Lifestyle.Lelum.pl > Programy > 14-latek rozbroił wszystkich. Chylińska zalała się łzami
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.03.2024 12:17

14-latek rozbroił wszystkich. Chylińska zalała się łzami

Mam Talent, Agnieszka Chylińska
fot. kadr z programu "Mam Talent"

Program “Mam Talent” od pierwszych chwil dostarcza nam niezapomnianych wrażeń i emocji. Nigdy jednak w studiu nie było aż takiego poruszenia, jak podczas występu 14-letniego Bartka! Agnieszka Chylińska nie była w stanie pohamować łez, a chwilę później w ruch poszedł złoty przycisk.

Niezapomniane emocje podczas programu "Mam Talent"

Rozrywkowe show TVN-u od pierwszych edycji uznawane było za jedną z najgłośniejszych i najpopularniejszych produkcji stacji. To właśnie tam mieliśmy okazję zobaczyć najbardziej utalentowanych ludzi w naszym kraju, którzy zaskakiwali nas swoimi zdolnościami i ciężką pracą. 

Teraz kultowy program powrócił w wielkim stylu, a do tego producenci zaoferowali nam kilka zaskakujących zmian, które jeszcze przed premierą zszokowały wszystkich internautów. Tym razem metamorfozie uległ skład jurorski — do pozostającej na tym stanowisku Agnieszki Chylińskiej dołączył spełniający się do tej pory w roli prowadzącej Marcin Prokop oraz debiutująca Julia Wieniawa. Natomiast gospodarzami show zostali Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski.

Mam talent
Niezapomniane emocje podczas programu "Mam Talent", fot. KAPIF
Słowa papieża Franciszka przyprawiają o dreszcze! Skierował je do Ukrainy Wielkie rozstanie chwilę przed startem TzG! Okrutna zemsta i pomówienia

Niewiarygodne, do czego doszło w ostatnim odcinku "Mam Talent"

W drugim odcinku kultowego show TVN-u na scenie pojawił się 14-letni Bartek Wasilewski, który już na samym początku zaskoczył widzów swoją historią. Chłopiec uczy się aktualnie w szkole zawodowej w klasie o profilu kierowca-mechanik. Pomimo ciężkiego zawodu jego największą pasją jest muzyka, dzięki której może pokazywać światu swoją wrażliwą naturę.

Nastolatek postanowił wykonać w programie “Mam Talent” autorską piosenkę rapową, którą zadedykował swojej ukochanej mamie. Wyznał, że to właśnie ona jest jego największym wsparciem i motywacją w dążeniu do marzeń. Wzruszenia nie kryła również sama kobieta, która tego dnia towarzyszyła synowi na widowni.

Ja jestem twoim synem, zawsze będę pamiętał, jako pierwsza kobieta trafiłaś mi do serca - mogliśmy usłyszeć w piosence chłopaka.

ZOBACZ TEŻ: Ksiądz potępił Misia z Krupówek.

Agnieszka Chylińska nie kryła łez w drugim odcinku "Mam Talent"

Wykonanie Bartka wzruszyło nie tylko jego mamę i zgromadzoną na widowni publiczność, ale również samych jurorów. Julia Wieniawa nie ukrywała, że występ naprawdę nią wstrząsnął. W jeszcze większym szoku była Agnieszka Chylińska, która nie była w stanie powstrzymać napływających do oczu łez. W pewnym momencie piosenkarka zdecydowała się na nietypowe wyznanie.

A wiesz… Też bym tak chciała… zaśpiewać mojej mamie. Jesteś genialny, wiesz? Rozwaliłeś mnie, po prostu mnie rozwaliłeś. Wszystkiego dobrego dla ciebie, jesteś w półfinale - powiedziała łamiącym się głosem wokalistka.

Uczestnik nie krył zdumienia i radości na widok złotego confetti spływającego z nieba. Po swoich słowach jurorka wstała i pobiegła, aby uścisnąć młodego artystę. Dzięki temu Bartek Wasilewski spotka się z nami ponownie w półfinale show “Mam Talent”.

@kabaretpolski Agnieszka Chylińska nie mogła powstrzymać łez, gdy usłyszała Bartka Wasilewskiego. 14-letni raper zachwycił jurorów i otrzymał "złoty bilet" do półfinału. #mamtalent #mama #syn #raper #viral #foryou ♬ dźwięk oryginalny - kabareciarz