Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kurowska schudła dziewięć kilo. Może to zrobić każdy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.06.2024 22:41

Kurowska schudła dziewięć kilo. Może to zrobić każdy

Joanna Kurowska
fot. KAPIF

Joanna Kurowska zaskoczyła wszystkich swoją niedawną metamorfozą. Sympatyczna aktorka schudła dziewięć kilogramów i pochwaliła się swoją całkiem odmienioną sylwetką. Teraz zdradza swój przepis na sukces.

Joanna Kurowska przeszła całkowitą przemianę

Aktorka ma na swoim koncie wiele niesamowitych ról, które przyniosły jej ogromną popularność w naszym kraju. Gwiazda pojawiła się między innymi w “Czterdziestolatku. 20 lat później", “13 posterunku”, czy “Dniu Świra”. Niedawno jednak Joanna Kurowska zaskoczyła czymś innym, niż nową kreacją aktorską.

Artystka podczas rozmowy z dziennikiem “Fakt” wyznała, że zdecydowała się na wprowadzenie poważnych zmian do swojego życia. Od tej pory nie tylko uprawia sport, ale też stara się regularne spożywać posiłki i zdrowo odżywiać. Właśnie możemy zauważyć pierwsze efekty jej spektakularnej metamorfozy.

Joanna Kurowska, fot. KAPiF
Joanna Kurowska przeszła całkowitą przemianę, fot. KAPIF
Kipiel-Sztuka odeszła w wyjątkowym dniu. Ciężko w to uwierzyć Syn Andrzeja Rosiewicza robi karierę w mediach! Co o nim wiemy?

Joanna Kurowska pochwaliła się całkiem odmienioną sylwetką

Teraz popularna aktorka po raz pierwszy pokazała się z całkiem odmienioną figurą. Jej spektakularna metamorfoza nie uszła uwadze fanów, którzy niemal natychmiast zasypali ją licznymi komplementami oraz pytaniami o klucz do jej sukcesu.

Okazało się, że Joanna Kurowska może pochwalić się zrzuceniem aż dziewięciu kilogramów! Podczas rozmowy z mediami wyznała, że jest niesamowicie szczęśliwa ze swojego nowego wyglądu, a tak fenomenalne efekty są zasługą nie tylko jej ciężkiej pracy, ale również profesjonalnego podejścia do tematu.

Chudnę, bo wzięłam się profesjonalnie za to - przyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Joanna Kurowska, fot. KAPiF
Joanna Kurowska pochwaliła się całkiem odmienioną sylwetką, fot. KAPIF
Joanna Kurowska, fot. KAPiF
Joanna Kurowska pochwaliła się całkiem odmienioną sylwetką, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Ta gwiazda uciekła z show-biznesu. Mieszka z kotami na zamku.

Joanna Kurowska zdradza sekret swojej szczupłej sylwetki

Okazało się, że zrzucenie dziewięciu kilogramów nie oznacza końca pracy utalentowanej aktorki. Joanna Kurowska podkreśliła, że chciałaby schudnąć jeszcze około ośmiu kilo. Gwiazda zaznaczyła jednak, że ma już na to gotowy plan — wciąż chciałaby kontynuować zdrowe odżywianie, połączone z aktywnością fizyczną.

Przy okazji aktorka odniosła się do pojawiających się w sieci plotek na temat swoich licznych uczuleń pokarmowych, które stały się powodem jej decyzji o zmianie nawyków żywieniowych.

Trochę miałam, ale nie za dużo (...). Mam lekkie na laktozę, na takie rzeczy, ale to jak każdy chyba (...). Po prostu mniej jem i chudnę, i to jest największy sukces - zdradziła zadowolona gwiazda w tym samym wywiadzie.