Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Panna młoda popłakała się, gdy jej przyszły mąż przy ołtarzu wyznał miłość innej
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 18.09.2019 16:04

Panna młoda popłakała się, gdy jej przyszły mąż przy ołtarzu wyznał miłość innej

Panna młoda
Fot. screen z filmiku Youtube

Panna młoda w czasie przysięgi małżeńskiej usłyszała coś czego nigdy w życiu nie mogłaby się spodziewać. Słowa te sprawiły, że z jej oczu popłynął potok łez. O co może chodzić? Otóż jej przyszły mąż na ślubnym kobiercu wyznał miłość innej kobiecie. Gdyby nie nagranie, które pojawiło się w sieci, trudno byłoby w to uwierzyć.

Przysięga małżeńska jest zwykle tym momentem, kiedy zarówno do oczu Państwa młodych, jak i zaproszonych gości napływają łzy. Tak było też w tym przypadku. Niemniej jednak tym razem Panna młoda nie płakała dlatego, że była to dla niej wyjątkowa i wzruszająca chwila. Słowa, które usłyszała na długo pozostaną w jej pamieci.

Panna młoda w czasie przysięgi doznała szoku

Śluby potrafią wzbudzić wiele emocji to nie ulega wątpliwości. Celebrowanie i dzielnie się swoim szczęściem przez przyszłych małżonków z gośćmi weselnymi jest czymś niesamowitym. Jednakże Jessica, bohaterka naszego dzisiejszego artykułu po wygłoszeniu swoich słów przysięgi, w zamian usłyszała… jak jej ukochany wyznaje miłość innej.

Panna Młoda

Na nagraniu, które pojawiło się w sieci zobaczyć możemy, moment, kiedy mężczyzna sięga do kieszeni ślubnej marynarki i wyciąga z niej telefon. To właśnie tam miał zapisane swoje przemówienie. Wziął więc głęboki wdech i niespodziewanie skierował swój wzrok w kierunku zupełnie innej osoby niż stojąca przed nim panna młoda.

Mężczyzna wyznał miłość innej kobiecie

Jefferson bez chwili wahania powiedział, że zakochany jest w innej kobiecie. Co więcej, jest ona obecna też w tej chwili. Goście nie kryli swojego zaszokowania, a w kościele wybuchło prawdziwe poruszenie.

Kiedy mężczyzna wzrokiem odnalazł osobę, do której skierowane były te słowa wszyscy zamarli. Była nią Giovana, córka Jessiki z poprzedniego związku. Pan młody uklęknął przed dziewczynką i początkowo zaczął wyliczać rzeczy, które go w niej drażnią, jak chociażby łaskotki, czy zjadanie jego posiłków. To jednak nie wszystko… Następnie dodał, że gdyby mógł poprosić Boga o cokolwiek, to byłoby to błaganie, aby została ona jego córką. Kocha ją bez granic i zrobi wszystko, aby była szczęśliwa.

ZOBACZ FILMIK:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miliard telefonów zagrożonych atakiem. Twoja komórka również
  2. Kobieta czy mężczyzna? Test osobowości, który zdradzi w kilka sekund wszystko na twój temat
  3. Życie z samotną matką to dramat. „Taki związek to studnia bez dna”
  4. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  5. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania