Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pokazali zdjęcie ekipy Gogglebox. Już ich nie zobaczymy?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.02.2024 19:41

Pokazali zdjęcie ekipy Gogglebox. Już ich nie zobaczymy?

Gogglebox. Przed telewizorem
Smutne zdjęcie ekipy "Gogglebox". Fot. kadry z programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

“Gogglebox. Przed telewizorem” to kultowy program, o którego popularności świadczy fakt, iż właśnie rozpoczęła się emisja 20. sezonu produkcji. Na zdjęciu promującym nowy sezon zabrakło jednak trójki ulubieńców widzów, co nie uszło ich uwadze. W obliczu wydarzeń z ostatnich tygodni, kadr z ekipą uczestników “Goggleboxa” wygląda szczególnie przygnębiająco.

Gwiazdę programu "Gogglebox" spotkała ogromna tragedia

Izabela Zeiske jest znana szerszej publiczności jako jedna z najzabawniejszych i najsympatyczniejszych bohaterek programu “Gogglebox”. Kobieta wystąpiła na łamach show wraz ze swoim synem Joachimem, a także mamą Teresą. Cała trójka już od kilku sezonów poprawiała widzom humor swoimi występami. Ci szczególnie cenili sobie rozbrajające riposty pani Teresy, entuzjastycznej emerytki. Niestety 10 lutego jej córka poinformowała w sieci o jej śmierci.

Kilkanaście dni temu odbył się pogrzeb ulubienicy widzów “Goggleboxa”. Iza Zeiske opublikowała w sieci kadry z ceremonii, czym wywołała niemałe kontrowersje. Mimo to fani nie mogą pogodzić się z odejściem pani Teresy, która uświetniała całą produkcję. jej brak boleśnie odczuli we wczorajszym odcinku programu, pierwszym epizodzie 20. sezonu. Już na samym wstępie produkcja postarała się o piękny gest i pożegnała mamę Izy Zeiske w poruszający sposób.

Izabela Zeiske relacjonowała pogrzeb mamy. Fani nie wytrzymali Iza Zeiske zabrała głos po śmierci mamy. Nieoczekiwane podziękowania

Produkcja "Gogglebox" pożegnała uczestniczkę

Produkcja programu “Gogglebox” nie mogła przemilczeć faktu, iż zmarła jedna z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek show, Teresa Orczyk. Z tego powodu pierwszy odcinek 20. sezonu rozpoczął się w wyjątkowo smutny sposób. Widzowie usłyszeli kilka przeszywających słów dotyczących mamy Izabeli Zeiske.

Odeszła nasza Bunia – mogliśmy usłyszeć.

Chwilę później na ekranach pojawił się krótki spot pożegnalny. Produkcja pożegnała panią Teresę w pięknych, poruszających słowach. Co więcej, widzowie mogli obejrzeć kilka najlepszych momentów, w których starsza pani tryskała humorem. Fani formatu na pewno jeszcze długo nie zapomną tego epizodu.

Mistrzyni ciętej, ale zawsze kulturalnej riposty. Elegancka, uważna i wiecznie głodna życia. Wciąż żyje, ale w naszych wspomnieniach – powiedziano o pani Teresie.

ZOBACZ TEŻ: To gwiazda Hollywood czy Bomba? Tubylcy nie mogli oderwać od niej wzroku

Smutne zdjęcie ekipy "Gogglebox". Zabrakło ulubionych bohaterów

20. edycja programu “Gogglebox. Przed telewizorem” miała swoją premierę w poniedziałek 26 lutego. Tego dnia w mediach społecznościowych ukazało się zdjęcie promujące show, na którym zapozowali wszyscy uczestnicy. Internauci mogli zobaczyć bohaterów doskonale znanych im ze wcześniejszych sezonów, takich jak np. Sylwia Bomba, która udostępniła kadr na swoim Instagramie. 

Oprócz zmarłej pani Teresy na fotografii zabrakło jednak 2 pozostałych ulubieńców programu, Izy Zeiske oraz Joachima. Wiele wskazuje na to, że ta dwójka nie pojawi się w nowym sezonie programu “Gogglebox”, jednak nie jest to potwierdzona informacja. Być może mama i syn zaskoczą widzów, gdy uporają się żałobą po ogromnej stracie.

Projekt bez nazwy (51).png
Smutne zdjęcie ekipy "Gogglebox". Fot. Instagram/Sylwia Bomba