Lifestyle.Lelum.pl > Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk, Marian Lichtman
14.06.2024 07:14 Lichtmana i Krawczyka połączyło coś więcej niż przyjaźń. Niebywałe, co zrobili

Krzysztofa Krawczyka i Mariana Lichtmana połączyła wyjątkowa przyjaźń. Mężczyźni razem pracowali, mieli za sobą również epizod wspólnego mieszkania. Okazało się, że ich więź była na tyle silna, że poddali się rytuałowi. Po tym zdarzeniu zostali połączeni ze sobą na zawsze.

Krzysztof Krawczyk, trumna
07.04.2024 10:47 Krawczyk zabrał do grobu najważniejsze rzeczy. Przyjaciel wyjawił, co położył na sercu

Minęły trzy lata od śmierci wybitnego artysty. Krzysztof Krawczyk zmarł w wyniku chorób współistniejących po przebyciu zakażenia koronawirusem. Jego wieloletni asystent wspomniał ostatnie chwile wokalisty. Zdradził też, co znajduje się w jego trumnie.

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk
06.04.2024 07:21 To ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka. Po latach wciąż wzruszają

Krzysztof Krawczyk, choć zmarł trzy lata temu, wciąż cieszy się ogromną popularnością i sympatią wiernych fanów. Nazwisko legendarnego artysty jest wiecznie żywe - w dużej mierze niestety ze względu na sądowy spór jego bliskich o pozostawiony po nim majątek. Jedyny syn muzyka i jego ukochana żona nie mogą dojść do porozumienia. Właśnie poznaliśmy ostatnie słowa, jakie Krzysztof Krawczyk skierował do swojej Ewy.

Krzysztof Krawczyk
05.04.2024 17:39 Ujawniono, jak wyglądały ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka

Choć Krzysztof Krawczyk odszedł trzy lata temu, okoliczności jego śmierci wciąż wzbudzają wśród fanów wiele emocji. Bliski asystent zmarłego gwiazdora, który trwał przy nim w tych ostatnich chwilach, opowiedział, jak wyglądały z jego perspektywy. Wyszły na jaw nowe, nieznane fakty.

Menedżer Krzysztofa Krawczyka krytykuje sylwestra TVP i Polsatu, fot. kadr z programu „Sylwestrowa Moc Przebojów”, KAPiF
01.01.2024 14:20 Porównał wokalistkę do świni. Skandaliczne słowa menedżera Krzysztofa Krawczyka o sylwestrze w Polsacie. Co za tupet

Choć wiele osób urządza lub udaje się na przyjęcia w ostatnią noc w roku, niektórzy z różnych powodów decydują się spędzić ten dzień w domowym zaciszu. Takie osoby mogą skusić się na sporą dawkę rozrywki oferowaną przez stacje TVP i Polsat, które od lat organizują huczne imprezy. 

Marian Lichtman, Syn Krawczyka/Krzysztof Krawczyk
25.05.2023 10:24 Lichtman ujawnił co teraz dzieje się z synem Krawczyka. Serce pęka, nie może normalnie funkcjonować

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całym światem muzycznym w Polsce. Odejście wielkiego artysty do dziś przeżywają jego najbliżsi, rodzina i przyjaciele. Doszło do tego, że Marian Lichtman nie zaprosił syna Krzysztofa Krawczyna na festiwal w Opolu ze względu na stan jego zdrowia. Krzysztof Krawczyk junior nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Zaniepokojony Lichtman ogłosił, że nie pojawi się na scenie w Opolu. 

Krzysztof Krawczyk, Pytanie na śniadanie
05.04.2023 14:22 "Pytanie na śniadanie": Aleksander Sikora na antenie zdradził, jak potraktował go Krzysztof Krawczyk. Nie zdążył mu podziękować

Krzysztof Krawczyk zmarł dokładnie 2 lata temu. W programie “Pytanie na śniadanie” duet prowadzących wraz z gościem wspomnieli tego wybitnego artystę. Aleksander Sikora opowiedział nawet anegdotę związaną z piosenkarzem.Postaci Krzysztofa Krawczyka przedstawiać nie trzeba. Jego utwory do dziś bawią i jeszcze długo będą bawiły Polaków. W “Pytaniu na śniadanie” Anna Lewandowska przypomniała historię jego występów artystycznych.

