Grób

Paweł Królikowski
27.02.2021 10:24 Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego. Minął rok od tragicznego zdarzenia

Aż ciężko uwierzyć w fakt, że to już rok odkąd Paweł Królikowski na zawsze zamknął swoje powieki. Popularny aktor przeszedł operację usunięcia guza mózgu, po której ostatecznie zmarł w wieku 58 lat. Widok jego grobu wyciska łzy z oczu. W dalszym ciągu pokrywają go gałązki z iglaków, a zapowiadany wcześniej pomnik jeszcze nie stanął. Paweł Królikowski był jednym z najbardziej szanowanych i utalentowanych polskich aktorów. Jego śmierć wywołała spustoszenie w sercach dziesiątek tysięcy Polaków. Dziś mija dokładnie rok od tego tragicznego zdarzenia.

madzia z sosnowca
25.01.2021 21:14 Madzia z Sosnowca w tym roku miałaby już 10 lat. Widok jej grobu rozbija serce w pył

To już niemal 10 lat odkąd mała Madzia z Sosnowca nie żyje. O tej sprawie mówiła cała Polska i do dziś nie zostało to zapomniane. Jej matka Katarzyna W. dokładnie zaplanowała morderstwo swojej córeczki, do czego przyznała się dopiero po jakimś czasie. Widok jej grobu rozbija serce na kawałki. Ta sytuacja będzie wspominana jeszcze przez długie lata. Madzia z Sosnowca została zamordowana przez swoją matkę, która pierwotnie kłamała, twierdząc, że została napadnięta podczas spaceru z córką. Została skazana na 25 lat więzienia.

zbigniew wodecki
27.12.2020 22:33 Zbigniew Wodecki odszedł 3 lata temu. Na widok jego grobu łzy same spływają po policzkach

Wspominając takie chwile, można przekonać się, jak czas szybko mija. Ponad trzy lata temu zmarł Zbigniew Wodecki, jeden z najwybitniejszych polskich piosenkarzy. Jego hity do dziś znają nawet najmłodsi Polacy. To niewiarygodne jak po tym czasie wygląda nagrobek doskonale wspominanego artysty. Ten widok sam wyciska łzy z oczu. Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 roku w wieku 67 lat. Pochowany został na cmentarzu Rakowickim w swoim rodzinnym Krakowie. Ludzie z wielką chęcią odwiedzają grób artysty i z bólem wspominają moment jego śmierci. Stojąc nad nagrobkiem ciężko powstrzymać lecące łzy.

Anna Przybylska
26.12.2020 21:28 Anna Przybylska dziś skończyłaby 42 lata. Widok jej grobu rozbija serce w pył

Anna Przybylska, piękna i niezwykle utalentowana aktorka odeszła z tego świata zbyt wcześnie. Była jedną z najbardziej uwielbianych osobistości, Polacy zawsze chętnie oglądali ją na ekranie w przeróżnych polskich produkcjach. Gdyby nie jej przedwczesna śmierć, aktorka świętowałaby dziś 42. urodziny. Niestety, teraz 26 grudnia jej fani mogą jedynie odwiedzić grób, którego widok aż ściska za serce. Anna Przybylska zdobyła popularność dzięki roli Marylki w serialu „Złotopolscy”. Od momentu kiedy jej postać pojawiła się w produkcji, cała Polska z miejsca pokochała zjawiskowo piękną Anię. Niestety, podstępna choroba zabrała ją z tego świata. Aktorka zmarła 6 lat temu na raka trzustki.

Gabriela Kownacka
20.12.2020 22:20 Pamiętacie Ankę z „Rodziny zastępczej”? Niestety odeszła, wygląd jej grobu wywołuje morze łez

Rodzina zastępcza była jednym z ulubionych seriali wielu polskich widzów, którzy do dziś z uśmiechem na twarzy wspominają jego bohaterów. Niestety, niemal 10 lat temu świat musiał pożegnać Gabrielę Kownacką, która wcieliła się w postać Anki Kwiatkowskiej. Wygląd grobu uwielbianej aktorki rozrywa serce. 7 grudnia 2010 na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim w Warszawie, rodzina, bliscy i przyjaciele, żegnali Gabrielę Kownacką. Aktorka, która zaskarbiła sobie sympatię widzów rolami w ponadczasowych produkcjach jak Rodzina zastępcza, Hallo Szpicbródka czy Kronika wypadków miłosnych, zmarła po sześcioletniej walce z rakiem, 30 listopada 2010 roku. Widok grobu gwiazdy napawa smutkiem.

TVP
16.12.2020 21:47 Grób Pawła Królikowskiego kilka miesięcy po śmierci. Porażający widok, łzy same napływają do oczu

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku. Ta śmierć była dla wszystkim dużym zaskoczeniem. Aktor miał wcześniej duże problemy zdrowotne, jednak wszystkim wydawało się, że zostały już dawno zażegnane. Dziś na grób aktora wciąż przychodzą fani, by oddać mu hołd. Aż trudno uwierzyć, jak wygląda to miejsce w tym momencie. Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbył się 5 marca w kościele Świętej Anny w Warszawie. Na uroczystość przybyła nieprawdopodobna ilość artystów, fanów i rodziny. Wszyscy żegnali aktora w najpiękniejszych słowach.

Witold Pyrkosz
03.12.2020 23:02 Witold Pyrkosz zmarł 6 lat temu. Widok jego grobu rozbija serce na milion kawałków, ciężko opanować łzy

Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku. Śmierć aktora wstrząsnęła wszystkimi, szczególnie zaś fanami serialu M jak miłość, w którym aktor przez 17 lat wcielał się w rolę głowy rodziny Mostowiaków. W sieci pojawiły się zdjęcia grobu aktora, ten widok wzrusza i rozbija serce na milion kawałków. Z tego artykułu dowiesz się: Jak wygląda grób Witolda Pyrkosza Gdzie leży ukochany aktor Polaków Jak wyglądała ceremonia pogrzebowa Witolda Pyrkosza Dziennikarze Super Expressu dotarli do Góry Kalwarii, na cmentarz położony przy kościele Niepokalanego Poczęcia NMP, gdzie znajduje się grób Witolda Pyrkosza. Miejsce pochówku jest pełne zniczy i kwiatów.

gienek loska
10.10.2020 21:47 Przyszli i zabrali znicze dla Gienka Loski. Wszystko trafiło do śmieci, aż chce się płakać

Gienek Loska zmarł 9 września. Muzyk, który nawet kiedy osiągnął sławę, nie przestawał grać na ulicy, latami poruszał serca przechodniów. Teraz to oni chcieli dać mu coś od siebie i uczcić jego pamięć. Niestety, znicze i kwiaty, które miały być hołdem dla zmarłego artysty, zniknęły z pamiątkowego miejsca. Wszystko trafiło do worka na śmierci. Na ten widok trudno nie płakać.10 września świat obiegła tragiczna wiadomość. Zespół słynnego muzyka poinformował o śmierci swojego lidera. Gienek Loska zmarł w wieku 45 lat. W czwartek 8 października fani artysty, który dał poznać się polskiej publiczności w programie X-Factor, wygrywając finał jego pierwszej edycji, postanowili oddać mu hołd. Niestety, znicze, kwiaty, a nawet pamiątkowe zdjęcie, zniknęły.

Andrzej Zaucha
10.10.2020 19:32 29 lat temu zginął Andrzej Zaucha. Widok grobu uwielbianego wokalisty wywołuje łzy

Andrzej Zaucha zginął 29 lat temu, od kul zazdrosnego męża pięknej i młodej aktorki, Zuzanny Leśniak-Goulais. Jednak talent i muzyka niezwykłego artysty, sprawiły, że na zawsze zapisał się on na kartach muzycznej historii, nie tylko w Polsce. Jak dziś wygląda grób Andrzeja Zauchy? Sprawdzili to dziennikarze Super Expressu. Widok wywołuje łzy.10 października 1991 roku Polskę obiegła tragiczna wiadomość, a miliony ludzi pogrążyły się w głębokim smutku i żałobie. Właśnie tego dnia zginął wybitny artysta, Andrzej Zaucha. Dziś, w dniu 29 rocznicy śmierci muzyka, wspominamy jego talent. Jak po tylu latach wygląda miejsce ostatniego spoczynku mężczyzny? Ciężko pohamować łzy.

prl
07.10.2020 00:21 Zdjęcia grobu Ewy Demarczyk przyprawiają o ciarki. Smutny widok miejsca wiecznego spoczynku wielkiej gwiazdy

Grób Ewy Demarczyk dzisiaj wygląda zupełnie inaczej, niż mogliby się tego spodziewać fani artystki. Trzeba przyznać, że dla wielu osób to będzie z pewnością przykry widok. Nikt się tego nie spodziewał.Grób Ewy Demarczyk wywołuje w niektórych osobach naprawdę przykre emocje. Miejsce jej ostatniego spoczynku sprawia, że łzy same cisną się do oczu. Widok tego miejsca wielu przyprawia o zły nastrój. Porażające, jej fani przecierają oczy z niedowierzania.

zofia czerwińska
17.09.2020 23:39 Zofia Czerwińska zmarła rok temu. Widok jej grobu zwala z nóg, łzy same zaczynają płynąć po policzkach

Zofia Czerwińska zmarła 13 marca 2019 roku w Warszawie. Jej śmierć wstrząsnęła wszystkimi, z polskiej sceny filmowej, teatralnej zniknęła najbarwniejsza postać ostatnich lat. Aktorka została pochowana na warszawskim Cmentarzu Komunalnym Północnym. Do sieci trafiło zdjęcie jej grobu, które zrobił Mariusz Szczygieł, jej wierny przyjaciel. Niewiarygodne, jak wygląda to miejsce.Zdjęcie grobu Zofii Czerwińskiej wzrusza. Aktorka została pochowana razem ze swoimi ukochanymi rodzicami. Jej przyjaciel Mariusz Szczygieł udostępnił wyciskające łzy zdjęcie, ale jak na wspomnienie wspaniałej aktorki przystało, opisał zabawną sytuację zakupu kwiatów nagrobnych. W uroczy sposób przyjaciel uczcił jej pamięć.

Witold Pyrkosz
16.09.2020 20:02 Witold Pyrkosz zmarł 3 lata temu. Widok jego grobu wywołuje morze łez, niewiarygodne, gdzie się znajduje

Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku. Jego odejście wstrząsnęło wszystkimi, szczególnie zaś fanami i twórcami uwielbianego serialu M jak miłość, w którym aktor przez 17 lat wcielał się w rolę głowy rodziny Mostowiaków. Do sieci trafiło zdjęcie grobu artysty. Niesamowite jak wygląda i gdzie się znajduje. Witold Pyrkosz był uwielbianym aktorem. Szerszej publiczności kojarzy się przede wszystkim z serialem TVP, ale zagrał też wiele niezapomnianych ról. Widok grobu aktora powoduje, że łzy same napływają do oczu.

grób
08.09.2020 15:45 Widok grobu ojca Kaczyńskich po prostu odbiera mowę. Słowa wyryte na nagrobku mówią same za siebie

Rajmund Kaczyński urodził się 1 września 1921 roku w Grajewie w województwie podlaskim, z kolei zmarł 17 kwietnia 2005 roku w Warszawie. Jest ojcem dwóch znanych polskich polityków, czyli Lecha oraz Jarosława Kaczyńskich. Rajmund był synem Aleksandra Kaczyńskiego, który pracował jako urzędnik kolejowy oraz Franciszki ze Świątkowskich. Rajmund Kaczyński zmarł przed piętnastoma laty. Widok jego grobu do dziś zapiera dech w piersiachW 1927 roku zamieszkał z rodzicami w Baranowicach. Jego ojciec został tam naczelnikiem ekspedycji węzła kolejowego, z kolei matka zajmowała się obrotem nieruchomościami. Po wybuchu II Wojny Światowej przeprowadzili sie do Warszawy w obawie przed zsyłką na Sybir. W 1941 roku wstąpił do Armii Krajowej, gdzie przyjął pseudonim Irka. Wziął udział w Powstaniu Warszawskim, został również dowódcą 7 drużyny 2 plutonu kompanii K 1 Pułku Baszta.Grób Rajmunda Kaczyńskiego jest bardzo prosty, ale jednocześnie piękny. Wyryte na nim zostały ważne słowa dotyczące mężczyzny, który zmarł przed piętnastoma laty. Ojciec Lecha oraz Jarosława Kaczyńskich był bardzo zasłużonym dla kraju człowiekiem. Nagła konferencja Jarosława Kaczyńskiego. Chce wprowadzenia nowych zakazów i ograniczeń Zaproponowali mu pół miliona rubli i samochód za kota. Jego odpowiedź była jednoznaczna Grób ojca Kaczyńskich odbiera mowę. Na nagrobku znalazło się zaledwie kilka słów, zawierających ważne informacje odnośnie Rajmunda Kaczyńskiego. Mężczyzna odszedł 17 kwietnia 2005 roku, czyli 15 lat temu. Na płycie znalazły się napis, który wiele mówi na jego temat.

Edward Dymek
29.08.2020 16:11 Porażający telefon na 112. Mężczyzna zadzwonił z grobu, błagał o pomoc

Mężczyzna wykonał telefon na numer 112. Pilnie potrzebował pomocy. Dyspozytor przeżył prawdziwy szok, kiedy usłyszał, skąd dzwoni jego rozmówca. Gdy udało się ustalić podstawowe informacje na miejsce, został wysłany patrol policji. Faktycznie, konieczna była pomoc.Mężczyzna od razu uprzedził dyspozytora, że to nie jest żart, a jego telefon jest śmiertelnie poważny. Wyjaśnił okoliczności, przez które znalazł się w tak dziwnym miejscu. Na miejsce przyjechała policja.

cmentarz
16.08.2020 12:26 Tajemnicze zaproszenia na grobach w polskim mieście. Tysiące listów pojawiło się na cmentarzu komunalnym

Cmentarz komunalny w jednym z polskich miast znalazł sposób na poradzenie sobie z problemem, z którym administracja zmaga się od lat. Nagle na tysiącach nagrobków pojawiły się tajemnicze karteczki. Jak się okazuje, pozostawiane liściki to zaproszenie do jednej, bardzo ważnej rzeczy. Nie wszystkim jednak taka forma przypadła do gustu.Ci, którzy wybiorą się na cmentarz komunalny przy al. Chopina we Włocławku, lub ten w Pińczacie, mogą przeżyć niemałe zaskoczenie. Szczególnie jeżeli na nagrobku ich bliskiego pojawiła się tajemnicza karteczka. Liścik zawiera bardzo ważną informację. Jeżeli go zauważymy, lepiej go nie lekceważyć.

Zbigniew Wodecki
26.07.2020 09:12 Widok grobu Zbigniewa Wodeckiego wywołuje morze łez. Wstrząsające zdjęcia trafiły do sieci

Zbigniew Wodecki był jednym z najbardziej uwielbianych artystów w Polsce. Jego talent do śpiewania i grania na wielu instrumentach był powodem do dumy na arenie światowej. Śmierć artysty była prawdziwym ciosem dla wszystkich.Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 roku. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską. Rutynowy zabieg okazał się dla gwiazdora śmiertelnym i artysta nie obudził się już ze śpiączki, w którą zapadł 8 maja. Jego grób powoduje, że łzy same napływają do oczu.

cmentarz
24.07.2020 13:50 Skandaliczny napis na nagrobku z polskiego cmentarza. Przechodnie przecierają oczy ze zdumienia

Nagrobek, który znajduje się na jednym z polskich cmentarzy, wywołuje spore kontrowersje, a przechodząc obok niego, ciężko nie przetrzeć oczu ze zdziwienia. Wszystko przez napis, który widnieje na płycie. Trzeba przyznać, że ktoś wykazał się ogromną kreatywnością. Ostatnia wola zmarłych jest porażająca. Takiego grobu z pewnością jeszcze nie widzieliście. Nagrobek, który znajduje się na Cmentarzu Komunalnym nr 2 Junikowo w Poznaniu, okazał się na tylko skandaliczny, że jego zdjęcie pojawiło się na jednej z Facebookowych grup. Widnieje na nim bardzo kontrowersyjny napis. Skandaliczny nagrobek Skandaliczna ostatnia wola zmarłych, która znalazła się na nagrobku, wzbudza spore kontrowersje. Niektórzy podziwiają autorów za niebywałe poczucie humoru, inni za to dywagują, czy cmentarz to aby na pewno odpowiednie miejsce, na tak mocne słowa. Sami oceńcie. – Na ch** się patrzysz? Też wolelibyśmy leżeć na plaży – głosi napis na nagrobku, który zwieńczony jest symbolem uśmiechniętej minki. Trzeba przyznać, że trudno przejść obok niego obojętnie. Pod zdjęciem zamieszczonym w mediach społecznościowych natychmiast rozpętała się zagorzała dyskusja. Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc Pilna konferencja Ministerstwa Zdrowia. Niestety, nie ma dla nas najlepszych informacji Niesłychane, co dalej stanie się z Jackiem Kurskim. Wielu może być wściekłych, chodzi o telewizję Niecenzuralny nagrobek Wielu internautów zwróciło uwagę na fakt, że niecenzuralne słowa nie powinny znaleźć się w tak ważnym miejscu, jakim jest cmentarz. Innym jednak zdecydowanie spodobało się to czarne poczucie humoru. – Dobry sposób, aby zwrócić na siebie uwagę – zauważyła jedna z internautek. A wy co sądzicie na ten temat? ZOBACZ ZDJĘCIA: Fot. Facebook Nagrobek na jednym z cmentarzy zawiera bardzo kontrowersyjny napis. ZOBACZ TEŻ: Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał Wydało się, jakie rzeczy działy się w kuchni ze „Świata według Kiepskich”. Grabowski dlatego nie cierpiał kręcić tam scen Inspektor sanitarny nagle przekazał komunikat. Chodzi o wiec Andrzeja Dudy, niektórzy mogą być w niebezpieczeństwie Ilona Łepkowska ostro skrytykowała Małgorzetę Rozenek. Oberwała za jedną rzecz Polsat pilnie przekazuje ostrzeżenie. Życie mieszkańców jednego województwa może być zagrożone Dowbor nie mogła nic zrobić, wielki dramat rodzinny. Dotarły do nas najsmutniejsze szczegóły źródło: wiemy.to

grób
21.07.2020 14:31 Skandaliczny napis na grobie Beaty i Piotra. Przechodniów zmroziło, gdy zauważyli prawdę

Grób, którego zdjęcie trafiło do sieci wywołał niemałe poruszenie. Przechodnie początkowo nie zauważyli, co tak naprawdę jest wykute na płycie nagrobnej Beaty i Piotra, jednak gdy jedna z odwiedzających podeszła bliżej, aż ją zmroziło. Niektórzy uważają, że to zabawny żart, inni twierdzą, że podobne treści są niedopuszczalne na cmentarzu.Napisy na nagrobkach bywają różne, a niektórzy pozwalają sobie na naprawdę wiele. Zdaje się jednak, że niewiele osób zastanawia się dużo wcześniej nad tym, jaka sentencja znajdzie się na ich grobie. Ta para pogrzebana w Poznaniu wpadła jednak na dość oryginalny pomysł – choć niektórym ciężko uwierzyć, że podobna treść faktycznie jest ostatnią wolą zmarłych.

Kora
14.07.2020 15:52 Niesamowite, na grobie Kory pojawił się wyjątkowy napis. Prawie 2 lata po śmierci artystki

Kora, wybitna artystka, której utwory zawsze pozostaną żywe, odeszła od nas niemal dwa lata temu. 28 lipca 2018 roku rodzina, bliscy, przyjaciele i fani żegnali piosenkarkę na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie, zostawiając na jej grobie stosy kwiatowych wiązanek. Jak informuje Se.pl, dziś nagrobek gwiazdy ma wyglądać zupełnie inaczej, a na jego płycie pojawił się wyjątkowy napis. 28 lipca 2018 Polskę obiegła niezwykle przejmująca i smutna informacja o śmierci jednej z największych artystek. Kora nie żyje. Gwiazda przegrała walkę z rakiem – głosiły nagłówki portali i gazet. Prawie dwa lata po śmierci gwiazdy jej grób wciąż jest jednym z najbarwniejszych miejsc na warszawskim cmentarzu, choć wygląda już zupełnie inaczej. Kora: grób artystki W lipcu 2018 roku Kora zmarła nad ranem w swoim mieszkaniu w Bliżowie. Piosenkarka zmarła na raka jajnika, mając 67 lat. Jak wspomniał podczas pogrzebu jej mąż Kamil Sipowicz, artystka przeszła piekło, choć do samego końca była aktywna i chciała żyć. Dziś grób piosenkarki wciąż odwiedza nie tylko jej rodzina i bliscy, ale również fani, a na jego płycie pojawiła się pewna zmiana. Jak donosi portal Se.pl, na nagrobku Kory pojawiło się niezwykłe przesłanie. Ruda, marmurowa płyta została ozdobiona dużym, białym słowem Kora, nad którym widnieje napis 1951 do nieskończoności. Nikt nie ma wątpliwości, że twórczość artystki zapewniła jej nieśmiertelność. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje gwiazda YouTube, była w 8. miesiącu ciąży RMF FM: Katastrofa na lotnisku w Bydgoszczy. Są ofiary śmiertelne Czy słowa Agaty Dudy miały „drugie dno”? Niepokojąca informacja krąży po internecie, ludzie mają wątpliwości Gdzie znajduje się grób Kory? Miejsce pochówku Kory znajduje się nieopodal Alei Zasłużonych, w kwaterze „K” Cmentarza Wojskowego, w 14. rzędzie i oznaczone jest numerem 7. Kora, a właściwie Olga Aleksandra Sipowicz, to jedna z najważniejszych postaci polskiego rocka, która do 2008 roku stała na czele zespołu Maanam. Utwory takie jak Krakowski spleen, Cykady na Cykladach, Boskie Buenos czy Lucciola do dziś rozbrzmiewają w radiowych rozgłośniach. ZOBACZ ZDJĘCIE: Fot. instagram.com/kora_fanclub/ Kora zmarła 8 lipca 2018 roku. Dziś jej grób wygląda już zupełnie inaczej. ZOBACZ TEŻ: Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata Dramat na polskim lotnisku. 2 osoby nie żyją, maszyna runęła Aleksander Kwaśniewski w szczerych słowach o Andrzeju Dudzie. Nie zostawił na nim suchej nitki Zdjęcia grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Okazał się, że mąż gwiazdy TVN ma swoją mogiłę w Warszawie Jerzy Stuhr w bardzo ciężkim stanie. Aktor trafił do szpitala, podejrzewa się najgorsze Polski samolot runął na ziemię. Są ofiary śmiertelne, napływają smutne wiadomości źródło: se.pl

Ksiądz
13.07.2020 21:20 Gdzie tak naprawdę znajduje się ciało Piotra Woźniaka-Staraka? Niewiarygodne doniesienia zdezorientowały wszystkich

Rok temu media donosiły, że Piotr Woźniak-Starak został pochowany na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Super Express informował wówczas, że sanepid ma wątpliwości co do legalności pochówku. Wszystko wskazuje jednak na to, że jego ciało nie zostało tam złożone, a grób znajduje się w innym miejscu. Piotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznych okolicznościach 18 sierpnia ubiegłego roku na jeziorze Kisajno. Choć od jego śmierci minął prawie rok, wciąż pojawiają się sprzeczne informacje dotyczące miejsca jego pochówku. Do niedawna podawano, że został pochowany w rodzinnej Fuledzie, wszystko wskazuje jednak na to, że to nie prawda.

