Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Dereszowska skończyła 40 lat. Z tej okazji prowadzący oraz wydawcy Dzień dobry TVN mieli dla niej niespodziankę w postaci reportażu
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 28.01.2021 12:39

Anna Dereszowska skończyła 40 lat. Z tej okazji prowadzący oraz wydawcy Dzień dobry TVN mieli dla niej niespodziankę w postaci reportażu

Anna Dereszowska
fot. fragment programu ,,Dzień dobry TVN”, dziendobry.tvn.pl

Anna Dereszowska kilka dni temu świętowała 40. urodziny. Gwiazda ostatnio wystąpiła w programie Dzień dobry TVN. W pewnym momencie aktorka zalała się łzami, a wszystko było transmitowane na żywo. Co sprawiło, że celebrytka nie mogła powstrzymać emocji? Powód mówi sam za siebie.

Okazało się, że prowadzący i wydający program przygotowali dla zaproszonej gwiazdy wyjątkową niespodziankę w postaci krótkiego reportażu. Anna Dereszowska z pewnością doceniła ten gest, a na nagraniu mogliśmy usłyszeć wypowiedź m.in. jej ojca, brata czy przyjaciółki.

Anna Dereszowska popłakała się w programie na żywo

W materiale wyświetlonym przez stację padło wiele komplementów w stronę aktorki. Nie zabrakło również emocjonalnych słów oraz wspomnień ze strony ojca artystki.

Jeśli ma do zmiany opony, nikogo nie poprosi o pomoc. Po prostu zakasa rękawy i sama sobie poradzi – mówiła o przyjaciółce Magdalena Różdżka.

Z kolei tata gwiazdy przed kamerami wyznał jej miłość. Wspomniał również o tragedii sprzed lat, która spadła wtedy na całą rodzinę. Chodzi o śmierć mamy Dereszowskiej – Dagmary Kufiety-Dereszowskiej, która odeszła, gdy córka miała zaledwie 9 lat.

Bardzo to przeżyła. Do tego stopnia, że powiedziała mi: „Wiesz, ja wyrzuciłam z pamięci obraz mojej mamy”. To była trauma i starała się jakoś uciec w naukę – wyznał pan Krzysztof, a na końcu materiału dodał:

Kocham ją bardzo i ona mnie też, czego daje wielokrotnie wyraz: „Kocham cię tatusiu”. Kocham cię córeczko – powiedział i uronił kilka łez.

Anna Dereszowska skończyła 40 lat

7 stycznia gwiazda skończyła 40 lat. Z tej okazji w studio TVN-u przygotowano dla niej nie tylko krótki reportaż, lecz także bukiet kwiatów, który został wręczony po puszczonym materiale.

Aktorka nie kryła swojego wzruszenia i zaskoczenia. Wprost powiedziała, że nie spodziewała się takiej niespodzianki.

Dziękuję za kwiaty i ten piękny materiał, i wszystkim tym, którzy wzięli w nim udział: mojemu tacie, Adasiowi, dziewczynom: Izie, Madzi oraz Tomusiowi. To było wzruszające. Nie spodziewałam się – wyznała.

Kiedy emocje już nieco opadły, artystka przyznała, że bliscy odgrywają szczególną rolę w jej życiu. Chociaż tylko kuzyn został na jej rodzinnym Śląsku, to gwiazda nadal stara się pielęgnować rodzinne więzi. Ania ma również bardzo dobry kontakt z córką swojej macochy.

Oglądałyście ten materiał? Podoba wam się? Możecie znaleźć go poniżej.

Zobacz zdjęcia i wideo:

7 stycznia Anna Dereszowska skończyła 40 lat. Z tej okazji prowadzący oraz wydawcy Dzień dobry TVN mieli dla niej niespodziankę w postaci reportażu.

Anna Dereszowska

Gwiazda nie mogła powstrzymać łez.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Dzień dobry TVN