Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramat Izy Zeiske. Upadła, rozbiła głowę, złamała kręg szyjny, płyną wyrazy wsparcia
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 05.03.2023 19:28

Dramat Izy Zeiske. Upadła, rozbiła głowę, złamała kręg szyjny, płyną wyrazy wsparcia

Iza Zeiske
fot. kadr z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”

Iza Zeiske jest gwiazdą programu produkcji TTV “Gogglebox. Przed telewizorem”. Widzowie bardzo lubią jej zabawne uwagi i komentarze. Niestety uległa ona wypadkowi i ma poważne problemy zdrowotne.

"Gogglebox" to uwielbiany przez widzów program telewizyjny. Jest mocno humorystyczny i może poprawić nastrój. Jego format polega na tym, że kilka osób siedzi przed telewizorem i komentuje to co ogląda.

Iza Zeiske miała wypadek

Jedną z jego uczestniczek jest Iza Zeiske. Miała ona wypadek przy kręceniu innego programu telewizji TTV - “99 Gra o wszystko”. Na Instagramie pisze:

 

Kochani, wczoraj oglądaliście pierwszy odcinek “Gra o wszystko”. Niestety los mi nie sprzyjał, upadłam, rozbiłam głowę, złamałam kręg szyjny. No cóż każdemu - oczywiście nie życzę- mogło się to przydarzyć, o czym wspominali inny uczestnicy, co tez widzieliśmy. Zobaczymy w poprzednich odcinkach, gdzie młodzi ludzie mdleli, dostawali ataków paniki. Otrzymałam dużo życzliwych słów wsparcia, za co serdecznie dziękuję, ale też słów, w które aż nie chce się wierzyć, że pochodzą od ludzi. Pytam czy człowiek, zdrowy, radosny, pełen energii i mający 60 lat nie ma prawa już istnieć w społeczeństwie? Nie może podejmować wyzwań? Może. Poddać go eutanazji, bo przeszkadza… Co to za społeczeństwo, gdzie nie szanuje się ludzi starszych, dzieci i zwierząt. Do czego to doprowadzi? Ludzie, złośliwość, zawiść kładzie Wam bielmo na oczach i sercu…

Nie żyje Eryk Romanowski. Został zaatakowany na ulicy, miał tylko 16 lat

Fani wspierają Izę Zeiske

Pod postem widać jednak większość pozytywnych słów skierowanych do gwiazdy TTV. Fani piszą:

O rany! Kochana pani Izo, matka z dzieckiem, chcąca żyć, wychodzić do ludzi, robić coś, nie ma prawa a co dopiero dojrzała kobieta, w Polsce żyjemy, prawda? Ktoś bardzo chciał demokracji, ale nie przeczytał definicji... współczuję wypadku i pocieszam.

Pani Izuniu, uwielbiam panią za Pani uśmiech, poczucie humoru, relacje z najbliższymi, ogromne serce. Jest Pani wspaniałą osobą, niech Pani spełnia swoje marzenia i ma w głębokim poważaniu wszystkie przykre komentarze, tradycyjnie ściskam mocno i serdecznie, buziaczki.

Iza Zeiske komentuje swój wypadek

Uczestniczka programu “Gogglebox” postanowiła też odnieść się do tego na swoim instastory. Podziękowała na nim za słowa wsparcia, które dostała. Przyznała, że nie można się cieszyć z czyjejś krzywdy i życzy każdemu, aby dożył sędziwego wieku.

Odnośnie wypadku powiedziała, że miała rozciętą głowę i zakładane szwy. Dodała, że nie jest jej łatwo, bo często odczuwa ból, ale mogło się to przydarzyć także młodym ludziom.

 

Tagi: iza zeiske
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik