Grób

Paweł Janeczek, Joanna Racewicz
10.04.2024 18:11 To znalazło się na grobie męża Racewicz. Gest prosto z serca

Mąż Joanny Racewicz, Paweł Janeczek był jedną z ofiar katastrofy smoleńskiej. To niesamowite co znalazło się na jego grobie. 

Grób Patryka Perettiego
30.03.2024 17:52 Sylwia Peretti postawiła synowi nowy grób. Przejmujący widok

Wśród najgłośniejszych tematów lipca ubiegłego roku można wymienić między innymi tragiczny wypadek samochodowy, do którego doszło w centrum Krakowa. Jak wyszło na jaw, pędzącym samochodem kierował syn znanej celebrytki, Sylwii Peretti. Młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, który dachował, zabijając wszystkie cztery znajdujące się w nim osoby. Jak dziś wygląda grób Patryka Perettiego? 

Tomasz Komenda
28.03.2024 19:07 Tajemnicze znalezisko na grobie Tomasza Komendy

Tomasz Komenda zmarł miesiąc temu. Chorował na raka płuc. Po osiemnastu lat pobytu w więzieniu nie było mu dane długo cieszyć się wolnością. Jego nagrobek w dniu pogrzebu obłożony był licznymi wiązankami kwiatów i zniczami. Dziś można tam znaleźć również coś innego.

Tomasz Komenda, grób
05.03.2024 10:10 Z grobu Tomasza Komendy zniknął ważny przedmiot. Smutny widok

21 lutego media obiegła informacja o śmierci Tomasza Komendy, którą wstrząsnęła opinią publiczną. Mężczyzna był znany w całym kraju z medialnych nagłówków. Aresztowany i uznany za winnego zbrodni, której nie dokonał, spędził 18 lat w więzieniu. Dopiero po tym czasie otrzymał ułaskawienie i wyszedł na wolność. Nie mógł jednak cieszyć się nią zbyt długo. Z jego grobu zniknął ważny element. 

Tomasz Komenda, grób
28.02.2024 16:22 Poruszający napis na grobie Tomasz Komendy. Tak żegna go synek

Tomasz Komenda spędził w więzieniu 18 lat, skazany za zbrodnię, której nie popełnił. Po tym, gdy wyszedł z zakładu karnego, wolnością cieszył się przez niecałe 6 lat. Mężczyzna odszedł nagle, w środę 21 lutego. Miał zaledwie 47 lat. Mimo iż w życiu prywatnym spotkało go wiele komplikacji, najbliższa rodzina boleśnie odczuła jego odejście. Na pogrzebie pożegnali go w sposób, który sprawia, że łzy same cisną się do oczu. Szczególną uwagę zwraca napis od synka.

mama Madzi, Madzia z Sosnowca, grób
25.01.2024 10:21 Wiemy, jak wygląda grób małej Madzi w 12. rocznicę jej śmierci. Widok łamie serce

Śmierć małej Madzi z Sosnowca jest sprawą, którą do dziś Polacy wspominają ze zgrozą. Mama 6-miesięcznej dziewczynki najpierw zgłosiła jej porwanie. Cały kraj został postawiony na równe nogi, by odnaleźć dziecko. Wkrótce jednak śledczym udało się odkryć koszmarną prawdę. Matka dziecka została skazana na 25 lat więzienia za morderstwo. Jak wygląda grób Madzi w 12. rocznicę jej śmierci? 

Jak dziś wygląda grób Zbigniewa Wodeckiego?, fot. KAPiF, Lelum
03.11.2023 15:14 Odwiedziliśmy grób Zbigniewa Wodeckiego 2 dni po "Wszystkich Świętych". Przechodzi ludzkie pojęcie, co zastaliśmy

Zbigniew Wodecki jest artystą, który cieszy się ogromną popularnością. W Polsce prawdopodobnie ciężko byłoby znaleźć kogoś, kto nigdy nie słyszał tego nazwiska. Niestety wybitnego kompozytora i piosenkarza nie ma już na tym świecie. 

cmentarz, grób, miś
01.11.2023 20:38 Zostawiła pluszowego misia na grobie córki. Hieny cmentarne nie miały litości. Matka przeżyła koszmar

Podczas gdy większość Polaków łączy obchody Dnia Wszystkich Świętych z zadumą, powagą, wspomnieniami, a także czasem spędzonym w rodzinnym gronie, dla złodziejów jest to wręcz idealny czas, by uderzyć. Cmentarne hieny bez żadnych skrupułów potrafią wykorzystać czyjąś nieuwagę i tragedię dla własnych, niecnych korzyści. Pewna kobieta przekonała się o tym na własnej skórze. Przyszła odwiedzić grób córeczki, a widok, jaki na nim zastała, zapamięta do końca życia.

Gustaw Holoubek
01.11.2023 14:22 Czy ludzie już zdążyli o nim zapomnieć? Nie żyje od 15 lat. Tak wygląda teraz grób Gustawa Holoubka

We Wszystkich Świętych sporo osób nie ogranicza się tylko do odwiedzania grobów swoich najbliższych, ale też tych znanych, którzy w jakiś sposób zapisali się w ich pamięci. Niestety, popularność tych osób w niektórych przypadkach skończyła się wraz z życiem. A jak jest w przypadku Gustawa Holoubka?

Widok grobu Emiliana Kamińskiego
31.10.2023 14:22 Widok grobu Emiliana Kamińskiego ściska za serce. Jeden szczegół wywołuje łzy, to wszystko dla aktora

26 grudnia 2022 roku przekazano dramatyczną informację o śmierci jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Emilian Kamiński zmarł podczas świąt Bożego Narodzenia w wieku 70 lat. 

Jak dziś wygląda grób Violetty Villas?, fot. Goniec, Canva/pressdigital, Getty Images
30.10.2023 17:11 Widok grobu Violetty Villas doprowadza do płaczu. Tak fani "odwdzięczają się" nieżyjącej artystce

Violetta Villas była wielką artystką, która cieszyła się wielką popularnością. Swoje ostatnie lata wokalistka spędziła jednak w koszmarnych warunkach. Jak dziś wygląda grób Violetty Villas?

Anastazja Rubińska
18.10.2023 09:16 Widok grobu Anastazji Rubińskiej głęboko nami wstrząsnął. To już trzy miesiące...

W drugiej połowie czerwca wszyscy Polacy żyli wydarzeniami na greckiej wyspie Kos. To właśnie tam 27-letnia Anastazja Rubińska nagle zaginęła po wyjściu na miasto. Tydzień później odnaleziono jej zwłoki. Jak dziś wygląda grób kobiety?

Jak dziś wygląda grób syna Sylwii Peretti?, fot. Goniec, Instagram/sylwia_peretti
14.10.2023 14:38 Minęły 3 miesiące od śmierci syna Sylwii Peretti. Teraz to dzieje się na jego grobie, przedmiot, który położyli szokuje

Od tragedii na Moście Dębnickim w Krakowie mijają trzy miesiące. 15 lipca 2023 roku zginęło na nim czterech młodych mężczyzn. Za kierownicą pędzącego samochodu znajdował się syn celebrytki Sylwii Peretti znanej z programu „Królowe życia”. 

Ktoś postawił to na grobie Jerzego Urbana
13.10.2023 19:16 Ktoś postawił TO na grobie Jerzego Urbana w rocznicę śmierci. Wiele osób będzie oburzonych, ta "ozdoba" ma podwójne znaczenie

Jerzy Urban odszedł niespodziewanie 3 października 2022 roku. Znany wydawca o kontrowersyjnych wypowiedziach cieszył się sporą sympatią i zainteresowaniem fanów. Nic więc dziwnego, że nawet po jego śmierci wielbiciele o nim nie zapomnieli i zadbali o szokującą pamiątkę na jego nagrobku.

cmentarz, Irena Kwiatkowska
17.09.2023 21:26 Poszliśmy na grób Ireny Kwiatkowskiej w rocznice jej urodzin. Tak TERAZ wygląda, nie można powstrzymać łez

Irena Kwiatkowska zasłynęła jako jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek filmowych, teatralnych, ale również kabaretowych. Swoim warsztatem podbiła serce nie jednego Polaka. Nie wszyscy jednak wiedzą, że dożyła niemal 100 lat! Z okazji rocznicy urodzin aktorki udaliśmy się na jej grób. Widok, który zastaliśmy na miejscu, ściska za serce.

To się teraz dzieje na grobie Witolda Paszta
28.08.2023 15:07 TO teraz dzieje się na grobie Witolda Paszta. Lepiej weźcie chusteczki, bo to rozpaczliwy widok

Witold Paszt bez wątpienia był jednym z najwybitniejszych polskich muzyków. Fani pokochali go jako lidera grupy VOX oraz jurora kultowego programu “The Voice Senior”. Niesłychane, jak dzisiaj wygląda grób cenionego artysty.

Wojciech "Major" Suchodoski, cmentarz
19.08.2023 12:13 Sprawa śmierci "Majora" Suchodolskiego pogrąża się w mroku. Łamiący widok na grobie. Jedno od razu rzuca się w oczy

Sprawa śmierci patostreamera Wojciecha „Majora” Suchodolskiego od samego początku wywołuje wiele kontrowersji. Śledczy wciąż badają, czy w jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Tymczasem postanowiliśmy odwiedzić grób mężczyzny, by zobaczyć, jak wygląda jego stan na niecałe dwa miesiące od pogrzebu. Jedna rzecz od razu rzuca się w oczy.

Grób Piotra Woźniak-Staraka
18.08.2023 15:15 TAK w rocznicę śmierci wygląda grób Piotra Woźniak-Staraka. Nie tego wszyscy się spodziewali... rozpaczliwy widok

Dzisiaj mija czwarta rocznica śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Ukochany Agnieszki Woźniak-Starak zmarł tragicznie 18 sierpnia 2019 roku podczas przejażdżki motorówką po jeziorze Kisajno. Teraz w rocznicę jego odejścia sprawdziliśmy, jak obecnie wygląda miejsce jego pochówku.

Grób Patryka Perettiego
18.08.2023 08:08 Co się dzieje na grobie Patryka Perettiego? Utworzyły podwójny "mur", niespotykany widok

15 lipca w Krakowie doszło do tragicznego wypadku z udziałem czterech młodych ludzi. Wydarzenie nadal pozostaje w obszarze zainteresowań opinii publicznej, która jest ciekawa, jak do tego wszystkiego doszło. Choć wszystkie ofiary są już pochowane, dochodzenie nadal trwa.

cmentarz, Sylwia Peretti, Patryk Peretti
11.08.2023 19:19 Szok, co pojawiło się na grobie syna Sylwii Peretti. Ktoś doskonale znał słabości Patryka. Bolesny gest dla rodziny?

Najpierw dewastacja grobu syna Sylwii Peretti, a teraz TO! Na cmentarzu, na którym spoczął 24-latek, doszło do szokującego wydarzenia. Ktoś zostawił mogile dosadny symbol. Aż trudno uwierzyć, jak w zaledwie 3 tygodnie zmieniło się miejsce pochówku syna celebrytki…

cmentarz, trumna
11.08.2023 16:01 Porażające, co grabarz odkrył przy grobie. Wezwał policję, zajrzeli do mogiły, nagle się ocknęła!

Grabarz dokonał szokującego odkrycia na cmentarzu. Nie mógł uwierzyć własnym oczom, w to co widzi przy grobie. Natychmiast wezwał policję. To co stało się po przyjeździe funkcjonariuszy mrozi krew w żyłach.

Haniebne, do czego doszło na grobie Kamilka z Częstochowy
08.08.2023 11:28 Haniebne, do czego doszło na grobie Kamilka z Częstochowy. Przekroczono granice!

Nie tak dawno media żyły sprawą Kamilka z Częstochowy, który został skatowany przez swojego ojczyma. Chłopiec długo walczył w szpitalu o swoje życie, ale niestety lekarze ostatecznie przegrali tę walkę trzy miesiące temu. W jego pogrzebie, który miał miejsce 13 maja, wzięły udział tłumy ludzi z całej Polski. Teraz w miejscu jego spoczynku doszło do niepojętej rzeczy.

Na grobie Anastazji pojawiła się karteczka z wiadomością
06.08.2023 08:19 Na grobie Anastazji pojawiła się karteczka z wiadomością. Te słowa kojarzą się z jednym

Na początku wakacji media żyły sprawą zaginionej na greckiej wyspie Kos Anastazji. 27-letnia kobieta zaginęła zaledwie kilka tygodni po tym, jak przybyła do Grecji w celach zarobkowych. Po niespełna tygodniu odnaleziono jej ciało, porzucone na pustkowiu. Policja od razu nie miała wątpliwości, że nie był to nieszczęśliwy wypadek, a morderstwo.

Anastazja Rubińska
04.08.2023 15:16 Tak teraz wygląda grób Anastazji Rubińskiej, która zginęła w Grecji. Rozpaczliwe, co tam znaleziono

Jeszcze kilka tygodni temu cała Polska żyła w zasadzie tylko tragicznymi informacjami, które dochodziły do nas z Grecji w sprawie Anastazji Rubińskiej. Polka najpierw uchodziła za zaginioną, a po tygodniu odnaleziono jej ciało. Jak teraz wygląda jej grób?

Tak wygląda grób Zbigniewa Wodeckiego
31.07.2023 14:24 Smutny widok na grobie Zbigniewa Wodeckiego. Ktoś położył to na płycie, serce krwawi

Zbigniew Wodecki był jednym z najwybitniejszych polskich muzyków. Ceniony wokalista zmarł w wyniku komplikacji po operacji wszczepienia bajpasów 22 maja 2017 roku. Sprawdzamy, jak po latach wygląda jego grób.

Tak wygląda grób Patryka Perettiego po dewastacji
26.07.2023 15:53 Tak wygląda grób Patryka Perettiego po dewastacji. Zaskakujący widok. TO znaleziono za pomnikiem

Patryk Peretti zmarł w nocy z 14 na 15 lipca w tragiczny wypadku samochodowym w centrum Krakowa. Tydzień później odbył się uroczysty pogrzeb syna Sylwii Peretti, podczas którego nie zabrakło łez i wzruszeń. Niestety, zaledwie dzień po uroczystości jego grób uległ dewastacji.

Grób Patryka Perettiego został zdewastowany
25.07.2023 19:15 Grób Patryka Perettiego zdewastowany, "Sylwię straszono". Policja powiadomiona, druzgocące wieści właśnie napłynęły

19 lipca pochowano syna Sylwii Peretti znanej między innymi z programu „Królowe życia”. Młody mężczyzna zmarł tydzień wcześniej w wypadku samochodowym. Jak ustaliła policja, to on prowadził, a w chwili wypadku miał 2,3 promila we krwi. Wraz z nim zginęło pozostałych trzech pasażerów samochodu. 

Andrzej Strzelecki – jak dziś wygląda jego grób
17.07.2023 18:38 Grał w "Klanie", zmarł po ciężkiej chorobie nowotworowej. Smutne, co dzieje się na grobie Andrzeja Strzeleckiego

Andrzej Strzelecki zmarł 17 lipca 2020 roku na skutek wyniszczającej choroby. Zaledwie kilka tygodni przed jego śmiercią jego córka poinformowała, że aktor zmaga się z nieoperacyjnym rakiem płuc. Istniała jedna szansa na wyleczenie, ale niestety jej koszt oszacowano na 1,5 miliona złotych, co przekraczało możliwości finansowe rodziny. Mimo organizacji zbiórek i wydarzeń charytatywnych, z których dochód w całości przekazano na leczenie Andrzeja Strzeleckiego, mężczyzna przegrał walkę z chorobą. Miał 68 lat.