Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaja Paschalska nie przypomina już pyzatej Oli z „Klanu”. Wiemy, co dzieje się z nią dzisiaj
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 31.07.2022 21:28

Kaja Paschalska nie przypomina już pyzatej Oli z „Klanu”. Wiemy, co dzieje się z nią dzisiaj

Kaja Paschalska
fot. Sławek – Paschalska Kaja 2, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=2987452

Kaja Paschalska od 1997 roku gra Olę Lubicz w serialu „Klan”. Gdy widzowie po raz pierwszy zobaczyli ją na ekranach, aktorka była jeszcze małą dziewczynką z burzą włosów na głowie. Dziś jest jednak kompletnie nie do poznania.

Chociaż większość z nas kojarzy Kaję Paschalską z serialu „Klan”, to gwiazda może pochwalić się większą liczbą osiągnięć. 36-letnia aktorka raz na jakiś czas zdradza kulisy swojego życia w sieci. Wiele osób mogłoby jej jednak nie poznać.

Kaja Paschalska zmieniła się nie do poznania

Kaja Paschalska swoją popularność zyskała dzięki serialowi „Klan”. Jako Ola Lubicz wystąpiła po raz pierwszy 25 lat temu i dała się poznać w roli pyzatej dziewczynki z kręconymi włosami. Od tego czasu regularnie pokazywała się na ekranach naszych telewizorów i dorastała tuż przed oczami widzów.

Ze względu na wakacje Kaja Paschalska postanowiła na krótką chwilę zniknąć z sieci i zrelaksować się poza wirtualnym światem. Gdy wróciła, jej fanów aż zamurowało. Zdjęcia w otoczeniu egzotycznych roślin zawojowały sercami internautów. Pod nimi posypały się komplementy dotyczące urody i sylwetki aktorki. Paschalska nie pozwoliła obserwatorom długo czekać i po raz kolejny pokazała się na krótkim wideo w pełnym makijażu. Osoby znające ją tylko z dawnych odcinków „Klanu” mogłyby się bardzo zdziwić.

– Pani Kaju! Uwielbiam Panią oglądać!

– Absolutnie pięknie – pisali fani.

Czym zajmuje się Paschalska?

Jednak życie Kai Paschalskiej to nie tylko praca na planie „Klanu” i wypoczynek pomiędzy sezonami. Gwiazda w swojej karierze próbowała sił w innej dziedzinach. W 2001 po raz pierwszy spróbowała podbić rynek muzycznym z albumem „Kaja Paschalska”. Udało jej się nawet zdobyć nagrodę im. Anny Jantar w konkursie „Debiuty” podczas 38. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Na 39. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wystąpiła z piosenką „Wystarczy uwierzyć”, a w 2003 wydała drugi album „Kaja 2”.

Dziś o karierze muzycznej Kai Paschalskiej nie słychać zbyt wiele, jednak ona wciąż nie przestaje tworzyć. 8 maja 2017 wydała singiel „Karma”, a w 2019 gościnnie pojawiła się na płycie VNM-a pt. „Czuz tu daj najs”. Ponadto aktorka użyczała swojego głosu w serii filmów animowanych „Dzwoneczek”, a także pojawiała się gościnnie w kilku produkcjach. Jednak pomimo innych aktywności wielu osobom i tak kojarzy się przede wszystkim z Olą Lubicz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kaja Paschalska (@kajapaschalska)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kaja Paschalska (@kajapaschalska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kaja Paschalska pozuje w bikini. Gwiazda „Klanu” pokazała odważne zdjęcia
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić