Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media huczą o nowej partnerce 63-letniego Jacka Borkowskiego. Monika jest w wieku jego córki
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 17.02.2023 11:09

Media huczą o nowej partnerce 63-letniego Jacka Borkowskiego. Monika jest w wieku jego córki

Jacek Borkowski
fot. kadr z serialu "Klan"

63-letni gwiazdor "Klanu" trzykrotnie był żonaty, teraz media podają, że w jego sercu znów zagościła wiosna. Jacek Borkowski pokazał się w towarzystwie niemal 25 lat młodszej piękności. Zachwycająca Monika jest w wieku jego najstarszej córki Karoliny. 

Początkowo widzowie nie pałali do niego sympatią, dziś jednak jest prawdziwym ekranowym amantem. Jacek Borkowski od pierwszych odcinków “Klanu” wciela się w postać psychologa Piotra Rafalskiego. Dziś ma 63 lata, a media donoszą, że w jego życiu znów pojawiła się miłość. 

Jacek Borkowski nie mógł znaleźć miłości

Na polskich ekranach obecny jest od lat 70., jednak prawdziwą popularność przyniosła mu rola Rafalskiego. Głęboki głos i przyjemna aparycja sprawiły, że rozkochał w sobie lwią część publiczności. Niestety, jego życie nie zawsze było usłane różami. 

Trzykrotnie żonaty, z drugiego małżeństwa doczekał się córki Karoliny, zaś trzecie z Magdaleną Gotowiecką przyniosło mu jeszcze dwójkę pociech. Niestety, w 2016 roku lubianego aktora dotknęła tragedia. Ukochana miała zaledwie 42 lata, kiedy na początku roku zmarła na białaczkę. Od tamtej pory Jacek Borkowski musiał mierzyć się nie tylko z żałobą, ale także samotnym ojcostwem. Poszukiwania partnerki przez lata spełzały na niczym. 

- Próbowałem ułożyć sobie życie z kimś, ale potem przychodzi refleksja, że żadna nie będzie taka, jaka była Madzia. Ona była idealna. Kilka rozczarowań, jakie przeżyłem, tylko mnie utwierdziło w tym przekonaniu - mówił na łamach “Na Żywo”. 

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się jednak zaskakujące doniesienia. Czyżby nareszcie w jego życiu pojawiła się nowa miłość? 

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" pokazał, co wyprawia w kuchni. Wszystkich aż zamurowało

Jacek Borkowski odnalazł szczęście w jej ramionach? Piękna Monika miała zawrócić mu w głowie

Już na początku grudnia 2022 Pomponik podawał, że w życiu gwiazdora “Klanu” pojawił się ktoś nowy. Teraz “Super Express” donosi, że w trakcie  imprezy “Businesswoman&Life” prowadzący wydarzenie Jacek Borkowski został przyłapany w czułych objęciach pięknej brunetki. Para miała nie szczędzić sobie czułości, a nawet — zadebiutowała razem na ściance. 

Jak wyjaśnia tabloid, zachwycająca kobieta u jego boku ma na imię Monika i jest uznaną, utalentowaną finansistką, znającą kilka języków — to właśnie profesja zaprowadziła ją na galę i sprawiła, że drogi bizneswoman i aktora mogły się przeciąć. 

- Borkowski jak zwykle prowadził event, a kiedy tylko zszedł ze sceny usiadł przy stoliku ze swoją wybranką. Przytulali się do siebie, trzymali się za ręce, patrzyli sobie głęboko w oczy. Widać rodzące się pomiędzy nimi uczucie - miał zdradzić “SE” inny uczestnik balu. 

Jest w wieku jego córki. Jacek Borkowski przeżywa drugą młodość?

Jak na razie sam zainteresowany nie potwierdził tych rewelacji, jednak na łamach serwisu miał tajemniczo przyznać, że “chce jeszcze przeżyć to życie w szczęściu i w miłości”. Wiele wskazuje jednak na to, że Jacek Borkowski rzeczywiście odnalazł drugą młodość — i to dosłownie! 

Jak podaje “SE”, czarującą bizneswoman i aktora dzieli niemal pół wieku. 39-letnia Monika byłaby w wieku najstarszej córki swojego ukochanego — Karoliny. 

Jacek Borkowski (2).jpg

fot. KAPiF
fot. KAPiF

Źródło: Super Express, Pomponik, Jastrząb Post