Lifestyle.Lelum.pl > Iza Zeiske

Iza Zeiske

Iza Zeiske, mama, syn
31.03.2024 09:08 Iza Zeiske z trudem przytoczyła ostatnie chwile mamy

Mama Izy Zeiske, Teresa Orczyk, razem z córką i wnuczkiem występowała na łamach programu “Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie podbiła serca widzów. Kobieta zmarła 10 lutego w wieku 88 lat. Choć od tej tragedii minął już ponad miesiąc, Wielkanoc dobitnie przypomniała całej rodzinie, z jak wielką tragedią musiała się zmierzyć. Tuż przed świętami Iza Zeiske udzieliła szczerego wywiadu, w którym wspomniała ostatnie chwile swojej ukochanej mamy. 

Izabela Zeiske, Bunia
02.03.2024 18:20 Mama Izy Zeiske nie zdążyła tego zrobić dla córki

Program “Gogglebox. Przed telewizorem” cieszy się olbrzymią popularnością, a jego uczestnicy budują karierę również w mediach społecznościowych. Do tych osób należy Iza Zeiske, która kilka tygodni temu poinformowała fanów o olbrzymiej stracie, którą przeżyła. Zmarła jej ukochana mama. Niedawno na jaw wyszły kolejne fakty z tym związane.

Gogglebox. Przed telewizorem
27.02.2024 19:41 Pokazali zdjęcie ekipy Gogglebox. Już ich nie zobaczymy?

“Gogglebox. Przed telewizorem” to kultowy program, o którego popularności świadczy fakt, iż właśnie rozpoczęła się emisja 20. sezonu produkcji. Na zdjęciu promującym nowy sezon zabrakło jednak trójki ulubieńców widzów, co nie uszło ich uwadze. W obliczu wydarzeń z ostatnich tygodni, kadr z ekipą uczestników “Goggleboxa” wygląda szczególnie przygnębiająco.

Iza Zeiske, pogrzeb
18.02.2024 16:14 Izabela Zeiske relacjonowała pogrzeb mamy. Fani nie wytrzymali

Śmierć mamy Izabeli Zeiske znanej z programu “Gogglebox. Przed telewizorem” wstrząsnęła nie tylko jej najbliższymi, ale również całą społecznością wiernych fanów. Widzowie uwielbiali obserwować na ekranach całą rodzinę Zeiske, jednak to właśnie pani Teresa Orczyk, mama Izabeli, skradła ich serca. 15 lutego odbył się pogrzeb kobiety. Niedługo później kadry z uroczystości ukazały się w sieci, a w komentarzach zawrzało. Iza Zeiske musiała gęsto się tłumaczyć.

Iza Zeiske, mama
17.02.2024 17:10 Iza Zeiske zabrała głos po śmierci mamy. Nieoczekiwane podziękowania

Mamę Izy Zeiske, Teresę Orczyk, znał doskonale każdy fan programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Starsza kobieta niejednokrotnie skradła show swoimi zabawnymi uwagami i błyskotliwymi komentarzami. 10 lutego Iza Zeiske przekazała łamiące serce wieści o śmierci swojej mamy, 5 dni później odbył się pogrzeb kobiety. Teraz pogrążona w żałobie bohaterka “Gogglebox” postanowiła publicznie zabrać głos. To, co przekazała, wywołuje łzy.

Po śmierci mamy Zeiske dodała niepokojący wpis w środku nocy, fot. Instagram/iza_zeiske
14.02.2024 13:41 Najpierw śmierć mamy, a teraz to. Zeiske dodała niepokojący wpis

W sobotę media obiegła przykra informacja o śmierci ulubienicy telewidzów – znanej z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” Teresy Orczyk, zwanej także Bunią. Kobieta występowała w telewizyjnym show u boku swojej córki Izy Zesike i wnuka Joachima. 

Iza Zeiske
10.06.2023 15:12 Iza Zeiske z "Gogglebox" miała wypadek, doszło do złamania kręgu szyjnego. Tylko u nas wyjawiła, jak się czuje

Jakiś czas temu byliśmy świadkami przykrego wypadku na planie programu “99. Gra o wszystko”. Uczestniczka reality show “Gogglebox” Iza Zeiske upadła podczas jednego z wyzwań, a w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia złamała kręg szyjny. Teraz w rozmowie z naszym portalem ujawniła, jak czuje się obecnie. Charyzmatyczna bohaterka programu rozrywkowego chwilę po wypadku spotkała się z licznymi negatywnymi komentarzami ze strony internautów, którzy zarzucali gwieździe, że jest w dojrzałym wieku, który uniemożliwia jej udział w tego typu aktywnościach. Iza Zeiske dosadnie odpowiedziała na wszystkie te wpisy.

Iza Zeiske
05.06.2023 14:16 Tylko u nas: Po koszmarze Kamilka z Częstochowy Iza Zeiske przerwała milczenie. Opowiedziała, czego doświadczyli jej synowie

4 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dzieci Będących Ofiarami Agresji. Z tej okazji ciężko byłoby nie wspomnieć o wszystkich tych, którzy zdecydowali się poświęcić swoje życie, pomagając dzieciom pochodzącym z trudnych rodzin i opiekują się nimi jako rodzina zastępcza. Mało kto wie, że jedną z takich osób jest uwielbiana uczestniczka “Gogglebox” Iza Zeiske.Bohaterka reality show jest nie tylko mamą doskonale znanego widzom Joachima, ale ma jeszcze piątkę pociech - w tym biologicznego syna, adoptowanego syna oraz trójkę chłopców, których wraz z mężem wychowywała jako rodzina zastępcza. Tylko nam opowiedziała, jak wygląda opieka nad dziećmi z trudnych rodzin.

Iza Zeiske
05.03.2023 19:28 Dramat Izy Zeiske. Upadła, rozbiła głowę, złamała kręg szyjny, płyną wyrazy wsparcia

Iza Zeiske jest gwiazdą programu produkcji TTV “Gogglebox. Przed telewizorem”. Widzowie bardzo lubią jej zabawne uwagi i komentarze. Niestety uległa ona wypadkowi i ma poważne problemy zdrowotne."Gogglebox" to uwielbiany przez widzów program telewizyjny. Jest mocno humorystyczny i może poprawić nastrój. Jego format polega na tym, że kilka osób siedzi przed telewizorem i komentuje to co ogląda.

Iza Zeiske
14.12.2022 18:56 Mama Izy Zeiske jest w szpitalu. Wiadomo, w jakim jest obecnie stanie

Iza Zeiske to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Kobieta bardzo często występuje w show wraz ze swoją mamą. Niestety, jak się okazuje, ta trafiła w ostatnim czasie do szpitala. Co jej dolega? Seniorka ma już 87 lat, ale na wizji zawsze udowadniała, że trzyma się dobrze jak na swój wiek. Co więc się stało? Jak się czuje?

Iza Zeiske
17.04.2022 09:44 Iza Zeiske z „Gogglebox” zdradziła, jak wyglądają u niej święta. Ma ręce pełne roboty

Iza Zeiske już w ramach programu „Gogglebox” dała się poznać jako niezwykle rodzinna osoba. W końcu przed telewizorem zasiada ze swoim synem, czasem z mamą i zwykle też w towarzystwie ukochanych zwierząt. Jak zatem jej zgrana rodzina spędza święta? Gwiazda wspomnianego wyżej show nieco opowiedziała o tym „Faktowi”. Jak się okazuje, ma w zanadrzu pewne nietypowe atrakcje na Wielkanoc.

iza zeiske
07.01.2022 08:39 Szczęśliwa Iza Zeiske z „Gogglebox” wraz z ukochanym apelują: „Nie ustawiajcie w dążeniu do swoich marzeń”

Iza Zeiske dała się poznać jako niezwykle sympatyczna uczestniczka programu Gogglebox. Przed telewizorem. Jak się okazuje, dzięki obecności w show mogła spełnić jedno ze swoich marzeń. Iza Zeiske wspomniała o tym na swoim Instagramie. Przy okazji podzieliła się z fanami niezwykle motywującym przemyśleniem za pośrednictwem Instagrama.

Iza Zeiske
04.01.2022 18:13 Adoptowała dziecko, stworzyła rodzinę zastępczą. Prawda o Izie Zeiske z „Gogglebox” odbiera mowę

Iza Zeiske to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TTV. Sławę przyniósł jej udział w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, później można ją było też oglądać w show „Orzeł czy reszka”. Portal Świat gwiazd przeprowadził z nią szczerą rozmowę o jej życiu. Zeiske występuje w programach kanału TTV wraz z synem Joachimem. Mało kto wie jednak, że kobieta stworzyła dom dla kilku chłopców. O wszystkim opowiedziała w wywiadzie dla Świata gwiazd.