Lifestyle.Lelum.pl > Joanna Kurowska

Joanna Kurowska

Joanna Kurowska i Jerzy Stuhr
09.07.2024 12:36 Joanna Kurowska wspomina Jerzego Stuhra w poruszających słowach. "Umarła legenda i mistrz"

Jerzy Sturh nie żyje, taka informacja pojawiła się w mediach społecznościowych przed godziną 11:00 we wtorek, 9 lipca 2024 roku. Wiadomość o śmierci aktora przekazał jego syn Maciej. My postanowiliśmy zadzwonić do Joanny Kurowskiej, która o tej tragicznej informacji dowiedziała się od nas, ponieważ była na planie zdjęciowym. "Umarła legenda" - to jeden z komentarzy słynnej aktorki.

Marzena Kipiel-Sztuka, Joanna Kurowska
11.06.2024 08:13 Dlatego Kipiel-Sztuka była samotna. Kurowska ujawnia: ”Jest postacią tragiczną”

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła w niedzielę 9 czerwca. Aktorka, która zasłynęła dzięki roli Halinki ze “Świata według Kiepskich” na stałe zapisała się w kanonie polskiej pop kultury. Mimo wspaniałej kariery w życiu prywatnym spotkało ją wiele rozczarowań i tragicznych wydarzeń. Joanna Kurowska, z którą zaprzyjaźniła się na planie, wyznała o artystce zaskakująco smutną prawdę.

Joanna Kurowska
10.06.2024 22:41 Kurowska schudła dziewięć kilo. Może to zrobić każdy

Joanna Kurowska zaskoczyła wszystkich swoją niedawną metamorfozą. Sympatyczna aktorka schudła dziewięć kilogramów i pochwaliła się swoją całkiem odmienioną sylwetką. Teraz zdradza swój przepis na sukces.

Joanna Kurowska, pogrzeb Ernesta Brylla
26.03.2024 10:49 Joanna Kurowska dodała zdjęcie z cmentarza. Odszedł wspaniały człowiek

Minął ponad tydzień od śmierci wybitnego polskiego twórcy. Ernest Bryll zrewolucjonizował rodzimą scenę muzyczną i tworzył teksty dla najbardziej znanych wokalistów. Wczoraj odbyło się jego ostatnie pożegnanie. W uroczystości udział wzięła między innymi Joanna Kurowska.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Joanna Kurowska, fot. KAPiF, kadr z programu Taniec z Gwiazdami” prod. Polsat
20.03.2024 11:19 Małgorzata Ostrowska-Królikowska nazwana kłodą. Zrobiło się nieprzyjemnie

Fani programu „Taniec z Gwiazdami” z niecierpliwością wyczekują kolejnego odcinka najnowszej edycji, które będzie miał swoją premierę już w najbliższą niedzielę. Na parkiecie nie zobaczymy już jednak występu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, która odpadła w poprzednim odcinku. Gwiazda padła ofiarą kilku niezbyt miłych komentarzy. Na szczęście Joanna Kurowska stanęła w jej obronie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Joanna Kurowska
18.03.2024 19:58 "Taniec z Gwiazdami": Kurowska podsumowała program

W niedzielny wieczór fani programu „Taniec z Gwiazdami” byli świadkami 3. odcinku popularnego show, w którym gwiazdy rywalizują ze sobą na parkiecie. Niestety format rządzi się swoimi prawami, dlatego także w ostatnim odcinku jeden z uczestników musiał pożegnać się z dalszymi występami. Tym razem padło na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.

Joanna Kurowska, Paweł Królikowski
05.08.2023 13:41 Joanna Kurowska od lat wiedziała o sekrecie Królikowskich. TERAZ zabrała głos, nie wytrzymała: "ciszej nad tą trumną"

W ostatnim czasie wyszły na jaw zaskakujące informacje na temat Pawła Królikowskiego. Niewielu fanów aktora wiedziało, że ten miał nieślubnego syna, który narodził się w wyniku jego romansu. Żona artysty, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, wybaczyła mu zdradę, jednak ta historia przez długi czas pozostawała tajemnicą. Teraz okazuje się, że wiedziała o niej Joanna Kurowska.

Joanna Kurowska Emilian Kamiński
09.01.2023 20:56 Joanna Kurowska wyjawiła tajemnicę Emiliana Kamińskiego. „Widział duchy”, informacja wstrząsnęła fanami

Joanna Kurowska zabrała głos po śmierci swojego kolegi po fachu. Według aktorki Emilian Kamiński miał zdolności nadprzyrodzone i potrafił rozmawiać z duchami. Wszystkich wstrząsnęła nagła wiadomość o śmierci Emiliana Kamińskiego. Reżyser zmarł niespodziewanie 26 grudnia 2022 roku. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty na temat życia gwiazdora.

Joanna Kurowska
29.07.2022 00:40 Wyznanie Joanny Kurowskiej, które łapie za serce. Zdradziła, co ją spotkało: „wiedziała, że za jakiś czas umrze”

Joanna Kurowska przeprowadziła szczerą rozmowę z Moniką Jaruzelską, której wyjawiła nieznane dotąd fakty z życia. Dzieciństwo aktorki nie należało do najprostszych, jednak wiele ją nauczyło. Wyznania chwytają za serce. Popularna i lubiana aktorka musiała zmierzyć się z licznymi przeciwnościami losu. Kurowska została oddana do sióstr, by przygotować się do wiecznej rozłąki z matką.

Krzysztof Ibisz
10.02.2022 17:42 W głowie się nie mieści, co w młodości Kurowska zrobiła Krzysztofowi Ibiszowi. Mógłby ją pozwać

Choć Krzysztof Ibisz dziś jest znany głównie z roli prezentera, z wykształcenia jest aktorem. Skończył prestiżową szkołę filmową w Łodzi. Na studiach poznał Joannę Kurowską. Jak się okazuje, ich relacja na początku absolutnie nie była przyjemna. Opowiedziała o tym sama aktorka w rozmowie z Plejadą.

Joanna Kurowska
28.01.2022 22:58 Joanna Kurowska straciła córkę. „Młody lekarz stwierdził, że dziecko jest martwe”

Joanna Kurowska straciła ciążę – choć od tego wydarzenia minęło już wiele lat, aktorka wciąż wspomina tamto doświadczenie z ogromnym bólem. Artystka wraca myślami do bolesnych chwil w niedawno wydanej książce biograficznej. Kurowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Widzowie pokochali ja za role w serialach „Graczykowie”, „40-latek. 20 lat później” czy „Świat według Kiepskich”. Mało kto wie, że życie gwiazdy było naznaczone licznymi tragediami.

Joanna Kurowska
25.02.2021 10:15 Joanna Kurowska opowiedziała zabawną historię z przeszłości. Chodziło o uderzenie Krzysztofa Ibisza krzesłem

Joanna Kurowska opowiedziała o dawnych czasach w łódzkiej filmówce. Jak się okazało, w tym czasie nie lubiła się z Krzysztofem Ibiszem. Przyznała, że kiedyś… uderzyła go krzesłem. Musiała za nie później zapłacić. Jak duża była siła uderzenia, że krzesło zdążyło się rozpaść?

Joanna Kurowska
29.10.2020 17:28 Joanna Kurowska zdobyła się na bolesne wyznanie. ”To była dziewczynka. Miała na imię Kasia”

Joanna Kurowska opublikowała w mediach społecznościowych bardzo poruszający wpis, który dotyczył jej przeszłości. Okazuje się, że aktorka ma za sobą dramatyczne przeżycie, którym postanowiła podzielić się z fanami. Mało kto wiedział, że musiała przechodzić przez coś takiego – to była dziewczynka. Miała na imię Kasia.Popularna z takich seriali jak Świat według Kiepskich, Bulionerzy, czy Barwy Szczęścia aktorka Joanna Kurowska opowiedziała w mediach społecznościowych poruszającą historię ze swojej przeszłości. Łzy same cisną się do oczu, gdy czytamy wpis artystki.

graczykowie
10.09.2020 22:45 Pamiętacie serial ”Graczykowie”? Możliwe, że niebawem zobaczymy nowe odcinki

-Wszyscy pytają, czy Graczykowie wrócą. Spotkaliśmy się prywatnie u mnie w domu ze Zbyszkiem Buczkowskim i producent Krzysztof Jaroszyński zapytał, czy w ogóle chcemy to robić. Odpowiedzieliśmy zgodnie, że chcemy, więc po naszej deklaracji teraz są dalsze poczynania. Nie mogę zdradzać jeszcze szczegółów, ale jest zainteresowanie z różnych stacji telewizyjnych. Niezależnie na jakiej antenie wróci serial, to dla mnie nie ma znaczenia – i tak będę tam grać – mówiła aktorka w rozmowie z Plejadą.Rąbka tajemnicy uchyliła Joanna Kurowska, czyli serialowa Jadwiga Graczyk. Okazuje się, że fani mają ogromne powody do radości. Jest duża szansa, że Graczykowie znowu wrócą na antenę!Graczykowie to serial, który wiele lat temu cieszył się ogromną popularnością. W ostatnim czasie stacje telewizyjne decydują się na kontynuacje dawnych hitów, czego świetnym przykładem jest BrzydUla. Czy dowiemy się, jak potoczyły się dalsze losy rodziny Graczyków i ich sąsiadów?

Polsat
01.08.2020 09:40 Kolejna tragedia, śmierć przyszła niespodziewanie. Nie żyje Hanna Kurowska

Joanna Kurowska przeżyła wiele smutnych chwil i ostatecznych pożegnań ze swoimi bliskimi. Niestety w środę, na swoim profilu na Facebooku, gwiazda ogłosiła kolejną smutną nowinę. Właśnie rozegrała się wielka tragedia w życiu aktorki.Aktorka pochowała w 2014 roku swojego męża, Grzegorza Świątkiewicza, w 2019 roku swojego ukochanego tatę. Niestety dramat, jaki miał miejsce w ostatnich dniach, jest porażający. Gwiazda mierzy się z kolejną żałobą, która przyszła do niej niespodziewanie.