Lifestyle.Lelum.pl > Poszukiwania

Poszukiwania

radiowóz, zaginiona dziewczynka, policja
06.12.2023 09:20 Najnowsze wieści o zaginionej 14-latce. Użyto dronów z technologią termowizyjną i psów tropiących

5 grudnia całą Polską obiegła wieść o poszukiwania 14-letniej Wiktorii, podopiecznej ośrodka leczniczo-rehabilitacyjnego w Kamieńcu koło Tarnowskich Gór. Chorująca na autyzm dziewczynka zaginęła dzień wcześniej. Miała oddalić się od grupy dzieci, które pod nadzorem opiekunów poszły pobawić się na śniegu. Policja właśnie przekazała najnowsze wieści o 14-latce - poszukiwania odwołano.

zaginiona dziewczynka, policja
05.12.2023 09:48 Quady, drony i psy tropiące. Poszukiwania trwają. Trudno uwierzyć, w jakich okolicznościach zaginęła 14-latka

Media w całej Polsce obiegła pilna wieść o zaginięciu 14-letniej Wiktorii Saługi. Dziewczynka mierzy się z niepełnosprawnością. Policja apeluje o pilny kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat jej miejsca pochodzenia. Mroźna temperatura nie sprzyja powodzeniu poszukiwań…

Grzegorz Borys
15.11.2023 16:40 Nowe wieści ws. śmierci Grzegorza Borysa. Poszukiwania jeszcze nie są zakończone

Wiele osób było pewnych, że odnalezienie ciała Grzegorza Borysa 6 listopada zakończy śledztwo w tej sprawie. Nic bardziej mylnego. Media już obiegła sensacyjna wiadomość, że poszukiwania wcale nie zostały zakończone. Co w tej sprawie wiadomo?

Nowe ustalenia w sprawie nurka szukającego Grzegorza Borysa, fot. YouTube/Pomorska Policja, Facebook/Pomorska Policja
10.11.2023 12:42 Właśnie pojawiły się nowe ustalenia ws. śmierci nurka, który szukał Grzegorza Borysa

Poszukiwania Grzegorza Borysa śledziła cała Polska. Sądzono, że mężczyzna podejrzewany o zamordowanie swojego 6-letniego syna ukrywał się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Po ograniczeniu obszaru poszukiwań doszło do tragedii z udziałem jednego z płetwonurków, który sprawdzał zbiornik wodny. 

Znaleziono telefon syna Grzegorza Borysa, fot. YouTube/Pomorska Policja, Facebook/Pomorska Policja
10.11.2023 10:32 Znaleziono telefon syna Grzegorza Borysa. Ujawniono, co na nim odkryto, niepojęte wieści

20 października media obiegła tragiczna wiadomość. W Gdańsku znaleziono ciało zamordowanego 6-latka. Sytuację na policję zgłosiła jego matka, będąc przekonana, że winnym jest ojciec chłopca. To właśnie pod jego opieką znajdował się chłopiec, gdy była w pracy. 

Czy znaleziono ciało Grzegorza Borysa?
06.11.2023 11:20 Nieoficjalnie: Znaleziono ciało Grzegorza Borysa? Służby w akcji, rozwiązanie sprawy jest może coraz bliżej

Właśnie opublikowano zaskakujące wieści w sprawie poszukiwań Grzegorza Borysa. Oskarżony o zabójstwo swojego sześcioletniego synka Olusia miał ukrywać się na terenie Trójmiejskiego Parku Narodowego. Właśnie tam odnaleziono ciało mężczyzny. Służby na razie nie komentują tego odkrycia.

Trwają poszukiwania Grzegorza Borysa
06.11.2023 08:05 Policja przekazała wstrząsające wieści ws. Grzegorza Borysa. Tyle poszukiwań, a finał może być TAKI

Wciąż trwają poszukiwania oskarżonego o morderstwo swojego sześcioletniego synka Grzegorza Borysa. Siedemnastego dnia obławy funkcjonariusze zawęzili obszar poszukiwań w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Rzeczniczka pomorskiej policji przekazała zaskakujące wieści.

Policjanci zbadali przeszłość Grzegorza Borysa, fot. Canva/Gaspar Zaldo, Pexels, Facebook/Pomorska Policja
04.11.2023 12:37 "Sięgnęli w okres dzieciństwa". Co policja odkryła o Grzegorzu Borysie? Niepokojące doniesienia

Grzegorz Borys pozostaje najbardziej poszukiwanym mężczyzną w Polsce. Podejrzany o zamordowanie swojego 6-letniego syna jest poszukiwany na podstawie listu gończego i czerwonej noty Interpolu. Policja podejrzewa, że mężczyzna ukrywa się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Śledczy zbadali jego przeszłość sięgając aż do dzieciństwa. Co odkryli?

Były policjant krytykuje działania Krzysztofa Rutkowskiego, fot. YouTube/Maja Rutkowski
04.11.2023 10:14 Obława na Grzegorza Borysa. Przykry komunikat o Krzysztofie Rutkowskim, były policjant nie zostawia na nim suchej nitki

Grzegorz Borys jest najbardziej poszukiwanym mężczyzną w kraju. W próby jego znalezienia włączył się także najbardziej rozpoznawalny polski detektyw, Krzysztof Rutkowski. 

Pani Anna mieszka w pobliżu poszukiwań Borysa. Była w lesie, to co ujawniła zatrważa, fot. Canva/Lukas Hartmann, Pexels, Facebook/Pomorska Policja
04.11.2023 08:24 Pani Anna mieszka w pobliżu poszukiwań Grzegorza Borysa. Była w lesie, to co ujawniła zatrważa

Grzegorz Borys jest podejrzewany o zamordowanie swojego 6-letniego syna. Mężczyzna od ponad dwóch tygodni jest najintensywniej poszukiwanym człowiekiem w kraju. Policjanci i inni funkcjonariusze przeczesują tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, ale podejrzany jak dotąd pozostaje nieuchwytny.

Telewizje i portale przekazują pilne wieści o Grzegorzu Borysie, fot. Facebook/Pomorska Policja
03.11.2023 14:27 Telewizje i portale przekazują pilne wieści o Grzegorzu Borysie. Już wiedzą gdzie on jest?

Grzegorz Borys od dwóch tygodni jest najbardziej poszukiwaną osobą w Polsce. Mężczyzna jest podejrzewany o zamordowanie swojego 6-letniego syna. W dniu tragedii został uchwycony przez miejski monitoring, jak oddala się od miejsca zbrodni. Ciało chłopca po kilku godzinach odkryła jego mama.  

Policyjny negocjator przedstawił inne spojrzenie na ucieczkę Grzegorza Borysa, fot. Facebook/Pomorska Policja
03.11.2023 10:20 Znany, były policjant nie chciał milczeć. Przedstawił inne spojrzenie na ucieczkę Grzegorza Borysa

20 października media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci 6-letniego Olusia. Jak się okazało, chłopiec został zamordowany. Głównym podejrzanym w sprawie jest jego ojciec, który został uchwycony przez kamery miejskiego monitoringu, jak nad ranem opuszcza miejsce zbrodni. 

Generał krytykuje akcję poszukiwań Grzegorza Borysa, fot. Canva/Paul Hartley, Getty Images Pro, Facebook/Pomorska Policja
03.11.2023 08:13 Słynny generał powiedział kilka zdań o Grzegorzu Borysie. Zwrócił uwagę na coś, czego inni nie dostrzegają

Grzegorz Borys pozostaje najbardziej poszukiwaną osobą w Polsce. Mężczyzna jest podejrzewany o zamordowanie swojego 6-letniego syna. W dniu tragedii wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Od kilkunastu dni jest intensywnie poszukiwany przez zastępy służb i wypatrywany przez cywili, ale mimo to pozostaje na wolności. 

Wypłynęły zatrważające szczegóły odnośnie tragedii, do której doszło podczas poszukiwań Grzegorza Borysa, fot. Canva/Skyler Sion, Pexels, Facebook/Pomorska Policja
02.11.2023 12:24 Tragiczna śmierć w czasie poszukiwań Grzegorza Borysa. Wypłynęły zatrważające szczegóły

Grzegorz Borys, podejrzewany o zamordowanie swojego 6-letniego syna Olusia, nadal pozostaje najbardziej poszukiwaną osobą w kraju. Mężczyzna jest poszukiwany przez licznych funkcjonariuszy, którzy przeczesują tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. 

