Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Płacz przed samym finałem TzG. Roxie Węgiel przekazała smutne wieści
Julia Bogucka
Julia Bogucka 04.05.2024 16:36

Płacz przed samym finałem TzG. Roxie Węgiel przekazała smutne wieści

Roxie Węgiel
Fot. KAPiF

Za finalistkami programu “Taniec z Gwiazdami” ostatnie próby do jutrzejszego odcinka. Każda z nich ambitnie podchodzi do tematu, a niedzielne zmagania mogą przejść do historii. Roxie Węgiel również opuściła salę treningową. Opowiedziała o łzach, które uroniła w związku z finałem.

Jutrzejszego wieczoru poznamy zwyciężczynię programu "Taniec z Gwiazdami"

Niedzielny wieczór miliony Polaków spędzą przed telewizorami, aby poznać osobę, która opuści parkiet, dzierżąc w dłoni Kryształową Kulę. To będzie ostatni odcinek tegorocznych zmagań, a jego głównymi bohaterkami będą Roxie Węgiel, Anita Sokołowska i Julia Kuczyńska. Wraz ze swoimi scenicznymi partnerami wykonają jutro trzy układy taneczne — jeden wybrany przez jurorów, drugi ich własnego pomysłu, trzeci zaś będzie freestylem.

Będzie to również okazja do tego, aby ponownie zobaczyć pary, które opuściły program w poprzednich odcinkach. Według informatorów portalu “Super Express” jutrzejszego wieczoru nie będzie tam jednak Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela. Celebrytka zrezygnowała z udziału w formacie “Taniec z Gwiazdami” ze względu na kontuzję, jednak opublikowany później reportaż portalu “Goniec” sprawił, że została ona niemal wymazana z ramówki stacji Polsat. Tym samym skład osób występujących na parkiecie prawdopodobnie będzie okrojony.

KAPIF_oryginal_K1170492F.jpg
Fot. KAPiF
Taniec z Gwiazdami: Ten występ przeszedł do historii. To Pudzian? Taniec z Gwiazdami 2024: kto odpadł 28.04.2024?

Trwają ostatnie treningi do programu "Taniec z Gwiazdami"

Do finału zostało bardzo niewiele czasu, a dopięcie wszystkiego na ostatni guzik jest nie lada wyzwaniem. Parkiet w salach prób jest zapewne rozgrzany do czerwoności, bowiem do wyćwiczenia jest wiele elementów. Wszystko wskazuje na to, że wszystkie trzy uczestniczki bardzo ambitnie podchodzą do jutrzejszych występów, co potwierdziła “Faktowi” osoba z produkcji programu “Taniec z Gwiazdami”.

Wiadomo, że freestylem wygrywa się ten program. Wszystkie finalistki podchodzą więc do tego bardzo poważnie. Nie tylko ćwiczą bez opamiętania, ale też dbają o najdrobniejsze szczegóły. Każda chce mieć jak najwięcej towarzyszących tancerzy oraz rekwizytów. A to kosztuje. Aktualnie budżet show trzeszczy w szwach - opowiedział informator.

Wszystko wskazuje więc na to, że jutrzejsze występy będą ucztą dla oczu. Pozostaje czekać, aby dowiedzieć się, czy jurorzy i widzowie docenią starania finalistek. Rywalizacja prawdopodobnie będzie bardzo zacięta. Tymczasem w mediach społecznościowych możemy zobaczyć kilka ujęć z sali prób, na których trenują uczestnicy.

KAPIF_oryginal_K1200810F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Maffashion zatańczyła jeszcze raz! Bardzo chcieli udowodnić Pavlović, że nie miała racji

Tak Roxie Węgiel zareagowała po ostatnim treningu

Faworytką wielu osób jest bez wątpienia wokalistka, która zasłynęła dzięki zwycięstwu w Eurowizji Junior. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, bowiem już raz pokazała, że taniec jest jej kolejnym wielkim talentem. W przeszłości udało jej się też wygrać trzecią edycję programu “Dance Dance Dance”. Trzeba jednak zaznaczyć, że według nieoficjalnych informacji “Pudelka” to Anita Sokołowska otrzymuje najwięcej głosów widzów.

Tymczasem Roxie Węgiel opuściła salę prób po raz ostatni. W towarzystwie Michała Kassina nagrała krótki film, na którym pokazuje wzruszenie, które ich opanowało. Okazuje się, że nie obyło się bez łez.

Właśnie skończyliśmy ostatni trening “Tańca z Gwiazdami”. No, to jest niesamowite, jak ten czas szybko minął, już my się tutaj popłakaliśmy przed chwilą. Rozkleiliśmy… Powspominaliśmy… Przepiękna przygoda, naprawdę, to było coś niesamowitego. Pewnie na takie ogólne podsumowanie przyjdzie jeszcze czas, ale to było coś naprawdę pięknego […] - mówiła wokalistka na filmie.

roxie insta.png
Fot. roxie_wegiel/Instagram