Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mężczyzna kupił dom i od razu wziął się za remont. W jednej ze ścian znalazł ukryty sejf
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 27.01.2021 17:05

Mężczyzna kupił dom i od razu wziął się za remont. W jednej ze ścian znalazł ukryty sejf

dom
fot. youtube.com/ Fox News Today

Rupert Ellis kilka lat temu kupił dom w Camborne w Kornwalii. Kiedy wziął się za remont odkrył, że nieruchomość skrywa w sobie wiele sekretów. Za jedną ze ścian znajdowały się drzwi do skarbca. To, co tam znalazł, przeszło jego najśmielsze oczekiwania.

Kupując dom raczej nie myślimy o tym, że natkniemy się na tajemnicze, zamurowane drzwi. Jednak właśnie taka sytuacja spotkała Ruperta Ellisa. Jego historia została opublikowana na kanale YouTube Fox News Today.

Mężczyzna kupił nawiedzony dom

Mieszkańcy Cambrone od dawna uważali, że jeden z domów w ich miejscowości jest nawiedzony. Myśleli tak dlatego, ponieważ w nieruchomości można było dostrzec czasami migoczące światła, a w dodatku słyszało się o dziwnych wydarzeniach, które miały się tam dziać.

Aktualny właściciel domu odkrył tajne stalowe drzwi. Przez to wszystko mężczyzna zaczął zadawać coraz więcej pytać, żeby móc dowiedzieć się jak najwięcej na temat zabytkowego domu – informuje Cornwall Live.

To trochę szalone, ale podejrzewam, że dom jest nawiedzony – powiedział Rupert Ellis. – W tym domu było wiele zbiegów okoliczności i dziwnych zdarzeń. Mam wyraźne przeczucie, że zostałem wybrany do tej posiadłości, a nie, że ja ją wybrałem – powiedział dziennikarzom.

Opowiedział również jak kilka miesięcy temu miał incydent z włączeniem i wyłączaniem świateł. Podkreślił, że to nie pierwszy raz, kiedy coś podobnego dzieje się w tym domu. Rupert zdradził, że są pewne rzeczy, których nie potrafi racjonalne wyjaśnić.

Mężczyzna w końcu odkrył, że zakupiona przez niego zabytkowa posiadłość była niegdyś siedzibą firmy Tehidy Minerals. Podczas wykonywania prac konserwatorskich lokalny budowniczy zasugerował, że w środku może istnieć tajny skarbiec zawierający mapy lokalnych kopalni.

Tajemnicze drzwi

Mężczyzna kiedy tylko się o tym dowiedział, postanowił działać. Rupert zdradził, że spędził mniej więcej tydzień, stukając w ściany i próbując ustalić, gdzie może znajdować się tajemnicze przejście. Dodał, że popytał okolicznych mieszkańców i poznał wiele historii domu i jego wnętrza.

Zrobiłem około czterech małych otworów testowych w ścianie, a następnie wziąłem młot pneumatyczny, ponieważ zobaczyłem, że coś tam może być – mówił.

Relacjonował, że kiedy rozkuł ścianę, na drzwiach skarbca pojawił się napis: T Withers and Sons. Mężczyzna sam był zdziwiony, że zobaczył to tak późno, ponieważ obraz znajdował się dokładnie nad drzwiami i wisiał od około półtora roku.

Sami zobaczcie na materiale poniżej, jak to wszystko wyglądało. Robi wrażenie?

To nie pierwszy raz, kiedy nowi właściciele odkrywają coś porażającego lub tajemniczego w swoim domu. Ta rodzina również przeżyła niemały szok. Z kolei inna dziewczyna znalazła w mieszkaniu dziwną dźwignię i nie wiedziała, co czego ona służy.

Zobacz wideo:

Historia Ruperta została opisana przez Fox News media na ich kanale na YouTube.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania