Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nieoficjalnie: Znaleziono ciało Grzegorza Borysa? Służby w akcji, rozwiązanie sprawy jest może coraz bliżej
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.11.2023 11:20

Nieoficjalnie: Znaleziono ciało Grzegorza Borysa? Służby w akcji, rozwiązanie sprawy jest może coraz bliżej

Czy znaleziono ciało Grzegorza Borysa?
Czy znaleziono ciało Grzegorza Borysa?, fot. Facebook/Pomorska Policja

Właśnie opublikowano zaskakujące wieści w sprawie poszukiwań Grzegorza Borysa. Oskarżony o zabójstwo swojego sześcioletniego synka Olusia miał ukrywać się na terenie Trójmiejskiego Parku Narodowego. Właśnie tam odnaleziono ciało mężczyzny. Służby na razie nie komentują tego odkrycia.

Dzisiaj trwa osiemnasty dzień obławy na Grzegorza Borysa

Informacja z 20 października 2023 roku wstrząsnęła całym naszym krajem. Właśnie tego dnia w jednym z mieszkań w Gdyni odnaleziono ciało zamordowanego sześciolatka. Sprawę zgłosiła mama Olusia, której zdaniem podejrzanym o zbrodnię może być jego ojciec - Grzegorz Borys.

44-latek chwilę po zgłoszeniu rozpłynął się w powietrzu, a pomorskie służby natychmiast ruszyły na jego poszukiwania. Zawodowy żołnierz od lat interesował się survivalem i w związku z tym zna sposoby na przetrwanie w trudnych warunkach. Najprawdopodobniej ukrywa się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, gdzie obecnie poszukują go funkcjonariusze.

Policja przekazała wstrząsające wieści ws. Grzegorza Borysa. Tyle poszukiwań, a finał może być TAKI

Grzegorz Borys miał ukrywać się niedaleko zbiornika wodnego

Od dłuższego czasu trwają poszukiwania podejrzanego o morderstwo swojego synka Grzegorza Borysa. Jakiś czas temu służby wydały specjalne ostrzeżenie dla mieszkańców, w którym proszą ich o rozwagę oraz niezbliżanie się do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, gdzie najprawdopodobniej miał przebyć 44-latek.

Jakiś czas temu zawężono jednak obszar poszukiwań do znajdującego się na terenie parku zbiornika wodnego Lepusz. Leży on dokładnie po drugiej stronie osiedla, w którym mieszkał zawodowy żołnierz. 

Jeszcze wczoraj rzeczniczka prasowa Żandarmerii Wojskowej w Elblągu kpr Daria Lubianec informowała, że ostatnie działania nie przyniosły żadnych spektakularnych rezultatów. Teraz jednak dokonano szokującego odkrycia.

Czy odnaleziono ciało Grzegorza Borysa?

Właśnie przekazano zaskakujące wieści z Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Funkcjonariusze prowadzący poszukiwania Grzegorza Borysa mieli natrafić na ciało tajemniczego mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji przekazanych przez portal tvp.info.pl istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że są to zwłoki podejrzanego o morderstwo Olusia 44-latka.

Na razie jednak nikt nie potwierdził tych wiadomości, a pomorska policja nie skomentowała swojego odkrycia w mediach. Wiadomo również, że służby nie dokonały jeszcze identyfikacji odnalezionych zwłok.