Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż dostał anonimowy list do pracy. Były w nim 2 zdania o jego żonie, zalał się łzami
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 03.02.2020 16:32

Mąż dostał anonimowy list do pracy. Były w nim 2 zdania o jego żonie, zalał się łzami

kobieta
pixabay.com @MabelAmber

Mąż dostał do pracy anonimowy list. Po jego przeczytaniu natychmiast zalał się łzami. 2 zdania – dokładnie tyle wystarczyło, aby jego całe dotychczasowe życie legło w gruzach. Zastanawiałaś się kiedyś, czy słowa mogą ranić? Historia przedstawiona przez tego mężczyznę jest najlepszą odpowiedzią.

Anonimowy list, który otrzymał facet, w jednej chwili zamienił jego życie w prawdziwy koszmar. Swoją wstrząsającą historią, postanowił podzielić się w sieci. Słowa wsparcia i pomoc, którą otrzymał od pozostałych użytkowników, okazały się niezastąpione. Mimo że w dalszym ciągu było mu niewyobrażalnie ciężko, dobrze mieć przy sobie ludzi, którzy wciągną do ciebie pomocną dłoń.

Mąż dostał do pracy list

Mężczyzna historią, której doświadczył na własnej skórze, podzielił się na jednej z grup na Facebooku. Słowa, które padają w jego krótkim wpisie, wywołały ogromny odzew i zainteresowanie pozostałych użytkowników.

– Ten dzień w robocie zapamiętam chyba już do końca życia. Siedzę sobie przy biurku, przychodzi sekretarka i swoim uroczym głosem mówi… Panie Piotrze, list do Pana. Niestety, nie była w stanie mi odpowiedzieć, kto jest nadawcą. Tak czy siak, kazałem jej go zostawić – napisał mężczyzna.

Następnie przyznał, że być wszyscy pomyślą teraz, że jest po prostu mięczakiem, ale jego to zupełnie nie obchodzi. Słowa, które przekazał mu pewien mężczyzna, były druzgocące. Myślicie, że chodzi o zdradę? Nie tym razem.

Stara miłość nie rdzewieje

Mąż napisał, że zdaje sobie sprawę z faktu, że mężczyzna powinien być silny, pewny siebie i nieustraszony. Jednak tym razem nawet nie zamierzał udawać, że jego męskość jest w stanie się z tym uporać.

– Nadawcą wiadomości była stara miłość mojej ukochanej. Facet zostawił ją z nią z dnia na dzień i wyjechał za granicę, z której miał nigdy nie wrócić. Jak widać, zmienił zdanie. Jednak nie to było najgorsze – dodał.

Ex jego żony napisał, że wrócił, aby ponownie odzyskać jej miłość i nie wyjedzie stąd, dopóki nie zrealizuje swojego planu. Lata bez niej były zupełnie bezwartościowe. Zrozumiał, że ją kocha i pragnie uszczęśliwiać ją każdego dnia na nowo. Mąż kobiety kompletnie załamał się po tej wiadomości. Otrzymał od komentujących mnóstwo wsparcia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mąż

Mężczyzna otrzymał anonimowy list.

Mąż

Dwa zdania sprawiły, że zalał się łzami.

Mąż

Mąż swoim wyznaniem podzielił się w sieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zioła, które zapewnią dobry nastrój. Zdecydowanie warto po nie sięgać
  2. Pilne doniesienia z okolic Wuhan. Uderzył kolejny śmiertelny wirus, źródło w mięsie drobiowym
  3. Dziadek miał zabrać wnuczka na spacer. Sąsiedzi zobaczyli, co robi z dzieckiem, natychmiast powiadomili policję
  4. Policjantka od lat poszukiwała mężczyzny ściganego listem gończym. Któregoś dnia poszła na obiad z rodziną i zamarła
  5. 43-letnia aktorka urodziła! Znamy już płeć i imię dziecka
  6. Z trumny dochodziły dziwne dźwięki, wtedy dokonano odkrycia. Kobieta urodziła dziecko w grobie
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania