Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najpierw śmierć mamy, a teraz to. Zeiske dodała niepokojący wpis
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 14.02.2024 13:41

Najpierw śmierć mamy, a teraz to. Zeiske dodała niepokojący wpis

Po śmierci mamy Zeiske dodała niepokojący wpis w środku nocy, fot. Instagram/iza_zeiske
Po śmierci mamy Zeiske dodała niepokojący wpis w środku nocy, fot. Instagram/iza_zeiske

W sobotę media obiegła przykra informacja o śmierci ulubienicy telewidzów – znanej z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” Teresy Orczyk, zwanej także Bunią. Kobieta występowała w telewizyjnym show u boku swojej córki Izy Zesike i wnuka Joachima. 

Izabela Zeiske z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” poinformowała o śmierci mamy

O śmierci uczestniczki programu telewizyjnego poinformowała jej córka, Iza Zeiske. Wkrótce po tym swoje wspomnienie zmarłej zamieścił w sieci także jej wnuk, Joachim. Teresa Orczyk już od dłuższego czasu zmagała się ze swoim zdrowiem, a zaledwie dzień przed jej śmiercią Iza Zeiske prosiła fanów o modlitwę, ponieważ jej mama trafiła do szpitala. Niestety, tym razem nie zdołała już wyzdrowieć i wrócić na telewizyjne ekrany, by dalej bawić widzów swoimi ciętymi komentarzami.

Serce nasze przepełnia żal, smutek… rozpacz. Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania SERDUSZKO naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI… Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat, zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze. MAMUNIU byłaś ogromnie troskliwą, kochającą bez granic, oddaną bez reszty Matką i Babcią… Nie wiem jak poradzimy sobie bez CIEBIE… – przekazała w sobotę Iza Zeiske.

Gwiazda "Gogglebox" przekazała dramatyczne wieści Robert El Gendy z „PnŚ” kilka razy otarł się o śmierć. „Mam anioła stróża”

Izabela Zeiske z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” dodała niepokojący wpis

Izabela Zeiske z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” kilka dni po śmierci mamy podzieliła się przejmującą informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czarna plansza z tekstem pojawiła się na jej profilu w środku nocy. Jak zdradziła celebrytka, ciężko jest jej się pogodzić z odejściem ukochanej mamy, która skradła także serca telewidzów. Zdecydowała się jednak wyjaśnić swoim fanom nieobecność w sieci.

Nie odzywam się, jest  mi bardzo ciężko, ogromny smutek, rozpacz. Nie mogę się pogodzić z tym, co się stało. Do tego dochodzą wszystkie sprawy urzędowe, które trzeba załatwić, związane z pogrzebem.

ZOBACZ TEŻ: Narzeczona Murańskiego ujawniła, co napisał do niej przed śmiercią

Izabela Zeiske z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” poinformowała o szczegółach pogrzebu

Izabela Zeiske z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” przekazała także szczegóły dotyczące pogrzebu swojej mamy. Ceremonia odbędzie się 15 lutego o godzinie 14:15. Teresa Orczyk zostanie pochowana na cmentarzu parafialnym św. Jana Vianneya w Poznaniu, zwanym potocznie jako cmentarz sołacki. Celebrytka zachęciła do udziału wszystkich, którzy chcieliby pożegnać jej mamę, zachęciła także do modlitwy za duszę zmarłej. 

Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w ostatniej drodze mamuchny, lub chcą wesprzeć modlitwą, informuję: pogrzeb odbędzie się 15 lutego, w czwartek, o godz. 14:15 w Poznaniu, na cmentarzu parafialnym Sołacza, przy ul. Lutyckiej.

Po śmierci mamy Zeiske dodała niepokojący wpis w środku nocy, fot. Instagram iza_zeiske.JPG
Po śmierci mamy Zeiske dodała niepokojący wpis w środku nocy, fot. Instagram/iza_zeiske
Tagi: iza zeiske
Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy