Remont

Wiesław Nowobilski, Marta Kołdej
02.05.2024 07:06 Tego projektu nie dało się zrealizować. Zmiana planów w trakcie remontu

Remont tego budynku w programie “Nasz Nowy Dom” postawił przed ekipą wiele wyzwań. Architektka Marta Kołdej nie mogła się pogodzić ze zmianą planów. Wiesław Nowobilski musiał ją przekonywać, że jest to projekt nie do realizacji.

Chłopaki do wzięcia, Henio
27.04.2024 10:42 Henio z "Chłopaków do wzięcia" wziął się za swój dom. Efekt jest piorunujący

Losy Henia z “Chłopaków do wzięcia” cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Jego codzienność stała się znacznie bardziej barwna i wesoła, gdy w jego życiu pojawiła się Marysia. I choć relacja pary wzbudza mieszane emocje wśród publiczności, wiele osób kibicuje ich związkowi. Ten natomiast wydaje się kwitnąć. Za namową ukochanej Henio postanowił przeprowadzić metamorfozę ich wspólnego gniazdka. W ostatnich odcinkach mogliśmy obserwować, jak przebiega remont. Wiele wskazuje na to, że ten nareszcie dobiegł końca, ponieważ w zwiastunie najnowszego epizodu produkcja uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda odświeżony salon uczestnika!

Andrzej z Plutycz, Jarek na ładowarce
12.04.2024 21:04 "Wreszcie się doczekałem". Andrzej z Plutycz o zmianach na gospodarstwie

Na gospodarstwie w Plutyczach dochodzi do wielu zmian. Bohater serialu “Rolnicy. Podlasie” ma powody do radości, bowiem kolejne jego problemy odchodzą w niepamięć. W najbliższym odcinku programu dowiemy się, co oprócz błota zniknie z podwórka Andrzeja z Plutycz.

Andrzej z Plutycz
07.04.2024 13:53 Andrzej z Plutycz planuje wielkie zmiany. Szykuje się niespodzianka

Na gospodarstwie bohatera serialu “Rolnicy. Podlasie” wiele się dzieje. Andrzej z Plutycz dokonał niedawno ważnego zakupu, który poprawi komfort poruszania się po jego ziemi. To jednak nie koniec prac. Niektóre z nich dotkną też wnętrza domu. Na cierpliwych czekać będzie niespodzianka.

Elżbieta Romanowska, Nasz Nowy Dom
26.03.2024 13:39 Łzy w “Nasz nowy dom”. Romanowska ledwo wytrzymała po usłyszeniu historii

Trwa nowy sezon programu “Nasz Nowy Dom”. Ekipa remontowa na czele z Elżbietą Romanowską podróżuje po Polsce, aby pomóc najbardziej potrzebującym rodzinom. Historia tej kobiety poruszyła aktorkę. Na wizji popłynęły łzy.

Rodzina Horaków, Elżbieta Romanowska
20.03.2024 22:32 W "Nasz nowy dom" puścili już napisy i dopiero powiedzieli o najważniejszym

Rodzina Horaków wiele przeszła. Małgorzata cztery lata temu otrzymała diagnozę nowotworu, a dom nigdy nie doczekał się generalnego remontu. Dziurawe ściany i przeciekający sufit czekały na tego, kto uratuje sytuację budynku. Z pomocą przyszła ekipa programu “Nasz Nowy Dom”. Choć wybuch radości zobaczyliśmy na końcu odcinka, prawdziwe szczęście przyszło kilka dni później.

dom
27.01.2021 17:05 Mężczyzna kupił dom i od razu wziął się za remont. W jednej ze ścian znalazł ukryty sejf

Rupert Ellis kilka lat temu kupił dom w Camborne w Kornwalii. Kiedy wziął się za remont odkrył, że nieruchomość skrywa w sobie wiele sekretów. Za jedną ze ścian znajdowały się drzwi do skarbca. To, co tam znalazł, przeszło jego najśmielsze oczekiwania. Kupując dom raczej nie myślimy o tym, że natkniemy się na tajemnicze, zamurowane drzwi. Jednak właśnie taka sytuacja spotkała Ruperta Ellisa. Jego historia została opublikowana na kanale YouTube Fox News Today.

Rodzice
05.12.2020 20:14 Rodzice wyjechali na kilka dni i zostawili cztery córki same. Gdy wrócili, nie poznali domu

Rodzice czterech córek wyjechali na tygodniowe wakacje, by po powrocie do domu doznać prawdziwego szoku. Ich kochane córki podczas ich nieobecności postanowiły zabrać się za remont domu, który od jakiegoś czasu pozostawał w bardzo zaniedbanym stanie. W tym celu wyczyściły zewnętrzną elewację, wymieniły meble, pomalowały ściany i pozbyły się niepotrzebnych rupieci. Reakcja rodziców na wyremontowany dom była bezcenna. Z tego artykułu dowiesz się: W jaki sposób córki wyremontowały dom Co wymieniły podczas remontu Jak zareagowali rodzice dziewcząt po powrocie z wakacji Karen i Chip Schoonover mogą być dumni ze swoich czterech córek, które zadbały, by ich rodzice mogli się czuć jak najlepiej we własnym domu. Niszczejącey i zaniedbany dom zamieniły w czysty i wyremontowany budynek. Małżeństwo nie mogło powstrzymać łez radości. Zobacz także: Pokazali, jak wygląda grób Kazimierza Deyny. Smutny widok, kochały go miliony Polaków