Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poruszające zdjęcia z pogrzebu Stanisławy Ryster
Paulina Korzec
Paulina Korzec 10.04.2024 14:45

Poruszające zdjęcia z pogrzebu Stanisławy Ryster

pogrzeb Stanisławy Ryster
fot. KAPiF, AKPA

W zeszłym tygodniu media obiegła smutna wiadomość o śmierci Stanisławy Ryster. Legendarna prezenterka była ikoną TVP, na antenie której prowadziła „Wielką grę”. Dzisiaj odbył się pogrzeb gwiazdy, którą pożegnały rzesze fanów. Pojawiło się też wiele znanych twarzy.  Żałobnicy umieścili na wieńcach pogrzebowych wzruszające słowa.

Stanisława Ryster nie żyje

Informacja o śmierci legendarnej prezenterki ukazała się 4 kwietnia 2024 r. Tragiczne wieści przekazał uczestnik „Wielkiej Gry”, a jego słowa potwierdziła rodzina zmarłej. Stanisława Ryster zmarła w wieku 82 lat.

W pamięci widzów zapisała się jako prowadząca jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w historii telewizji. W „Wielkiej grze” widzowie śledzili nie tylko poczynania uczestników, ale podziwiali też Stanisławę Ryster, która odznaczała się niezwykłą klasą i elokwencją.

Pogrzeb Stanisławy Ryster
Fot. AKPA
“Co, ja za karę żyję?”. Stanisława Ryster dobitnie skomentowała swój rozwód “Geja stworzył Pan Bóg”. Stanisława Ryster była do bólu szczera

Pogrzeb Stanisławy Ryster

Ceremonia pogrzebowa cenionej prezenterki zaplanowana została na 10 kwietnia 2024 r. Stanisława Ryster pochowana została o godzinie 13.30 na warszawskich Powązkach.

Pogrzeb miał niezwykle uroczystą oprawę, nie zabrakło motywów znanych z „Wielkiej Gry”. Prowadzącą pożegnali najbliżsi przyjaciele, rodzina, fani oraz uczestnicy teleturnieju.

Pogrzeb Stanisławy Ryster
Fot. AKPA

Wzruszające napisy na wieńcach dla Stanisławy Ryster

Na pogrzebie pojawiła się m.in. Zofia Czernicka oraz Wojciech Pijanowski. Uczestnicy ceremonii nie kryli wzruszenia. Wyraz temu dają słowa umieszczone na wiązankach pogrzebowych przez żałobników, które chwytają ze serce. Na pamiątkowych wstęgach czytamy:

Przeżyliśmy z Panią przygodę życia

Dziękujemy, uczestnicy Wielkiej Gry

Legendzie Telewizji Polskiej

W ten sposób żałobnicy oddali cześć zmarłej, która na zawsze pozostanie w pamięci widzów jako legenda TVP i ikona srebrnego ekranu.

Pogrzeb Stanisławy Ryster
Fot. AKPA
Pogrzeb Stanisławy Ryster
Pogrzeb Stanisławy Ryster, fot. AKPA
Pogrzeb Stanisławy Ryster
Pogrzeb Stanisławy Ryster, Wojciech Pijanowski, fot. AKPA