12.09.2021 10:06 Sylwia Grzeszczak popłakała się w TVP. Wzruszenie sięgnęło zenitu kiedy usłyszała utwór Krawczyka

Rozpoczęła się 12. edycja programu TVP „The Voice of Poland”. To dopiero pierwszy odcinek nowego sezonu, a już jedna z trenerek – Sylwia Grzeszczak – rozpłakała się na wizji. Co takiego się wydarzyło? Grzeszczak to jedna z nowych trenerek w muzycznym show Telewizji Polskiej. Wydała cztery albumy, była laureatką wielu nagród, w tym Eska Music Awards, SuperJedynek i Telekamer. Teraz dołączyła do ekipy jurorów w „The Voice of Poland”. Kiedy na scenie pojawiła się Klaudia Kerstan, rozpłakała się, a po chwili wyjaśniła, co jest powodem tak dużego wzruszenia.

Ewa Krawczyk i Junior
25.08.2021 23:36 Ewa Krawczyk przyznała się, że była zazdrosna o męża. Stwierdziła, że jego syn jej go zabierał

Wygląda na to, że konflikt, jaki mają Ewa Krawczyk, wdowa po Krzysztofie Krawczyku, i jego syn – Krzysztof Igor Krawczyk (Junior) nie zamierza zgasnąć. Po reportażu TVN w programie „Uwaga!” zrobiło się o nich głośno, a ich walka o spadek trwa. Kiedy TVN zrobił reportaż do programu „Uwaga!” o synu Krzysztofa Krawczyka, na jaw wyszły smutne fakty. Okazało się, że Krawczyk Junior nie dostał nic w spadku, żyje w skrajnej nędzy, a jego relacje z ojcem były przez ostatni okres bardzo trudne. Krzysztof Igor Krawczyk utrzymuje się obecnie tylko z renty. Bardzo ubolewa, że w miesiącach poprzedzających odejście jego słynnego ojca prawie nie miał z nim kontaktu. Między synem muzycznego gwiazdora a jego żoną trwa też nieustanna batalia o spadek i schedę po zmarłym 5 kwietnia Krzysztofie Krawczyku. Junior planuje podważyć testament, zgodnie z którym nie otrzymał nic po ojcu – pisaliśmy o tym TUTAJ. Z kolei Ewa Krawczyk zastanawia się nad zastrzeżeniem danych osobowych zmarłego męża jako znaku towarowego – więcej o sprawie w tym artykule. To nie wszystko. Serwis Plejada.pl przypomniał wywiad, jaki przeprowadziła kilka lat temu Agata Młynarska z Ewą Krawczyk. Wygląda na to, że relacje macochy i syna nigdy nie były najlepsze.

grób
17.04.2021 23:24 Przy grobie Krzysztofa Krawczyka zjawiła się młoda dziewczyna. W piękny sposób uczciła wielkiego muzyka

Każdego dnia grób Krzysztofa Krawczyka odwiedzany jest przez setki fanów, którzy pragną oddać hołd zmarłemu artyście. Dziś na Cmentarzu w Grotnikach pojawili się niecodzienni goście, którzy pragnęli podarować piosenkarzowi coś więcej niż tylko modlitwę, znicz i kwiaty. Dziewczynka wraz z ojcem zagrali na skrzypcach minikoncert, na którym zjawiło się kilkadziesiąt osób. Tata i córka postanowili zaprezentować wymyśloną i skomponowaną przez dziewczynkę piosenkę, co wyraźnie spodobało się wszystkim zebranym wokół mogiły Krzysztofa Krawczyka.

Grób Krzysztofa Krawczyka
13.04.2021 10:41 Tłumy Polaków odwiedzają grób Krzysztofa Krawczyka

Minął już tydzień od śmierci jednego z najpopularniejszych polskich piosenkarzy, Krzysztofa Krawczyka. Trzy dni temu, 10 kwietnia odbył się jego pogrzeb. Grób artysty, znajdujący się w Grotnikach odwiedzają tłumy ludzi. Fakt opublikował nagranie z miejsca wiecznego spoczynku wokalisty. Na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka zjawiło się mnóstwo bliskich, przyjaciół i fanów artysty. Teraz mogiła piosenkarza jest zasypana wieńcami i zniczami i codziennie odwiedza ją setki fanów.

Piotr Gliński pogrzeb Krawczyka
11.04.2021 12:29 Minister kultury przez siedem minut przemawiał do żałobników. Wzruszające pożegnanie Krawczyka

Minister Kultury Piotr Gliński był jedną z osób, która przemawiały podczas pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Choć przemówienie polityka trwało tylko kilka minut, to pożegnał on artystę we wspaniały i wzruszający sposób. Na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka wśród jego rodziny mogliśmy zobaczyć również wiele polskich gwiazd. Można tu wymienić, chociażby Daniela Olbrychskiego, czy też Norbiego. Jednak cała uroczystość miała charakter państwowy, więc nie powinno nikogo dziwić, że również przedstawiciele naszego rządu postanowili się na niej pojawić. Na cmentarzu Krzysztof Krawczyk został pożegnany przez Mateusza Morawieckiego i jego małżonkę. Natomiast w czasie samej mszy mogliśmy usłyszeć przemowę Piotra Glińskiego.

Krzysztof Krawczyk
30.03.2021 20:06 Menedżer Krzysztofa Krawczyka żegna Lucjana Czernego. ,,Cudowny człowiek, znakomity aktor i autor, śląska dusza”

Dziś rano kraj obiegła bardzo smutna informacja o śmierci znanego kabareciarza i wokalisty Lucjana Czernego. Człowiek wielu talentów został pożegnany przez zasłużone grono polskich artystów. Kilka słów dodał od siebie także menadżer Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala – Cudowny człowiek, znakomity aktor i autor, śląska dusza – napisał na Facebooku. Krzysztof Krawczyk jeszcze nie odniósł się do śmierci Lucjana Czernego, jednak jego menadżer wspomniał, że w latach 80. występy zmarłego kabareciarza otwierały koncerty piosenkarza. Kosmala pożegnał przyjaciela.

Krzysztof Krawczyk
15.03.2021 14:46 Krzysztof Krawczyk w końcu przerwał milczenie. Muzyk opublikował wpis chwytający za serce

W ostatnim odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi znajomo” Michał Meyer wcielił się w postać Krzysztofa Krawczyka. Tym samym wygrał kolejną odsłonę programu. Jak słynny piosenkarz zareagował na wykonanie aktora? Pojawiły się już dwa odcinki czwartej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi znajomo”. Program polega na tym, że znane publiczności gwiazdy występują na scenie, wcielając się w postaci polskich i światowych muzyków, wykonując ich muzyczne przeboje.

13.04.2018 18:54 Krzysztof Krawczyk nagrał piosenkę na mundial. „Lewandowski, gol dla Polski”

Już w czerwcu rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. To pierwszy mundial, który będzie się rozgrywał w Europie Wschodniej, a dokładniej w Rosji. Polska reprezentacja już ostro trenuje przed zbliżającym się starciem. Artyści prześcigają się w nagrywaniu co raz to bardziej wpadającego w ucho hitu na mundial. Swoją piosenkę zaprezentował również Krzysztof Krawczyk. 6 lat temu podczas Mistrzostw Europy polskim hitem na Euro został kultowy już numer: „Koko Koko Euro Spoko”. Wpadająca w ucho melodia i prosty tekst zaśpiewany przez zespół ludowy podzielił Polskę. Jedni podeszli do sprawy z dystansem i pokochali numer, inna zaś uznali go za międzynarodową kompromitację.