Łzy

Roxie Węgiel
04.05.2024 16:36 Płacz przed samym finałem TzG. Roxie Węgiel przekazała smutne wieści

Za finalistkami programu “Taniec z Gwiazdami” ostatnie próby do jutrzejszego odcinka. Każda z nich ambitnie podchodzi do tematu, a niedzielne zmagania mogą przejść do historii. Roxie Węgiel również opuściła salę treningową. Opowiedziała o łzach, które uroniła w związku z finałem.

Adam Konkol, Angelina Konkol
14.04.2024 17:36 Żona chorego na raka muzyka zespołu "Łzy" zabrała głos. Jest załamana

Adam Konkol kilka dni temu poinformował, że otrzymał diagnozę raka płuc. Nie ma możliwości przeprowadzenia operacji. Założyciel zespołu “Łzy” od lat boryka się z pulmonologicznymi problemami zdrowotnymi. W tych zmaganiach wspiera go żona Angelina. Teraz zabrała głos w sprawie ostatniej diagnozy.

Adam Konkol Ania Wyszkoni
12.04.2024 19:25 Adam Konkol z zespołu Łzy: "Mam złośliwego raka"

Adam Konkol od lat aktywnie działał w zespole Łzy. Niestety, muzyk właśnie podzielił się z fanami wstrząsającym wyznaniem. U gwiazdora zdiagnozowano nowotwór złośliwy, którego nie da się zoperować. Gitarzysta ujawnił, jakie są jego szanse na powrót do zdrowia.

Roxie Węgiel, Michał Kassin
31.03.2024 21:06 Taniec z Gwiazdami: Roksana Węgiel płakała. Co było powodem?

Dzisiejszego wieczoru miliony polskich rodzin ponownie zasiadło przed telewizorami, aby obejrzeć zmagania najpopularniejszych celebrytów na parkiecie. “Taniec z Gwiazdami” jak co tydzień wzbudził wiele emocji zarówno wśród widzów, jak i uczestników. U Roxie Węgiel polały się łzy.

Mam Talent, Agnieszka Chylińska
10.03.2024 12:17 14-latek rozbroił wszystkich. Chylińska zalała się łzami

Program “Mam Talent” od pierwszych chwil dostarcza nam niezapomnianych wrażeń i emocji. Nigdy jednak w studiu nie było aż takiego poruszenia, jak podczas występu 14-letniego Bartka! Agnieszka Chylińska nie była w stanie pohamować łez, a chwilę później w ruch poszedł złoty przycisk.

Anna Dereszowska
28.01.2021 12:39 Anna Dereszowska skończyła 40 lat. Z tej okazji prowadzący oraz wydawcy Dzień dobry TVN mieli dla niej niespodziankę w postaci reportażu

Anna Dereszowska kilka dni temu świętowała 40. urodziny. Gwiazda ostatnio wystąpiła w programie Dzień dobry TVN. W pewnym momencie aktorka zalała się łzami, a wszystko było transmitowane na żywo. Co sprawiło, że celebrytka nie mogła powstrzymać emocji? Powód mówi sam za siebie. Okazało się, że prowadzący i wydający program przygotowali dla zaproszonej gwiazdy wyjątkową niespodziankę w postaci krótkiego reportażu. Anna Dereszowska z pewnością doceniła ten gest, a na nagraniu mogliśmy usłyszeć wypowiedź m.in. jej ojca, brata czy przyjaciółki.

kobieta
03.02.2020 16:32 Mąż dostał anonimowy list do pracy. Były w nim 2 zdania o jego żonie, zalał się łzami

Mąż dostał do pracy anonimowy list. Po jego przeczytaniu natychmiast zalał się łzami. 2 zdania – dokładnie tyle wystarczyło, aby jego całe dotychczasowe życie legło w gruzach. Zastanawiałaś się kiedyś, czy słowa mogą ranić? Historia przedstawiona przez tego mężczyznę jest najlepszą odpowiedzią. Anonimowy list, który otrzymał facet, w jednej chwili zamienił jego życie w prawdziwy koszmar. Swoją wstrząsającą historią, postanowił podzielić się w sieci. Słowa wsparcia i pomoc, którą otrzymał od pozostałych użytkowników, okazały się niezastąpione. Mimo że w dalszym ciągu było mu niewyobrażalnie ciężko, dobrze mieć przy sobie ludzi, którzy wciągną do ciebie pomocną dłoń.

