Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Kurowska od lat wiedziała o sekrecie Królikowskich. TERAZ zabrała głos, nie wytrzymała: "ciszej nad tą trumną"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 05.08.2023 13:41

Joanna Kurowska od lat wiedziała o sekrecie Królikowskich. TERAZ zabrała głos, nie wytrzymała: "ciszej nad tą trumną"

Joanna Kurowska, Paweł Królikowski
Joanna Kurowska wiedziała o zdradzie Pawła Królikowskiego. Fot. KAPiF

W ostatnim czasie wyszły na jaw zaskakujące informacje na temat Pawła Królikowskiego. Niewielu fanów aktora wiedziało, że ten miał nieślubnego syna, który narodził się w wyniku jego romansu. Żona artysty, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, wybaczyła mu zdradę, jednak ta historia przez długi czas pozostawała tajemnicą. Teraz okazuje się, że wiedziała o niej Joanna Kurowska.

Paweł Królikowski miał nieślubnego syna

Paweł Królikowski był aktorem, który zajmował szczególne miejsce w sercach Polaków. Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola Kusego w serialu “Ranczo”, jednak równie często jak na szklanym ekranie, mogliśmy zobaczyć go na deskach teatrów. Od jego śmierci minęły już ponad 3 lata, jednak echa historii związanych z artystą nie milkną.

Ponieważ Paweł Królikowski nie zostawił po sobie testamentu, rozdzieleniem jego majątku zajął się sąd. Przy okazji sprawy spadkowej wyszło na jaw, że brała w niej udział nie tylko Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jej dzieci, ale również nieślubny syn aktora, Maciej. Wielu fanów aktora nie miało pojęcia, iż ten w przeszłości wdał się w romans, który potem wybaczyła mu żona. Tymczasem w tej sprawie pojawia się coraz więcej nowych informacji. 

Porażające wieści o zaginionym małżeństwie. Niepokojący obrót spraw może wzburzyć Polaków

Żona Pawła Królikowskiego potwierdziła doniesienia o nieślubnym dziecku

Rodzina Królikowskich zadbała, aby o zdradzie aktora nie dowiedział się nikt spoza zaufanego grona rodziny i najbliższych przyjaciół. Rodzinny sekret wyszedł na jaw, gdy po 3 latach od śmierci Pawła Królikowskiego dobiegła końca sprawa o jego spadek, który został podzielony między jego najbliższych, w tym nieślubnego syna Macieja.

“Super Express” ustalił, że w przeszłości Paweł Królikowski związał się z mieszkanką Wrocławia. Z tej relacji narodził się syn, który nie przejął jednak nazwiska po ojcu. W ostatnim czasie głośne plotki o zdradzie męża potwierdziła sama Małgorzata Ostrowska-Królikowska:

Tak, potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny.

Joanna Kurowska wiedziała o zdradzie Pawła Królikowskiego

Okazuje się, że o zdradzie Pawła Królikowskiego i jego nieślubnym dziecku przez cały czas wiedziała bliska przyjaciółka rodziny, Joanna Kurowska. Aktorka po latach milczenia zdecydowała się zabrać głos na ten temat w rozmowie z “Jastrząb Post”:

Wiedziałam o tym i - jak państwo widzicie - nikomu nic nie powiedziałam. Bo to nie jest rzecz, z którą należy lecieć do mediów, opowiadać, plotkować. Myślę, że powinniśmy sobie dać spokój z tym i dać spokój Małgośce Królikowskiej, która jest fantastyczną matką, babcią, przyjaciółką, cudowną osobą. I uważam, że... ciszej nad tą trumną – apeluje artystka.

Według relacji Joanny Kurowskiej, nigdy nie udało jej się poznać Macieja, który na co dzień mieszka we Wrocławiu. Mimo to zdradziła, że Paweł Królikowski był z nim bardzo związany:

Wiem, że Paweł się bardzo opiekował, mieli wspaniały kontakt. Bo tak się zdarza. Bardzo, bardzo byli związani, więc myślę sobie, że to nie nam zajmować stanowisko i o tym mówić – stwierdziła aktorka w rozmowie z “Jastrząb Post”.

Projekt bez nazwy - 2023-08-05T131612.274.png
Joanna Kurowska wiedziała o zdradzie Pawła Królikowskiego. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-08-05T131749.267.png
Joanna Kurowska wiedziała o zdradzie Pawła Królikowskiego. Fot. KAPiF