Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rodzice wyjechali na kilka dni i zostawili cztery córki same. Gdy wrócili, nie poznali domu
Karol Osiński
Karol Osiński 05.12.2020 20:14

Rodzice wyjechali na kilka dni i zostawili cztery córki same. Gdy wrócili, nie poznali domu

Rodzice
fot. facebook.com/MrsMackey

Rodzice czterech córek wyjechali na tygodniowe wakacje, by po powrocie do domu doznać prawdziwego szoku. Ich kochane córki podczas ich nieobecności postanowiły zabrać się za remont domu, który od jakiegoś czasu pozostawał w bardzo zaniedbanym stanie. W tym celu wyczyściły zewnętrzną elewację, wymieniły meble, pomalowały ściany i pozbyły się niepotrzebnych rupieci. Reakcja rodziców na wyremontowany dom była bezcenna.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • W jaki sposób córki wyremontowały dom
  • Co wymieniły podczas remontu
  • Jak zareagowali rodzice dziewcząt po powrocie z wakacji

Karen i Chip Schoonover mogą być dumni ze swoich czterech córek, które zadbały, by ich rodzice mogli się czuć jak najlepiej we własnym domu. Niszczejącey i zaniedbany dom zamieniły w czysty i wyremontowany budynek. Małżeństwo nie mogło powstrzymać łez radości.

Cztery córki pod nieobecność rodziców wyremontowały dom

Mieszkający na co dzień w Conway w Południowej Karolinie Karen i Chip Schoonover postanowili wybrać się na upragnione i długo wyczekiwane wakacje. Małżeństwo doczekało się czterech córek, które są do siebie bardzo przywiązane, a przy tym zawdzięczają swoim rodzicom bardzo wiele.

Wobec tego pod ich nieobecność postanowiły, że zrobią dla nich nie lada niespodziankę. Wpadły na pomysł, by wyremontować ich niszczejący i zaniedbany dom. Innymi słowy, udowodniły, że potrafią stosownie odwdzięczyć się za doskonałe wychowanie.

Dziewczyny zabrały się do pracy od razu po opuszczeniu przez rodziców domu. Wyremontowanie przepełnionego kurzem, rupieciami oraz z odpadającą tapetą nie było takie proste. Jednak uznały, że nie wszystko powinno w nim pozostać.

Po wyniesieniu z domu niepotrzebnych rzeczy wzięły się za malowanie ścian, by pozbyć się niszczących wystrój plam i przywrócić im dawny blask. W tym celu zdarły tapetę i odmalowały całe wnętrze domu.

To kolejny dowód na to, że ze zniszczonego budynku da się zrobić wspaniałe miejsce do mieszkania. O podobnym przypadku przeczytacie >tutaj<.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Rodzice nie poznali własnego domu

Siostry pracowały bezustannie przez sześć dni. Z uwagi na to, że praca była bardzo ciężka i długa nie mogły zwlekać. Zaplanowały remont tak, by był gotowy, zanim rodzice wrócą do domu. Zadbały o najdrobniejsze szczegóły. Wszystko po to, by jak najbardziej zaskoczyć swoich rodziców.

Kiedy rodzice dziewcząt wrócili do domu nie wiedzieli, że spotka ich jeden z najlepszych prezentów, jaki kiedykolwiek dostali. Już po przyjeździe na podwórko zauważyli, że elewacja jest czysta, a ogród zadbany. Jednak najlepsze było dopiero przed nimi.

Po wejściu do domu Karen nie mogła powstrzymać łez. Zastali pięknie wyremontowany, lśniący i pełen nowości dom. Po przeprowadzonej rewizji nie mogli uwierzyć, że trafili pod ten sam adres.

Trzeba przyznać, że pomysł, na który wpadły dziewczyny okazał się doskonały, a przede wszystkim trafiony. Takie córki to prawdziwy skarb dla rodziców.

Warto dodać, że inicjatywa remontu miała związek ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Córki sprawiły swoim rodzicom najpiękniejszy prezent. A czy Ty masz już prezent dla rodziców? Jeśli nie, to propozycję znajdziesz >tutaj<.

Zobacz wideo i zdjęcia:

Cztery córki pod nieobecność rodziców postanowiły wyremontować dom.

Rodzice

Rodzice nie mogli uwierzyć w prezent, który sprawiły im córki.

Rodzice

Reakcja rodziców na wyremontowany dom była bezcenna.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: popularne.pl

Tagi: remont Rodzina
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania