Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Iza Zeiske z "Gogglebox" miała wypadek, doszło do złamania kręgu szyjnego. Tylko u nas wyjawiła, jak się czuje
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.06.2023 15:12

Iza Zeiske z "Gogglebox" miała wypadek, doszło do złamania kręgu szyjnego. Tylko u nas wyjawiła, jak się czuje

Iza Zeiske
fot. KAPIF; Instagram/@iza_zeiske

Jakiś czas temu byliśmy świadkami przykrego wypadku na planie programu “99. Gra o wszystko”. Uczestniczka reality show “Gogglebox” Iza Zeiske upadła podczas jednego z wyzwań, a w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia złamała kręg szyjny. Teraz w rozmowie z naszym portalem ujawniła, jak czuje się obecnie.
 

Charyzmatyczna bohaterka programu rozrywkowego chwilę po wypadku spotkała się z licznymi negatywnymi komentarzami ze strony internautów, którzy zarzucali gwieździe, że jest w dojrzałym wieku, który uniemożliwia jej udział w tego typu aktywnościach. Iza Zeiske dosadnie odpowiedziała na wszystkie te wpisy.

Iza Zeiske zdradziła nam, jak czuje się po wypadku na planie “99. Gra o wszystko”

Jakiś czas temu wszyscy widzowie programu rozrywkowego zamarli podczas jednego z odcinków show. Gdy prowadzący ogłosił, że zadaniem uczestników jest pokonanie toru przeszkód z partnerem na plecach, Iza Zeiske natychmiast wskoczyła na swojego męża. Niestety, już sekundę później przechyliła się do przodu i boleśnie upadła na posadzkę.

Z planu show została natychmiast przetransportowana do szpitala, gdzie lekarze potwierdzili przykrą diagnozę - złamanie kręgu szyjnego. Teraz w rozmowie z naszym portalem uczestniczka “Gogglebox” ujawniła, jak czuje się po tym nieszczęsnym zdarzeniu.

-Kręg to jest taki twór, że bardzo długo się regeneruje, ale może się też do końca nie zregenerować. Wciąż to odczuwam, na przykład czuję drętwienie lewej ręki. Cały czas ćwiczę, wbrew temu, że wszyscy mówią w sieci, że jestem kobietą objętościową. Mimo te jestem sprawna i codziennie poświęcam trochę czasu na ćwiczenia - wyznała nam Iza Zeiske.

Gwiazda zdradziła nam również, że zdarza jej się odczuwać dyskomfort i ból głowy, zwłaszcza przy zmianie pogody. Mimo to nie traci ona dobrego humoru i optymizmu.

Odwiedziliśmy grób Wacława Kowalskiego z "Samych swoich". Na pomniku leżała reklamówką z niewiarygodną zawartością

Iza Zeiske odpowiada na hejt, jaki spadł na nią po wypadku

Niestety, przykre komentarze o figurze uczestniczki “Gogglebox” nie były jedynymi okropnymi słowami, jakie usłyszała wtedy Iza Zeiske. Wiele osób zarzucało jej, że sama przyczyniła się do swojego stanu, ponieważ w jej wieku nie powinna już uczestniczyć w tego typu aktywnościach i wyzwaniach.

Tylko w rozmowie z portalem “Lelum” gwiazda reality show odpowiedziała na przykre docinki internautów i wyznała, że zdaje sobie sprawę z tego, że najczęściej spowodowane są one ich zazdrością.

-Takie komentarze, że jestem za stara, że powinnam już odejść, to są wszystko zawistni ludzie, którzy nie wiedzą, co zrobić ze swoim życiem lub boją się opinii społecznej. Być może obawiają się, co ludzie powiedzą lub mają partnerów, którzy ich nie wspierają. Nie mają pomysłu i nie potrafią się zaangażować, a drugiemu przypinają taką łatkę. Wiek nie ma żadnego znaczenia. Jeśli tylko się dobrze czujesz, ale chcesz, to się angażuj i rób na tyle, ile możesz - powiedziała nam Iza Zeiske.

Zdradziła również, że wypadki przydarzają się każdemu w każdym wieku i nie dotyczy to tylko i wyłącznie osób starszych. Jeżeli więc czujesz się dobrze i masz siłę na różnego rodzaju wyzwania, po prostu słuchaj swojej intuicji.

-Wypadki zdarzają się cały czas. Wystarczy, że wyjdziesz na miasto i źle postawisz stopę, a możesz złamać nogę, czy rękę. To kwestia przypadku, a nie tego ile masz ciężaru i w jakim jesteś wieku - tłumaczy uczestniczka “Goggleboxa”.

Iza Zeiske z programu “Gogglebox” jest inspiracją dla starszych pokoleń

Całe szczęście wielu internautów popiera zdanie gwiazdy reality show i podobnie jak ona uważa, że nie warto zamykać się w domu i unikać ludzi, gdy osiągnie się już dojrzały wiek. Sama Iza Zeiske gorąco zachęca wszystkich do rozwoju i różnego rodzaju aktywności. Wspomina między innymi o kołach dla seniorów, czy Uniwersytecie Trzeciego Wieku, które są świetnymi alternatywami.

-Nie obgaduj drugiego, tylko sam zrób dla siebie coś dobrego. Kobiety nie poddawajcie się! Oprócz tego, ze macie gotowanie i sprzątanie, to macie jeszcze dużo do zrobienia dla samej siebie. Musicie zadbać o siebie i zaangażować się w coś, aby samemu czerpać z tego przyjemność. Wiek to tylko liczba. Ja czuję się na tyle, ile mam tutaj w sercu - wyznała w rozmowie z portalem “Lelum” Iza Zeiske.
 

Zobacz zdjęcia:

Tagi: iza zeiske
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik