Klan

Halina Jabłonowska
15.02.2023 19:55 Halina Jabłonowska straciła córkę, obecnie mieszka w domu opieki. Poruszające wyznanie

92-letnia Halina Jabłonowska zamieszkała w słynnym domu opieki w Skolimowie. Los jej nie oszczędzał, przeżyła choroby i bolesne straty, jednak najtrudniejszy moment przyszedł, kiedy pochowała własną córkę. Teraz media obiegło poruszające wyznanie. Aktorstwo stało się całym jej światem. Poświęciła mu ponad 70 lat swojego życia i dziś nadal zachwyca na scenie. Można powiedzieć, że to właśnie scena ocaliła ją przed ośmiu laty, kiedy przeżyła prawdziwy dramat.

Wojciech Walasik
06.02.2023 21:41 Nie żyje aktor znany z "Klanu" czy "Ojca Mateusza", właśnie dramatyczne wieści obiegają Polskę

Fani pogrążyli się w żalu, media obiegła zasmucająca wiadomość. W wieku 60 lat zmarł Wojciech Walasik, ikona polskiego filmu i telewizji. O śmierci aktora informuje Akademia Muzyczna oraz Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

Klan
20.11.2022 18:53 W „Klanie” grała zakonnicę, w życiu spotkała ją tragedia. Agnieszka Wosińska straciła ukochanego. „Choroba zaatakowała z ukrycia”

Agnieszka Wosińska największą popularność zawdzięcza roli Doroty Lubicz w kultowym serialu „Klan”. To właśnie postać charyzmatycznej zakonnicy przyniosła jej nieśmiertelną sympatię fanów. Mało kto jednak wie, jak wielką tragedię przeżyła znana aktorka. W przeciwieństwie do sukcesywnej kariery aktorskiej gwiazda nie może pochwalić się równie szczęśliwym życiem osobistym. Dwa lata temu przeżyła ogromną tragedię i pożegnała swojego ukochanego męża.

Kaja Paschalska
31.07.2022 21:28 Kaja Paschalska nie przypomina już pyzatej Oli z „Klanu”. Wiemy, co dzieje się z nią dzisiaj

Kaja Paschalska od 1997 roku gra Olę Lubicz w serialu „Klan”. Gdy widzowie po raz pierwszy zobaczyli ją na ekranach, aktorka była jeszcze małą dziewczynką z burzą włosów na głowie. Dziś jest jednak kompletnie nie do poznania. Chociaż większość z nas kojarzy Kaję Paschalską z serialu „Klan”, to gwiazda może pochwalić się większą liczbą osiągnięć. 36-letnia aktorka raz na jakiś czas zdradza kulisy swojego życia w sieci. Wiele osób mogłoby jej jednak nie poznać.

Klan
07.07.2022 19:53 „Klan”: Powierza poszła pod nóż, później zdecydowała się na botoks. Efekt? Porażka. „Ruszała mi się tylko część twarzy”

Eksperymenty z medycyną estetyczną nie skończyły się zbyt dobrze dla gwiazdy serialu „Klan”. Lata temu Anna Powierza poszła pod nóż, a później zdecydowała się na botoks i kwas hialuronowy. Efekt był opłakany, z twarzą aktorki zaczęło się dziać coś dziwnego. Anna Powierza to jedna z gwiazd, które wzbudzają wielką sympatię wśród fanów. Bezpośrednia i szczera, a przy tym niezwykle błyskotliwa i pełna humoru, nie powstrzymuje się przed komentowaniem rzeczywistości dokładnie tak, jak ją widzi — z dystansem. Gwiazda od 25 lat związana jest z serialem „Klan”, gdzie wciela się w Czesię. Sama pod koniec roku świętowała swoje 43. urodziny i nigdy nie ukrywała, że w pewnym momencie kariery „poszła pod nóż”. Ba! Była z tego bardzo zadowolona i łaskawym okiem spoglądała na medycynę estetyczną. To się jednak zmieniło.

Klan Czesia
02.06.2022 16:30 Wiemy, co zajmie miejsce „Klanu”. Gdy tylko serial zniknie z anteny TVP zastąpi go zagraniczną produkcją

Wiemy już, jaki serial zastąpi „Klan” na antenie TVP. Kultowa, telewizyjna saga zniknie z anteny, a „tron” obejmie zagraniczna, nakręcona z rozmachem produkcja, która z pewnością zainteresuje miłośników tajemnic. „Klan” od 25 lat może cieszyć się tytułem „króla polskich seriali”, jako rekordzista o najdłuższym czasie nieprzerwanej emisji i liczby odcinków. Obsada straciła kilku wspaniałych aktorów, nadal jednak na planie pozostało wiele osób, związanych z kultową sagą od samego początku. Teraz jednak widzowie mogą szykować się na zmiany. Już wkrótce telenowela zniknie z anteny. Serial, który zajmie jej miejsce może być niemałym zaskoczeniem. Okaże się godnym zastępstwem?

Klan
05.05.2022 11:33 Anna Powierza z „Klanu” szuka męża. Chętni muszą spełnić dwa warunki

Choć po zdjęciach trudno w to uwierzyć, lubiana gwiazda serialu „Klan”, Anna Powierza ma 42 lata. Aktorka nieoczekiwanie zamieściła w sieci niepowtarzalną ofertę. Poszukuje męża. Kandydat musi jednak spełnić określone warunki. Anna Powierza już w latach 90. zaskarbiła sobie serca widzów. Zagrała w takich produkcjach, jak „Panna Nikt”, „Panna z mokrą głową”, czy „Awantura o Basię”. Choć aktorka ma w swoim dorobku wiele różnorodnych ról, fani z pewnością kojarzą ją także, jako sympatyczną Czesię z serialu „Klan”. Przez lata na ekranie mogliśmy obserwować miłosne, a następnie małżeńskie perypetie postaci, która była wielokrotnie zdradzana przez Darka (Dariusz Lewandowski), aż wreszcie sama uległa urokom przystojnego Brajana (Marcin Błaszczak). A jak gwiazda radzi sobie z uczuciami w życiu prywatnym?

Klan
25.04.2022 12:36 „Klan”: Trudno uwierzyć, jak wyglądało życie Kazimiery Utraty-Lusztig. Aktorka przeżyła wielki dramat

Kazimiera Utrata-Lusztig może być najlepiej znana widzom jako ciocia Stasia z serialu „Klan”. Ma za sobą bardzo udaną karierę aktorską, ale jak się okazuje, jej ścieżka zawodowa mogła potoczyć się inaczej. Musiała jednak dokonać bardzo ważnego wyboru. Można przypuszczać, że mało kto zdecydowałby się na takie poświęcenie jak ona, tym bardziej stojąc przed wielką szansą.

Piotr Cyrwus
24.03.2022 23:01 Piotr Cyrwus opowiedział, w jaki sposób „przyjmuje” plotki na swój temat. Zaskakująca odpowiedź

Piotr Cyrwus w wywiadzie wyznał jak radzi sobie z pojawiającym się plotkami na swój temat. Aktor stara się nie wchodzić do magla panującego w show-biznesie. Przez osiemnaście lat zachwycał telewidzów jako troskliwy ojciec i mąż, Ryszard Lubicz, w kultowym polskim serialu „Klan”. Z biegiem lat przestał występować tak często przed kamerą, by skupić się na rodzinnych relacjach. W momentach, gdy plotki na jego temat pojawiają się w mediach, artysta stara się podchodzić do nich z dystansem i nie udzielać się w zbędne dyskusje.

Dorota Naruszewicz
01.03.2022 13:41 Gwiazda „Klanu”, Dorota Naruszewicz obchodzi dziś urodziny. Zamiast świętować, opublikowała nagły apel

Dobrze znana telewidzom z serialu Klan Dorota Naruszewicz obchodzi dziś swoje urodziny. Świętuje jednak nietypowo, bo pomagając Ukraińcom. Robi to w raczej niespotykany dotąd sposób. Jak? Aktorka podzieliła się ze swoimi fanami sprytnym pomysłem internautów.

Izabela Trojanowska Agnieszka Kotulanka
19.02.2022 14:39 Izabela Trojanowska wspomina Agnieszkę Kotulanke. Poruszające wyznanie

Izabela Trojanowska wspomina Agnieszkę Kotulankę. Poruszające słowa aktorki mogą wywołać łzy. To już cztery lata, odkąd gwiazda „Klanu” odeszła z tego świata, jednak wspomnienia o niej są wciąż żywe. Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku. Mimo usilnych prób pomocy ze strony bliskich i przyjaciół, przez znaczną część swojego życia zmagała się z poważną chorobą — alkoholizmem, który wycieńczył jej organizm. 4 lata temu, po serii migren, doszło u gwiazdy do wylewu. Ratownicy nie zdołali jej uratować. Agnieszka Kotulanka pozostawiła po sobie pustkę, której nie dało się zapełnić. Fani z żalem żegnali serialową Krystynę Lubisz z „Klanu”, wraz z rodziną, a także przyjaciółmi współpracownikami z planu. Izabela Trojanowska wspomina zmarłą koleżankę w rocznicę jej śmierci. Twierdzi, że ekipa serialu nigdy do reszty nie pogodziła się z utratą aktorki.

Klan, Andrzej Grabarczyk
21.01.2022 23:52 Są razem od 46 lat. Niesłychane, jak aktor „Klanu” poznał miłość swojego życia

Andrzej Grabarczyk zyskał sympatię widzów dzięki jednej z głównych ról w serialu „Klan”. Niewielu fanów formatu zna jednak historię życia aktora. Swoją żonę poznał on bowiem w nieprawdopodobnych okolicznościach.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
19.01.2022 20:25 Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła wielką metamorfozę. Żona Pawła Królikowskiego wygląda 20 lat młodziej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska kończy w tym roku 58 lat. Aktorka wygląda bardzo młodo, a ostatnio przeszła metamorfozę, która dodatkowo odjęła jej lat. Wszystko dzięki wizycie u fryzjera. Małgorzata Ostrowska, żona zmarłego 27 lutego 2020 roku aktora Pawła Królikowskiego, podzieliła się z fanami radosną nowiną. Gwiazda, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, opublikowała zdjęcie z fryzjerskiej metamorfozy.

Andrzej i Zofia Grabarczykowie
16.01.2022 22:06 Cudowna historia małżeństwa Andrzeja i Zofii Grabarczyków. Ich miłość jest niezwykła

Andrzej Grabarczyk, czyli Jerzy Chojnicki z serialu „Klan”, żartuje, że po pierwszych studiach zostały mu wspomnienia i żona. Jak poznali się Andrzej i Zofia Grabarczykowie? Historia ich miłości jest niezwykła – zawiera nawet wątek zazdrosnego uzurpatora do serca kobiety. Andrzej Grabarczyk poznał swoją przyszłą żonę Zofię na swoich pierwszych studiach. Oboje chcieli studiować zootechnikę na Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. To Zofia zrobiła coś, co ich do siebie zbliżyło.

klan
12.01.2022 22:47 Aktor „Klanu” niebawem zostanie ojcem. Mieszka w aucie z partnerką i psami

Jakub Tolak był swego czasu bardzo popularnym aktorem, znanym głównie ze swojej roli Daniela w serialu Klan. Teraz żyje jednak zupełnie inaczej. Mieszka w samochodzie i wraz z partnerką spodziewa się dziecka. Jak do tego doszło? Aktor wraz ze swoją wybranką opowiedzieli o wszystkim w rozmowie w ramach programu Dzień Dobry TVN. Wytłumaczyli, co zamierzają zrobić w związku z nadchodzącymi narodzinami dziecka.

Klan
14.12.2021 17:21 Nie żyje aktor i polityk Tadeusz Ross

Zmarł Tadeusz Ross – aktor znany z produkcji takich jak „Klan” czy „Milion za Laurę”, satyryk, były poseł i europoseł, od 2018 roku radny Koalicji Obywatelskiej w Radzie Warszawy. Miał 83 lata. Informację o śmierci Rossa potwierdziła rzeczniczka warszawskiego ratusza Monika Beuth-Lutyk.

znicze
26.10.2021 17:09 Nie żyje aktor Jerzy Złotnicki. Grał w „Klanie” i „M jak miłość”

Zmarł Jerzy Złotnicki, znany aktor filmowy i teatralny. Występował w takich hitach jak „Klan”, „M jak miłość” czy „07 zgłoś się”. Miał 87 lat. Informacja o śmierci Złotnickiego pojawiła się dopiero dzisiaj. Aktor zmarł 6 października. Pochowano go na cmentarzu parafialnym w Konstancinie-Jeziornie w kwaterze aktorów. Złotnicki dał się polubić szerszej polskiej publiczności jako antykwariusz Nowicki, pracownik „Desy” w serialu „Klan” oraz Henryk Ziober, właściciel mieszkania wynajmowanego przez bohaterów w produkcji „M jak miłość”.

matka
15.08.2021 11:50 Legendarna aktorka z Klanu dodała mocny wpis, jej słowa porażają. Wbiła prawdziwą szpilę, Kukiz powinien się bać?

Od momentu środowego zachowania Pawła Kukiza, jego nazwisko nie schodzi nie tylko z czołówek najważniejszych mediów, ale i z ust gwiazd. Jako kolejna głos w sprawie zabrała Dorota Naruszewicz, znana między innymi z roli Beaty w kultowym „Klanie”. W mocnych (i dość przerażających) słowach odniosła się ona do działania byłego muzyka.

Klan: teorie internautów
21.04.2021 16:04 Ukryte niecenzuralne określenia rządu w serialu „Klan”? Widzowie dopatrzyli się szczegółu

Widzowie serialu „Klan” dopatrzyli się pewnego szczegółu. Chodzi dokładnie o jedną z dekoracji, która według niektórych pokazuje niecenzuralne hasło ze Strajku Kobiet. Strajk Kobiet bez wątpienia odbił się szerokim echem po polskich mediach. W internecie pojawiła się masa zdjęć, memów czy też filmów, na których uczestnicy protesty wykrzykują w rytm muzyki niecenzuralne hasło antyrządowe. Co ciekawe, widzowie serialu „Klan” dopatrzyli się go w jednej z dekoracji. Hasło „****ć PIS” po Strajku Kobiet zaczęło żyć w przestrzeni internetowej własnym życiem. Jednak, aż trudno uwierzyć, że mogłoby się znaleźć w serialu emitowanym przez TVP.

Klab
29.03.2021 12:19 Pamiętacie Ulę z „Klanu”? Serialowa przyjaciółka Oli Lubicz nie jest już aktorką

Aleksandra Niżyńska, która wcielała się w postać Uli w serialu Klan kilkanaście lat temu zniknęła na stałe z produkcji Telewizji Polskiej i od tamtej pory zniknęła z radaru mediów. W serialu grała najlepszą przyjaciółkę Oli. Jak się okazuje gwiazda postanowiła zerwać z aktorstwem i całkowicie zmienić profesję. Serial Klan jest najdłużej emitowaną telenowelą w Polsce. Wszedł na ekrany w 1997 roku i przez te wszystkie lata przewinęło się przez niego mnóstwo aktorów. Jedną z nich była Aleksandra Niżyńska, która dziś zajmuje się czymś innym.

Klan
12.03.2021 13:32 Dorota Naruszewicz rozwiodła się z mężem. Gwiazda ,,Klanu” wydała oświadczenie

Znana z roli Beatki w serialu Klan, Dorota Naruszewicz opublikowała na Instagramie długie oświadczenie dotyczące jej spraw prywatnych. Okazuje się, że aktorka rozwiodła się ze swoim mężem, milionerem Tomaszem Żórawskim. Gwiazda nie zdradziła przyczyny takiego przebiegu zdarzeń, jednak zapewniła, że pełna optymizmu wkracza w nowy rozdział życia. Była aktorka serialu Klan przyznała, że była nieco zmęczona newsami na temat jej wieloletniego małżeństwa i nie czuła się odpowiednio. W związku z tym postanowiła poinformować o tym, co wydarzyło się w jej życiu.