dziadek
23.12.2019 17:49 Dziadek chciał zrobić prezent wnuczce. Zareagowała w okropny sposób, staruszek zalał się łzami

Dziadek postanowił zaskoczyć swoją wnuczkę. W związku z tym przygotował dla niej wyjątkowy prezent, który zapamiętać miała do końca życia. Reakcja młodej dziewczyny przeszła jego najśmielsze oczekiwania. Staruszek w jednej chwili zalał się łzami, a rodzinne spotkanie okazało się dla niego piekłem. Dziadkowie to jedne z tych osób, które dla swoich ukochanych wnucząt są w stanie zrobić naprawdę wiele. Biorąc fakt, iż młodzi ludzie żyją pełnią życia, są zabiegani i na wszystko brakuje im czasu, spotkania ze staruszkami powinny być dla nich formą relaksu i uspokojenia. Właśnie dlatego dziadkowie tak bardzo cieszą się na wieść o zbliżających się odwiedzinach wnuków.

pielęgniarka
29.11.2019 14:28 Jej siostra pracuje jako położna. Na jednym zdjęciu pokazała całą prawdę o jej zawodzie

Siostra położnej zrobiła zdjęcie, które spotkało się z olbrzymim odzewem ze strony Internautów. To właśnie jej bliźniaczka jest gwiazdą kadru. Emocje, które dostrzec możemy na jej twarzy, w możliwie najlepszy sposób przekazują całą prawdę na temat tego zawodu. Położna to jeden z tych zawodów, który wymaga olbrzymich pokładów empatii, cierpliwości oraz tzw. nerwów ze stali. Wbrew utartym stereotypom to bardzo stresujący zawód, a zdjęcie, które jakiś czas temu pojawiło się w sieci, jest najlepszym dowodem potwierdzającym te słowa Okazuje się, że opieka nad kobietami w czasie ciąży, porodu i połogu to nie jedyne zajęcia, które należą do jej obowiązków.

pierwszy taniec
07.11.2019 10:26 Podczas pierwszego tańca DJ przestał grać. Panna młoda zaczęła krzyczeć i płakać, nie wierzyła własnym oczom

Pierwszy taniec zawsze wiąże się z ogromnymi emocjami. Panna młoda, której historię pragniemy dziś przedstawić, na parkiecie zaczęła krzyczeć i nie potrafiła opanować łez. Kiedy DJ przestał grać, była przekonana, że zrujnował ich najważniejszy występ w życiu. Aż trudno uwierzyć, w to, co wydarzyło się na tym weselu. Ślub jest jednym z tych momentów, które w pamięci państwa młodych powinien pozostać do końca życia. W przypadku tej panny młodej z pewnością tak będzie. Jej ukochany zafundował jej niespodziankę, której nie zapomni nigdy. Jak nikt inny zna swoją wybrankę i dokładnie wie, w jaki sposób ją zaskoczyć!

Panna młoda
18.09.2019 16:04 Panna młoda popłakała się, gdy jej przyszły mąż przy ołtarzu wyznał miłość innej

Panna młoda w czasie przysięgi małżeńskiej usłyszała coś czego nigdy w życiu nie mogłaby się spodziewać. Słowa te sprawiły, że z jej oczu popłynął potok łez. O co może chodzić? Otóż jej przyszły mąż na ślubnym kobiercu wyznał miłość innej kobiecie. Gdyby nie nagranie, które pojawiło się w sieci, trudno byłoby w to uwierzyć. Przysięga małżeńska jest zwykle tym momentem, kiedy zarówno do oczu Państwa młodych, jak i zaproszonych gości napływają łzy. Tak było też w tym przypadku. Niemniej jednak tym razem Panna młoda nie płakała dlatego, że była to dla niej wyjątkowa i wzruszająca chwila. Słowa, które usłyszała na długo pozostaną w jej pamieci.