Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Iza Zeiske z „Gogglebox” zdradziła, jak wyglądają u niej święta. Ma ręce pełne roboty
Michał Fitz
Michał Fitz 17.04.2022 09:44

Iza Zeiske z „Gogglebox” zdradziła, jak wyglądają u niej święta. Ma ręce pełne roboty

Iza Zeiske
youtube.com/ttv

Iza Zeiske już w ramach programu „Gogglebox” dała się poznać jako niezwykle rodzinna osoba. W końcu przed telewizorem zasiada ze swoim synem, czasem z mamą i zwykle też w towarzystwie ukochanych zwierząt. Jak zatem jej zgrana rodzina spędza święta?

Gwiazda wspomnianego wyżej show nieco opowiedziała o tym „Faktowi”. Jak się okazuje, ma w zanadrzu pewne nietypowe atrakcje na Wielkanoc.

„Gogglebox”: Jak Iza Zeiske spędza święta?

Iza Zeiske zdradziła, że w jej domu na święta zawsze gromadzi się niemalże cała rodzina. Zarówno na Wielkanoc, jak i Boże Narodzenie przy rodzinnym stole zasiada około 15 osób, a przecież dookoła kręcą się też liczne zwierzaki. Zanim jednak wszyscy zaczną jeść wielkanocne śniadanie, gospodyni przygotowuje wyjątkową zabawę. Na czym ona polega?

Jak wytłumaczyła Zeiske, kilkanaście lat temu, gdy zamieszkała w wolnostojącym domu, wymyśliła, nieco inspirując się amerykańskimi trendami, że by zabawić synów, pochowa po ogrodzie czekoladowe jajka, które później będą musieli odszukać. Chłopcy od tamtego czasu rywalizują więc o miano tego, który tych słodyczy uzbiera najwięcej. Jak wspomniała, w pewnym momencie chciała nawet z tego zrezygnować, bo uznała, że jej synowie są na to za starzy, ale ci rzekomo nie chcieli z niej rezygnować. Teraz w zabawie biorą udział wszyscy mężczyźni, również ci dorośli.

– My, kobiety z tarasu obserwujemy facetów goniących jajka po ogrodzie i naprawdę lepszego kabaretu nie ma zachwyca się swoim pomysłem Iza.

Uczestniczka programu „Gogglebox” wyjawiła także, że za każdym razem na bogato zastawia stół, a przygotowania kulinarne zaczyna już w Wielki Piątek. Jak się okazuje, lubi angażować do pomocy innych domowników. Ona jednak dowodzi całym przygotowaniom i spędza przez to w kuchni wiele godzin. Mimo tylu godzin przestaje czuć się zmęczona i znużona gotowaniem, gdy tylko goście zajadają się i zachwalają jej potrawy.

– Wtedy obciążenie nóg, rąk i to całe niewyspanie się ucieka. Myślę, że zadowoleniem dla kobiety jest właśnie zadowolenie rodziny — kwituje ulubienica telewidzów.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca

Źródło: Fakt.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik