Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Stanisława Ryster z „Wielkiej gry” była na szczycie. Niewiarygodne jak skończyła, smutne doniesienia
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 24.07.2020 10:40

Stanisława Ryster z „Wielkiej gry” była na szczycie. Niewiarygodne jak skończyła, smutne doniesienia

program
fot. kadr z programu ”Wielka gra”

Stanisława Ryster już zawsze będzie kojarzyć się z elegancją, szykiem i inteligencją. Jako prowadząca program Wielka gra sprawdziła się fantastycznie, a jej obecność przyczyniła się do wieloletniej oglądalności programu. Dziś prowadząca przyznaje, że jej udział w rozwoju teleturnieju był naprawdę znaczący, mimo to jej aktualne losy nie potoczyły się pomyślnie.

Wielka Gra, program, który przez 44 lata pojawiał się antenie TVP, kojarzy nam się przede wszystkim z elegancką prowadzącą Stanisławą Ryster. 78-letnia gwiazda w rozmowie z magazynem Retro wyznała, jak potoczyły się jej losy. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Wielka gra: co się stało ze Stanisławą Ryster?

Stanisława Ryster dziś ma 78 lat. Wielką grę wyłączono z ramówki programu w 2006 roku. Prowadząca przyznała w rozmowie z magazynem Retro, że było jej bardzo przykro z powodu takiej decyzji władz telewizji, ale pogodziła się z nią. Sytuacja nie była jednak dla niej łatwa. Prezenterka po 31 latach pracy w programie, nie miała prawie żadnych oszczędności.

W rozmowie z Retro gwiazda przyznała, że mimo wysokich honorariów, nie dorobiła się fortuny, ponieważ wszystko, co zarobiła, wydawała. Tylko dzięki własnej córce, która założyła mamie konto oszczędnościowe w banku, w 2006 roku kobieta mogła sobie poradzić.

-Przynajmniej czułam, że żyję – żartuje ze swojej rozrzutności Stanisława Ryster w rozmowie z Retro.

  1. Zła informacja dla posiadaczy umów o pracę. Zapowiedź DGP budzi niepokój
  2. Pani Beata rozpoczęła nowe życie dzięki ekipie „Nasz nowy dom”. Doszło do dramatu, ktoś podpalił cały jej dobytek
  3. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama

Stanisława Ryster Wielka gra

W rozmowie z Retro Stanisława Ryster wspomina swoje początki w kultowym programie:

-Nie miałam nigdy asystenta. Dlaczego miałby ktoś inny dzwonić do eksperta, jeśli to ja chciałam go zaangażować? – wspomina Stanisława Ryster.

Gwiazda wspomina, że lubiła, gdy program był nagrywany na żywo, później, gdy zaczęto nagrywać z wyprzedzeniem, nie brała pod uwagę żadnych dubli. Nie lubiła korzystać z komputera ani żadnych dodatkowych pomocy. Była wyznawczynią elegancji i stuprocentowego przygotowania.

-Nie przychodzi się w niedzielę z wizytą do telewidzów w rozchełstanej koszuli, z tłustym brzuchem na zewnątrz – mawiała w trakcie programu.

Dziś Stanisława Ryster jest szczęśliwą i spełnioną osobą. Gdy w 2006 roku odeszła z programu poświęciła się roli babci i wychowywaniu dwojga wnucząt. Prezenterka wielokrotnie przyznawała, że niczego nie żałuje.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

wielka gra

Stanisława Ryster była przykładem elegancji i wyczucia stylu. Podobno większość swojej pensji wydawała na buty. Nie w głowie były jej oszczędności. Dopiero córka Marta sprowokowała mamę do rozsądniejszego zarządzania kapitałem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krzysztof Jackowski miał wizję, która budzi dreszcze. Widział ogromną katastrofę, dalej jest tylko gorzej
  2. Gigantyczna konkurencja dla Lidla i Biedronki? Już zapadła decyzja, są konkrety
  3. Dramatyczna sytuacja w Karpaczu. Włos się jeży. Skutki mogą być niewyobrażalne
  4. Już jutro rusza rejestracja na nowe 500 plus, warto się spieszyć. Są warunki, każdy rodzic powinien je znać
  5. Syn rozbił stary wazon. Mama zobaczyła, co było w środku i natychmiast zawołała męża
  6. Na zdjęciu ukryty jest kot. Aż 90% osób nie jest w stanie go znaleźć w mniej niż 30 sekund
  7. Nagła, pilna akcja ratunkowa na południu Polski. Niestety, wielu Polaków jest zagrożonych

Źródło: Retro, pomoponik.pl