Monika Dryl
27.02.2021 15:36 Monika Dryl ma 23 szwy. „To tatuaże, które zrobiło życie”

Jedna z aktorek najdłużej emitowanego polskiego serialu pt. Klan, Monika Dryl postanowiła podzielić się z fanami małą tajemnicą, za sprawą publikacji intymnego i odważnego zdjęcia. Okazuje się, że gwiazda ma 23 szwy, z którymi się utożsamia – To tatuaże, które zrobiło życie – napisała artystka na swoim Instagramie. Monika Dryl ma pocięte ciało na plecach, jednak nie było to spowodowane czymś przykrym. Gwiazda twierdzi, że bardzo lubi swoje blizny, co udowodniła, dodając bardzo wymowny i klarowny opis.

Anna Powierza
21.02.2021 17:34 Anna Powierza wstawiła artystyczne zdjęcie na Instagram. Wygląda na nim niesamowicie

Aktorka pojawiła się w nagiej sesji jednego z najsłynniejszych polskich magazynów dla mężczyzn, czyli w „Playboyu”. Artystyczna sesja nie pozostawiła złudzeń, że klanowa Czesia ma wiele do pokazania. Anna Powierza kojarzy się widzom głównie z postacią sympatycznej Czesi. Choć bohaterka wydaje się być niepozorna i przez lata dała się poznać głównie jako urokliwa mama. Jej fani już wcześniej mogli zachwycać się jednak jej nagimi zdjęciami. Teraz w sieci pojawiły się kolejne.

Niemowlę
16.02.2021 21:21 Aktor z „Klanu” po raz drugi został ojcem. Gratulacje

Jakub Świderski stał się rozpoznawalny głównie za sprawą swojej roli w serialu „Klan”, ale niektórzy mogą go również kojarzyć z ról w produkcjach takich, jak „Przyjaciółki” czy „Lombard. Życie pod zastaw”. W walentynki wraz z żoną ogłosił przyjście na świat nowego potomka. Para ujawniła również płeć dziecka i imię. Jakub Świederski, aktor znany z serialu „Klan”, po raz drugi został ojcem. Poinformował o tym swoich fanów za pośrednictwem Instagrama. Wraz z żoną ujawnili również płeć i imię niemowlęcia.

Barbara Bursztynowicz
14.02.2021 20:18 Barbara Bursztynowicz pokazała męża i opowiedziała o kryzysach. ,,Aby go ukarać, udałam nad ranem, że umieram”

Barbara Bursztynowicz i jej mąż wystąpili w walentynkowym wydaniu Dzień dobry TVN. Aktorska para opowiedziała o łączącej ich relacji. Okazuje się, że w ich związku nie zawsze układało się perfekcyjnie. Jak niemal każda z par mieli swoje kryzysy. Aby go ukarać, udałam nad ranem, że umieram – wyznała gwiazda. O co poszło? Barbara Bursztynowicz i jej mąż Jacek znają się od ponad 40 lat. Jak zaczęła się ich wielka miłość? Jaka jest ich tajemnica na udany związek? Opowiedzieli Małgorzacie Ohme oraz Filipowi Chajzerowi również o kryzysach w ich miłości. Barbara Bursztynowicz o kryzysach w związku Barbara Bursztynowicz oraz jej mąż Jacek gościli w studio Dzień dobry TVN. Razem opowiadali o swoim trwającym już 44 lata małżeństwie. Okazuje się, że mąż aktorki na początku ich znajomości lubił oglądać się za innymi dziewczynami. Gwiazda nie mogła tak tego zostawić i postanowiła go ukarać. W jaki sposób to zrobiła? – Byliśmy na wakacjach pod namiotem. Zgubiłam się wtedy na plaży i kiedy w końcu udało mi się wrócić, okazało się, że Jacek w ogóle nie zauważył mojego zniknięcia. Aby go ukarać, udałam nad ranem, że umieram – powiedziała Barbara Bursztynowicz, a na twarzach prowadzących pojawiło się zdziwienie oraz lekkie rozbawienie. Widać, że jej umiejętności aktorskie się przydały, ponieważ była w tym bardzo przekonująca. Na tyle, że Jacek Bursztynowicz uwierzył, że jego ukochana jest śmiertelnie chora. Jednak trzeba pamiętać, że związek to nie tylko te dobre chwile. Należy być przygotowanym na gorsze momenty w życiu. Jak radzą sobie z kryzysami Bursztynowie? – Jesteśmy jeszcze z tego pokolenia, które walczy z kryzysami, a nie poddaje i rozwodzi przy pierwszych problemach – powiedział Jacek Bursztynowicz. Jego żona dodała, że oboje mają za sobą bardzo ciężkie próby. Wiedzieli, że mają tylko siebie, jednak na szczęście udało im się razem przetrwać. – Cały czas też się siebie uczymy, swoich wad. Wiemy, że nie ma ideałów i z tych niedoskonałości staramy się śmiać i żartować. Najważniejsze to mieć do siebie szacunek i akceptować swoją odmienność – mówiła.

Michał Kasprzak
12.02.2021 16:21 Umorzono śledztwo w sprawie śmierci aktora z ,,Klanu”. Po czasie wyszły na jaw zaskakujące fakty

Michał Kasprzak był aktorem znanym z paru polskich produkcji, takich jak „Klan”, „M jak Miłość”, „Barwy szczęścia” czy „Ojciec Mateusz”, zagrał również w „Dziewczynach z Dubaju”, które dopiero będą miały swoją premierę. Wielką sławą cieszył się jednak w polskiej branży filmów dla dorosłych, gdzie nadano mu przydomek Toxic F*cker. Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie jego śmierci. Kasprzak ukończył szkołę filmową i próbował szukać szczęścia w branży. Chwytał się różnych możliwości – grywał w serialach, paradokumentach, ale trafił również do branży porno, gdzie zagrzał miejsca na dłużej. – Od dziecka byłem kinomanem. Podziwiałem takich aktorów jak Al Pacino, czy Sylvester Stallone i zawsze fascynowało mnie to, jak to jest, że oglądam film i jednoczę się z bohaterem. Moją pasją było oglądanie filmów. Później był teatr. Trafiłem do najlepszego teatru offowego w Polsce, zacząłem tam grać i zrozumiałem, że to jest to. Wtedy poczułem, że to jest coś co chce robić w życiu – grać – mówił o sobie.

Klan
09.02.2021 17:47 Aktor ,,Klanu” ma bliźniaczkę. Siostra Piotra Swenda wybrała w życiu zupełnie inny kierunek

Jeden z najpopularniejszych i najdłużej emitowanych polskich seriali, Klan od samego początku obsadza wielu znanych aktorów. Jednym z nich jest Piotr Swend, znany z roli Maćka Lubicza. Mało kto wiedział, że ma siostrę bliźniaczkę, która nie urodziła z zespołem Downa. Wybrała całkowicie inną drogę zawodową i została nauczycielką. Fakt opublikował ich wspólne zdjęcie! Piotr Swend występuje w serialu Klan praktycznie od samego początku produkcji. Jego siostra nigdy nie pojawiła się na planie i prawdopodobnie się tego nie doczekamy. Nie postanowiła podążać śladami brata.

Klan
04.02.2021 22:57 Kuriozalna scena w serialu „Klan”. Widzowie wytężali wzrok z niedowierzaniem, szybko nie wymażą jej z pamięci

Na antenie TVP doszło do kuriozalnej sceny. Chodzi o jeden z ostatnich odcinków Klanu, gdzie mogliśmy zobaczyć atak nożownika. Całe zdarzenie w serialu wypadło tak absurdalnie, że szybko stało się hitem sieci, a internauci chętnie przekazują sobie nagranie dalej. Widziałyście już? Seriale z założenia mają dostarczać nam rozrywkę, ale producenci Klanu, który leci na antenie TVP, przeszli ostatnio samych siebie. Takiej sceny widzowie nie wiedzieli w tej produkcji od ponad 20 lat. Co się wydarzyło?