Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Iza Zeiske zabrała głos po śmierci mamy. Nieoczekiwane podziękowania
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.02.2024 17:10

Iza Zeiske zabrała głos po śmierci mamy. Nieoczekiwane podziękowania

Iza Zeiske, mama
Iza Zeiske zabrała głos po pogrzebie mamy. Fot. instagram.com/iza_zeiske

Mamę Izy Zeiske, Teresę Orczyk, znał doskonale każdy fan programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Starsza kobieta niejednokrotnie skradła show swoimi zabawnymi uwagami i błyskotliwymi komentarzami. 10 lutego Iza Zeiske przekazała łamiące serce wieści o śmierci swojej mamy, 5 dni później odbył się pogrzeb kobiety. Teraz pogrążona w żałobie bohaterka “Gogglebox” postanowiła publicznie zabrać głos. To, co przekazała, wywołuje łzy.

Zmarła mama Izy Zeiske z programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Apel Izy Zeiske o modlitwę za jej kochaną “mamuchnę” wstrząsnął wszystkimi fanami programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Zwykle pełna optymizmu i uśmiechnięta bohaterka show nieco ponad tydzień temu ze łzami w oczach przekazała, że stan jej mamy, Teresy Orczyk, nagle drastycznie się pogorszył. Starsza kobieta trafiła do szpitala, jednak lekarzom nie udało się uratować jej życia. 10 lutego Iza Zeiske poinformowała w mediach społecznościowych o śmierci pani Teresy, co wywołało ogromne poruszenie wśród wszystkich widzów “Goggleboxa”, którzy aktywnie śledzili perypetie ich rodziny.

Mimo żalu oraz głębokiej żałoby Iza Zeiske nie zniknęła z Instagrama. Kobieta poinformowała na platformie o planowanej dacie pogrzebu, a także pokazała kilka kadrów z ostatniego pożegnania Teresy Orczyk. Te materiały docenił każdy fan, który nie był w stanie osobiście pojawić się na ceremonii. Wśród nich można było dostrzec niezwykle poruszające szczegóły.

Tak wyglądał pogrzeb mamy Izy Zeiske z “Gogglebox” Śmierć gwiazdy "Googleboxa" wstrząsnęła fanami. Słowa wnuka rozdzierają serce

Poruszające chwile na pogrzebie mamy Izy Zeiske

15 lutego odbył się pogrzeb ulubienicy widów z programu “Gogglebox”, Teresy Orczyk. Kobieta spoczęła na cmentarzu przy ul. Lutyckiej w Poznaniu. Żegnali ją pogrążeni w bólu członkowie rodziny, przyjaciele, a także najwierniejsi fani. Mnóstwo osób uwielbiało śledzić występy pani Teresy na antenie, dlatego jej córka, Iza Zeiske, zdecydowała się opublikować w sieci kilka kadrów, na których uwieczniła ceremonię.

Uwadze internautów nie umknął fakt, jak wiele kwietnych wieńców pojawiło się przy mogile Teresy Orczyk. Jeden z nich podarował swojej “buni” wnuczek, Joachim. 

Ukochanej Babuni Chimuś – mogliśmy przeczytać na czarnej wstędze.

Poruszający okazał się również wybór piosenki na pogrzebie — okazuje się, że rodzina postanowiła pożegnać Teresę Orczyk jej ulubionym utworem.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda "Gogglebox" przekazała dramatyczne wieści

Iza Zeiske zabrała głos po pogrzebie swojej mamy

Dwa dni po pogrzebie Teresy Orczyk Iza Zeiske postanowiła zabrać głos na Instagramie. Kobieta już wcześniej udzielała się na platformie, pokazując internautom kulisy pogrzebu ulubienicy widzów programu “Gogglebox”. Tym razem zdecydowała się opublikować podziękowania. Iza Zeiske okazała wielką wdzięczność osobom, które wspierały jej rodzinę w trudnym okresie po śmierci jej mamy.

Kochani… Nasza mamunia, bunia odeszła, a my dowiedzieliśmy się, jak bardzo była kochana. Jak dużo mamy życzliwych, wrażliwych, wspierających nas przyjaciół… Tak właśnie możemy Was nazywać. Całym sercem dziękujemy za okazane nam Wasze serca – mogliśmy przeczytać.

Co ciekawe, Iza Zeiske podziękowała również ekipie, produkcji i postprodukcji programu “Gogglebox” oraz członkom swojej ekranowej rodziny z show. 

Projekt bez nazwy - 2024-02-17T161015.088.png

Tagi: iza zeiske
Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces