Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Porównał wokalistkę do świni. Skandaliczne słowa menedżera Krzysztofa Krawczyka o sylwestrze w Polsacie. Co za tupet
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 01.01.2024 14:20

Porównał wokalistkę do świni. Skandaliczne słowa menedżera Krzysztofa Krawczyka o sylwestrze w Polsacie. Co za tupet

Menedżer Krzysztofa Krawczyka krytykuje sylwestra TVP i Polsatu, fot. kadr z programu „Sylwestrowa Moc Przebojów”, KAPiF
Menedżer Krzysztofa Krawczyka krytykuje sylwestra TVP i Polsatu, fot. kadr z programu „Sylwestrowa Moc Przebojów”, KAPiF

Choć wiele osób urządza lub udaje się na przyjęcia w ostatnią noc w roku, niektórzy z różnych powodów decydują się spędzić ten dzień w domowym zaciszu. Takie osoby mogą skusić się na sporą dawkę rozrywki oferowaną przez stacje TVP i Polsat, które od lat organizują huczne imprezy. 

Polacy jak co roku bawili się z Polsatem i TVP

Chętni na zabawę przy największych hitach zebrali się nie tylko przed ekranami, ale także pod scenami w Zakopanem i Chorzowie. Podczas sylwestrowych koncertów nie zabrakło emocji i zaskakujących wydarzeń. Widzowie TVP mogli zobaczyć na przykład Edytę Górniak jako lalkę Barbie, zjawiskową sylwetkę Justyny Steczkowskiej w pełnej krasie, czy niecodzienną fryzurę Cleo. Przyszło im także być świadkami wpadki Viki Gabor na scenie.

Na widzów Polsatu czekały z kolei występy Dody i innych gwiazd, a także zaskakujących słów Krzysztofa Ibisza czy sytuacji, która miała miejsce wokół występu Kayah

"Nie musimy się wszyscy kochać". Takich życzeń noworocznych od Tomasza Kammela się nie spodziewaliśmy. Nawiązał do wyborów? Odkryte uda i gołe ramiona. Niemożliwe, że ona ma 78 lat. Tak Maryla Rodowicz wystroiła się na Sylwestra z Dwójką

Menedżer Krzysztofa Krawczyka krytykuje sylwestra TVP i Polsatu

Jedną z osób, które zdecydowały się skomentować sylwestrowe imprezy Polsatu i Telewizji Polskiej jest menedżer Krzysztofa Krawczyka. Wielki gwiazdor, który zmarł w kwietniu 2021 roku, za życie sam często brał udział w organizowanych przez telewizyjne stacje koncertach, które były emitowane na ekranach wielu Polaków. Andrzej Kosmala nie miał najlepszej opinii na temat imprez Polsatu i TVP. 

Koncert TVP2 zabija pod względem technicznym Polsat. No ale to kosztuje. A Polsat to kompromitacja – nawet make-upu nie zapewnili!

Pod swoim postem menedżer Krzysztofa Krawczyka zamieścił komentarz, który zdenerwował wielu internautów. 

Urszula wyglądała jak świnka Piggy!

ZOBACZ TEŻ: Suknia z samej siatki i największe wdzięki na wierzchu. Tak Anna Popek świętuje Nowy Rok. Fani oniemieli: „Boska”

Internauci krytykują komentarz menedżera Krzysztofa Krawczyka

Komentarz, w którym menedżer Krzysztofa Krawczyka zdecydował się uderzyć w Urszulę i jej wygląd podczas „Sylwestrowa Moc Przebojów”, zdenerwował internautów. Wielu z nich zdecydowało się skrytykować mężczyznę, zarzucając mu, że nie powinien się wypowiadać w taki sposób o innych osobach.

  • Myślę, że nie na miejscu to porównanie.
  • Cóż to za porównanie Panie Kosmala? NIE PRZYSTOI.
  • Komentarz godny pseudo dżentelmena.
  • Panie Andrzeju, myślę, że nie wypada pisać mężczyźnie (a przede wszystkim panu) takich komentarzy!!! Bardzo to niskie i prymitywne.
  • Panie Kosmala, kiedyś byliśmy piękni, młodzi szczupli… Niestety procesu starzenia nie da się zatrzymać. Pani Urszula była i jest urocza, pięknie śpiewa. Pan Krawczyk w młodości też szczupły, przystojny, atrakcyjny. Niestety na starość i głos nie ten sam i wygląd zewnętrzny. To nie znaczy, że mamy kogoś obrażać. Nie przystoi Panu. Wstyd! (…)
  • O kobiecie w ten sposób? …serio?
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania