Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Izy Zeiske jest w szpitalu. Wiadomo, w jakim jest obecnie stanie
Michał Fitz
Michał Fitz 14.12.2022 18:56

Mama Izy Zeiske jest w szpitalu. Wiadomo, w jakim jest obecnie stanie

Iza Zeiske
fot. kadr z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”

Iza Zeiske to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Kobieta bardzo często występuje w show wraz ze swoją mamą. Niestety, jak się okazuje, ta trafiła w ostatnim czasie do szpitala. Co jej dolega?

Seniorka ma już 87 lat, ale na wizji zawsze udowadniała, że trzyma się dobrze jak na swój wiek. Co więc się stało? Jak się czuje?

Iza Zeiske zawiozła mamę do szpitala

Iza Zeiske opowiedziała swoim fanom w mediach społecznościowych, że musiała odwieźć swoją mamę do szpitala. Co ciekawe, jej rodzicielka miała się opierać, gdyż uważała, że nie jest w stanie, przez który powinna leżeć w placówce. Kochającą córka chciała jednak o nią odpowiednio zadbać.

Później wyjawiła, że cała sytuacja wyniknęła z tego, że mamie zaczęła lecieć krew z nosa. Jak podkreśliła Iza, ta ma spore problemy z krążeniem, co widać również po jej opuchliźnie. Właśnie dlatego przejęła się sprawą bardziej niż sama zainteresowana.

Można przypuszczać, że teraz mama Izy została skierowana na szereg badań, które zostaną przeprowadzone w szpitalu. Na podstawie ich wyników będzie można powiedzieć więcej. Niewykluczone, że bohaterka „Gogglebox. Przed telewizorem” sama o nich opowie, bo lubi być z fanami szczera.

Iza Zeske odwiedziła mamę w szpitalu

Niedług później na Instagramie jej syna pojawiła się krótka relacja, z której wynikało, że pojechał on wraz z Izą do szpitala, by odwiedzić babcię. Obydwoje wstrzymali się jednak od udzielania szczegółowych informacji.

Podkreślili natomiast, że są dobrej wiary. Nie ma wątpliwości, że podobnie życzliwie o mamie Izy myślą także widzowie programu. Seniorka zdążyła sobie bowiem zaskarbić ich sympatię swoimi spokojnymi, ale ciętymi ripostami.

– Będzie dobrze, musi być napisał syn Izy na Instagramie.

Zobacz zdjęcie:

Iza Zeiske

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. Najpierw napadł na Gąsowskiego i go okradł. Ciężko uwierzyć, co stało się chwilę później. Fani zamarli

Źródło: Co za tydzień

Tagi: iza zeiske