Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rodzina Waldemara z Rolnik szuka żony się powiększy?
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 26.04.2024 17:14

Rodzina Waldemara z Rolnik szuka żony się powiększy?

Waldemar i Dorota
Fot. KAPIF, kadr z wywiadu dla "Faktu"

Waldemar i Dorota lubią opowiadać o swoim życiu prywatnym. Związek z programu “Rolnik szuka żony” kwitnie w najlepsze. Okazuje się, że para zamierza jeszcze bardziej zacieśniać relację i planuje wspólne życie.

Plany Waldemara i Doroty

Cytat za Faktem:

Przeprowadzka Dorotki do mnie również jest aktualna. Tak jak zapowiadałem na koniec czerwca lub na początku lipca to się wydarzy.

Tak tak, Waldemar i Dorota z “Rolnik Szuka Żony” zamieszkają razem, ale to dopiero początek tego, do czego niedługo, jak zapowiadają, dojdzie w ich związku, a może… jednak życiu rodzinnym

Waldemar i Dorota poznali się w 10. edycji programu "Rolnik szuka żony".

KAPIF_oryginal_K848865F.jpg

Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" na zdjęciu z uczestniczką innej edycji. Fani oniemieli na ich widok Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda! Schudł, aż ciężko go rozpoznać. To na pewno on?

Waldemar o ojcostwie

Waldemar z “Rolnik szuka żony” posiada jedno dziecko z poprzedniego związku. Jak zdradza jednak, na tym jego apetyt tacierzyński nie poprzestaje, bardzo chciałby mieć więcej potomstwa. Rewelacyjnie układający się związek z Dorotą w połączeniu z tym faktem oznaczać może tylko jedno. Para będzie planowała dziecko.

Ja mam 42 lata co prawda, ale jak dziecko będzie miało 18 lat, to ja będę 60-latkiem. Trzeba powoli myśleć o tym. Zawsze do tego tematu bardzo poważnie podchodziłem

Zdradza Waldemar w rozmowie z “Faktem”. 

KAPIF_oryginal_K848860F.jpg
Fot. KAPIF, Marta Manowska

Waldemar chce córeczkę

Co ciekawe, Waldemar z “Rolnik szuka żony” postanowił otworzyć się jeszcze bardziej. Wyznaje, że skoro ma już syna to marzy mu się… córeczka. Cytujemy za “Faktem”:

Mam już syna. Takiej miłości ojca do syna doznałem. Ponoć to jest taka wyjątkowa relacja. Byłaby córeczka tatusia

Jakby się córeczka trafiła, to już w ogóle by było. W jednym wywiadzie nawet u was mówiłem, że chciałbym, żeby córeczka była.