancką prowadzącą Stanisławą Ryster. 78-letnia gwiazda w rozmowie z magazynem Retro wyznała, jak potoczyły się jej losy. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem.

program
01.05.2020 20:30 Pamiętacie, jaki program prowadziła Stanisława Ryster?

Wielka gra to program o charakterze teleturnieju, który był produkowany przez Telewizję Polską od 1962 przez prawie 44 lata! Mimo że jego prowadzący zmieniali się kilkakrotnie w historii teleturnieju, najbardziej znana była Stanisława Ryster, która jako ostatnia poprowadziła ten program.Program prowadzony przez polską prawniczkę i prezenterkę telewizyjną Stanisławę Ryster był hitem przez ponad 40 lat. Program ten był teleturniejem telewizyjnym, którego uczestnicy udzielali odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin nauki. Widzowie go uwielbiali. Pamiętacie?