Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szczęśliwa Iza Zeiske z „Gogglebox” wraz z ukochanym apelują: „Nie ustawiajcie w dążeniu do swoich marzeń”
Michał Fitz
Michał Fitz 07.01.2022 08:39

Szczęśliwa Iza Zeiske z „Gogglebox” wraz z ukochanym apelują: „Nie ustawiajcie w dążeniu do swoich marzeń”

iza zeiske
fot. instagram.com/izabelazeiske

Iza Zeiske dała się poznać jako niezwykle sympatyczna uczestniczka programu Gogglebox. Przed telewizorem. Jak się okazuje, dzięki obecności w show mogła spełnić jedno ze swoich marzeń.

Iza Zeiske wspomniała o tym na swoim Instagramie. Przy okazji podzieliła się z fanami niezwykle motywującym przemyśleniem za pośrednictwem Instagrama.

Iza Zeiske spełniła marzenie

O jakie marzenie dokładnie chodzi? Jest nim wycieczka do Meksyku. Jak się okazuje, Iza od zawsze marzyła, by zwiedzić akurat ten kraj i dopiero teraz była w stanie sobie na to pozwolić. Można więc przypuszczać, że tak wyczekiwane marzenie smakuje podwójnie słodko, gdy wreszcie zostaje spełnione.

Przy okazji publikacji postu w social mediach Iza podzieliła się refleksją dotyczącą głębokich pragnień. Poleciła fanom, by nigdy nie przestawali dążyć do spełnienia swoich celów. Na jej przykładzie najlepiej widać, że nawet te odległe marzenia – również w sensie geograficznym – da się spełnić.

Po udostępnionych przez Izę zdjęciach widać, jak wielką radość sprawił jej ten wyjazd. Na każdej fotce wręcz promienieje, a na wielu w charakterystycznym dla siebie, niezwykle zabawnym stylu pozuje. Patrząc na fotografie trudno nie cieszyć się jej szczęściem.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@iza_zeiske)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zdumiewające wyznanie Tomaszewskiej w PnŚ, nawet Tomasz Wolny się nie spodziewał
  2. Miliony Polaków włączą TVP i zaniemówią. Stacja ogłosiła, co pokaże 06.01 dokładnie o 17:20

Tagi: iza zeiske