Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Mama Izy Zeiske nie zdążyła tego zrobić dla córki
Julia Bogucka
Julia Bogucka 02.03.2024 18:20

Mama Izy Zeiske nie zdążyła tego zrobić dla córki

Izabela Zeiske, Bunia
Instagram @iza_zeiske, TikTok @izabelazeiske

Program “Gogglebox. Przed telewizorem” cieszy się olbrzymią popularnością, a jego uczestnicy budują karierę również w mediach społecznościowych. Do tych osób należy Iza Zeiske, która kilka tygodni temu poinformowała fanów o olbrzymiej stracie, którą przeżyła. Zmarła jej ukochana mama. Niedawno na jaw wyszły kolejne fakty z tym związane.

Iza Zeiske zdobyła fanów w "Gogglebox. Przed telewizorem"

Okazuje się, że oglądanie innych, jak oglądają programy i seriale, może być świetnym pomysłem na spędzenie wieczoru. Dlatego też format emitowany na antenie TTV przedstawiający widzów przeróżnych produkcji telewizyjnych cieszy się tak dużą popularnością. Wielu uczestników “Gogglebox. Przed telewizorem” rozwinęło swoją dalszą karierę w mediach społecznościowych oraz w kolejnych programach, które możemy oglądać na co dzień.

Jedną z takich osób jest Iza Zeiske, matka Joachima, z którym zasiada przed odbiornikiem i w jedyny w swoim rodzaju sposób komentuje odtwarzane seriale i programy rozrywkowe. Rodzina zyskała sympatię widzów ze względu na pełną szacunku i poczucia humoru relację między sobą i niesamowitą energię. Nic więc dziwnego, że dziś na profilu na Instagramie Iza Zeiske zgromadziła 165 tysięcy obserwatorów, którzy z zaciekawieniem sprawdzają, co się u niej dzieje.

akpa20220825_jesien22tvn1_pp_2463.jpg
Źródło: AKPA
Pokazali zdjęcie ekipy Gogglebox. Już ich nie zobaczymy? To gwiazda Hollywood czy Bomba? Tubylcy nie mogli oderwać od niej wzroku

Iza Zeiske straciła ważną osobę w swoim życiu

W ostatnich tygodniach fani Izy Zeiske nie mieli jednak powodów do radości w związku ze śledzeniem kolejnych wydarzeń w jej życiu. W rzeczywistości było całkowicie odwrotnie, bowiem bohaterka programu “Gogglebox. Przed telewizorem” musiała się zmierzyć z olbrzymią stratą. Zmarła jej ukochana mama, nazywana pieszczotliwie “Bunią”. Kobieta kilkukrotnie występowała u boku córki i wnuka w formacie i również była lubiana przez telewidzów.

Od informacji o śmierci kobiety minęły już trzy tygodnie, a publikacje jej najbliższej rodziny mogą złamać serce. Pełne wzruszenia opisy opatrzone czarno-białymi zdjęciami obiegły media.

Serce nasze przepełnia żal, smutek... rozpacz
Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania SERDUSZKO naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI..
Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze - napisała na Instagramie Iza Zeiske.

Kondolencje i wyrazy współczucia w związku ze stratą wyrażali zarówno fani, jak i znajomi z programu “Gogglebox. Przed telewizorem”.

ZOBACZ TEŻ: Iza Zeiske zabrała głos po śmierci mamy. Nieoczekiwane podziękowania

To zdradziła Iza Zeiske w mediach społecznościowych

Niedawno bohaterka programu “Gogglebox. Przed telewizorem” podzieliła się w sieci przykrą informacją związaną ze śmiercią jej ukochanej mamy. Okazało się, że Bunia nie zdążyła zrobić czegoś, na czym bardzo zależało Izie Zeiske. Wszystko jest związane z książką kobiety zatytułowaną “Nigdy nie jest za późno na siebie”. Utwór opowiada historię inspirowaną życiem uczestniczki programu emitowanego w TTV.

We wzruszającym poście Iza Zeiske zdradza, że z powodu choroby i nagłej śmierci jej mamy, ta nie zdążyła przeczytać napisanej przez córkę książki.

Jest mi bardzo, bardzo przykro, że Mamunia, z wykształcenia polonistka, nie zdążyła przeczytać mojej książki. Dlatego postanowiłam w hołdzie dla Niej, czytać na Instastories i TikToku fragmenty o niej, książkowej Jadwidze. Mamuniu wiem, że będziesz słuchała mnie z nieba i uśmiechniesz się rozpoznając w Jadwidze siebie. - napisała Iza Zeiske na Instagramie.