Grzegorz Borys ponownie poszukiwany w okolicy miejsca tragedii, fot. Facebook/Pomorska Policja
31.10.2023 20:31 Pościg za Grzegorzem Borysem. Co tam się dzieje?! Otoczyli okolice domu poszukiwanego

Choć od zabójstwa 6-letniego Olusia minęło już ponad dziesięć dni, policja nie ustaje w poszukiwaniach podejrzanego. Służby zdecydowały się na ponowne przeszukanie okolice miejsca, w którym Grzegorz Borys miał dokonać mrożącej krew w żyłach zbrodni.

19-latek, który przekazał nieprawdziwe informacje o Grzegorzu Borysie zidentyfikowany, fot. Facebook/Pomorska Policja
29.10.2023 19:00 "Miał palić ognisko i grozić nożem". Pilne wieści o 19-latku, oskarżonemu o pomoc oprawcy Olusia. Oto co go czeka

Nie milkną echa w sprawie poszukiwanego Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o zamordowanie swojego 6-letniego syna. Policja sądzi, że mężczyzna ukrywa się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, gdzie od dziesięciu dni służby prowadzą intensywnie poszukiwania.

Alert RCB o poszukiwaniach Grzegorza Borysa, fot. Facebook/Pomorska Policja
29.10.2023 18:11 Na północy Polski znów wysłano alert RCB. Chodzi o poszukiwanego Grzegorza Borysa

Grzegorz Borys, podejrzewany o zamordowanie swojego 6-letniego synka, nadal pozostaje na wolności. Mężczyzna jest intensywnie poszukiwany przez służby od piątku 20 października. Obecnie działania są skupione na obszarze Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Grzegorz Borys przeprosił za swój czyn. Jan Gołębiowski zdradził powód, fot. Facebook/Pomorska Policja
27.10.2023 09:19 Grzegorz Borys przeprosił za swój czyn. Jan Gołębiowski zdradził powód

Grzegorz Borys od tygodnia jest najbardziej poszukiwaną osobą w kraju. Mimo zaangażowania ogromnej ilości służb mężczyzna pozostaje nieuchwytny. Na temat podejrzanego i zbrodni, jakiej miał się dopuścić, wypowiedział się profiler, Jan Gołębiowski. Mężczyzna jest psychologiem kryminalnym i od 19 lat zajmuje się zbrodniami.

Policja stara się chronić starszego brata Olusia, fot. Facebook/Pomorska Policja
27.10.2023 08:18 Policja otoczyła szkołę do której chodzi brat Olusia. Nagłe doniesienia

Nie milkną echa ogromnej tragedii, do której doszło w Gdyni. Kobieta po powrocie do domu znalazła ciało swojego 6-letniego syna. Chłopcu niestety nie można było już pomóc. Prawdopodobnie nie żył wówczas od 3-4 godzin. Oluś miał jednak także jeszcze starszego brata.

Maja Rutkowski dołączyła do poszukiwań Grzegorza Borysa, fot. Facebook/Pomorska Policja, Instagram/majaplich
26.10.2023 13:08 "Opuściłam szpital i ruszyłam". Maja Rutkowski w pogoni za Grzegorzem Borysem. Poruszenie na całą Polskę!

Grzegorz Borys od kilku dni jest najpilniej poszukiwanym mężczyzną w Polsce. Od piątku za 44-latkiem poszukiwanym listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania w  gdyńskich lasach prowadzona jest obława, w której udział bierze około tysiąc osób.

Grzegorz Borys w młodości w ogóle nie wskazywał, że mógłby dokonać takiej zbrodni, fot. Facebook/Pomorska Policja
26.10.2023 09:17 Sąsiedzi Grzegorza Borysa powiedzieli, jakiego go znają. Szokujące słowa „lalusiowaty, dzieciuch”, TAK się zachowywał

Grzegorz Borys, który jest podejrzewany o zamordowanie swojego 6-letniego syna, nadal pozostaje na wolności. Policja sądzi, że mężczyzna ukrywa się w lesie nieopodal miejsca, w którym doszło do tragedii. Sąsiedzi mężczyzny nadal nie mogą uwierzyć w to, że miałby dopuścić się tak straszliwego czynu.

Krzysztof Dymiński, Daniel Dymiński, Wisła
30.09.2023 18:25 Mama Krzysztofa Dymińskiego właśnie poinformowała o szokującym odkryciu na środku wyspy. Dziś jego tata pływał i to znalazł

Sprawa zniknięcia Krzysztofa Dymińskiego jest jedną z najbardziej tajemniczych, jakie wydarzyły się w ostatnim czasie. Mimo to rodzice zaginionego 16-latka nie tracą nadziei i szukają swojego syna już od 4 miesięcy. Tymczasem jego mama, która jest cały czas aktywna w sieci, poinformowała o zaskakującym znalezisku, którego dokonał tata chłopca.

Rodzice Krzysztofa Dymińskiego rozczarowani działaniami policji, fot. kadr z programu „Uwaga!”
29.09.2023 17:08 Policja przesłuchała dziadka Krzysztofa Dymińskiego. Właśnie wydała się prawda o poszukiwaniach 16-latka

27 września minęły cztery miesiące, odkąd Krzysztof Dymiński wyszedł z domu i słuch o nim zaginął. Rodzina, która początkowo bardzo zastanawiała się nad powodami jego decyzji, dziś chce tylko, by 16-latek wrócił do domu cały i zdrowy.

Joanna R. z Łańcuta
02.09.2023 16:16 Do dziś wszyscy wierzyli, że się odnajdzie. Koszmarny finał poszukiwań zaginionej w tajemniczych okolicznościach Joanny

Ostatniego dnia wakacji doszło do zaginięcia młodej kobiety z Łańcuta (woj. podkarpackie). 24-letnia Joanna R. po raz ostatni była widziana podczas drogi powrotnej do domu. Niestety nie dotarła do niego. Do dziś wszyscy wierzyli, że odnajdzie się cała i zdrowa. Poszukiwania właśnie zakończono, a ich rezultat jest szokujący.

policja
21.08.2023 18:19 Koszmarny finał poszukiwań. Był taki młody, Polacy wierzyli że się znajdzie, nie żyje

W miniony weekend tysiące Polaków bawiło się na weselach w całym kraju. Niestety, nie wszystkie z nich będą wspominane pomyślnie. To, które zostało zorganizowane w Dębnicy, następnego ranka zeszło już na drugi plan. Do akcji wkroczyła policja i rozpoczęły się poszukiwania.

porzucili dzieci
26.05.2023 19:16 Porzucili dzieci i zniknęli. Sąsiedzi ujawniają, co działo się w mieszkaniu poszukiwanej pary. "To było przerażające"

Cała Polska żyje tajemniczym zaginięciem małżeństwa z Warszawy. Adam i Aneta Jagła porzucili dzieci i wyszli z mieszkania na Mokotowie, zostawiając tylko wieloznaczny, krótki list. Teraz dziennikarzom udało się dotrzeć do ich sąsiadów, którzy przekazali ponure informacje.Od czasu, kiedy poszukiwani zniknęli, mieli być widziani w schronisku Murowaniec  w Tatrach, a później w jednym z pensjonatów już na terenie Słowacji. Nie wiadomo, co nimi kieruje, jednak relacje sąsiadów mogą rzucać pewne światło na tę przedziwną sytuację.

Poszukiwania
30.01.2023 12:05 Ukradli pieniądze z puszki WOŚP. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach mężczyzn

Podczas, gdy niemal cała Polska jednoczy się we wspólnym celu, nie brakuje osób, które w porażający sposób wykorzystują sytuację. Policja wszczęła poszukiwania, udostępniono wizerunki dwóch mężczyzn, którzy w niedzielę dopuścili się karygodnego czynu. Służby apelują o pomoc. Niedziela 29 stycznia była wyjątkowym dniem. Jak co roku na ulicach zaroiło się od wolontariuszy, którzy pod sztandarem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierali środki na sprzęt dla szpitali. Niestety, dwóch mężczyzn z Gdańska dostrzegło w tym szansę na łatwy zysk.

nie żyje
24.11.2021 10:40 Nie żyje Beata R.

Szwedzka policja potwierdziła, że ciało znalezione w sobotę w okolicach Malmö należy do poszukiwanej od dwóch miesięcy Polki. 32-letnia Beata R. zaginęła 24 września.

  • 1
  • 2