Czterdziestolatek
02.07.2020 21:42 Grób aktorki ”Czterdziestolatka” jest w strasznym stanie. Aż łzy napływają do oczu, przykro patrzeć

Jednym z zaniedbanych miejsc wiecznego spoczynku, jest grób aktorki Elżbiety Wieczorkowskiej, która zagrała w serialu Czterdziestolatek. Jak informuje Super Express, nawet jej pogrzeb, który odbył się w 1980 roku, należał do tych skromnych, a na uroczystości zjawiło się zaledwie kilka osób. Czterdziestolatek był niegdyś serialem uwielbianym przez miliony Polaków. Super Express w ramach najnowszego odcinka (Nie)zapomnianych odwiedził warszawskie Powązki, gdzie szczególną uwagę zwrócił na grób jednej z gwiazd produkcji. Aż ciężko uwierzyć, w jakim stanie jest jej miejsce pochówku. Łzy same cisną się do oczu.Gwiazda serialu Czterdziestolatek jest zapomnianaAktorka z serialu Czterdziestolatek spoczywa na cmentarzu w Warszawie. Jej grób jest jednak w opłakanym stanie. Choć wokół wiele nagrobków jest odnawianych, o tym wszyscy zapomnieli. Przykre wiadomości o Waldusiu ze ”Świata według Kiepskich”. Jego żona ujawniła wstrząsające kulisy małżeństwa Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Na COVID-19 zachorowali klienci Lidla Antek Królikowski spotyka się z gwiazdą ”Pierwszej miłości”? ”Szedł z nią za rękę” Warszawski Cmentarz Powązkowski to miejsce, na którego terenie chowane są znane osobistości. Jego teren jest jednak ogromny — na jednej części znajdują się piękne, ekskluzywne nagrobki, a na innej zaś zapomniane miejsca pochówku w karygodnym stanie. Dlaczego nikt o to nie dba?

27.06.2020 21:22 Przechodzą obok nagrobka i nie wierzą własnym oczom. Większość ucieka w popłochu, grób skrywa ogromną tajemnicę

Grób skrywa niemałą tajemnicę. Kiedy ludzie obok niego przechodzą to albo się natychmiast żegnają, albo uciekają w popłochu, ponieważ nie wierzą własnym oczom. Dopóki jeden z przechodniów nie nagrał filmiku w pobliżu nagrobka, nikt nie sądził, że historie o nim są prawdziwe. Mamy nadzieję, że to tylko złudzenie, choć wcale takim się nie wydaje.Grób, który stoi na cmentarzu, budzi niepokój wśród wielu przechodniów. Niektórzy, czują się dziwnie w jego pobliżu, ponieważ wydaje im się, że ktoś ich obserwuje. Nie ma im się co dziwić, bo wygląda to nad wyraz przerażająco.

punkt szczepień
24.06.2020 10:16 Smutne, jak wygląda grób uwielbianego polskiego aktora. Zniszczona mogiła i porozrzucane śmieci wywołują łzy

Grób uwielbianego kiedyś aktora jest kompletnie zniszczony. Autorzy programu (Nie)zapomniani. Cmentarne historie pokazali w swoim reportażu nagrobek gwiazdora, który został pochowany na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Niestety, miejsce spoczynku artysty dziś pokrywają liście, widać, że o nagrobek nikt nie dba od wielu lat. Pomniki wielkich gwiazd, aktorów, reżyserów, pisarzy to miejsca często odwiedzane nie tylko przez rodzinę i najbliższych, ale także przez fanów sztuki czy historii. Niestety grób tego aktora jest w opłakanym stanie, dawno temu zapomniany.

madzia z sosnowca
21.06.2020 15:23 Smutne, jak wygląda grób małej Madzi z Sosnowca. Tata i dziadkowie nie mogą odwiedzać go zbyt często

Grób powinien być symbolem zwieńczającym życie, więc rodziny zmarłych gromadzą się na cmentarzach, pielęgnują nagrobki i odmawiają modlitwy zgodnie ze swoją wiarą. Śmiercią małej Madzi, półrocznej dziewczynki z Sosnowca żyła cała Polska. Wiemy, jak wygląda jej grób. Niestety, rodzina nie może często go odwiedzać.Grób malutkiej Madzi od momentu jej pochówku był pokryty setkami zniczy i kwiatów. Niestety – jak informuje portal se.pl, wszystko się zmieniło. O tragedii już zapomniano, a sama rodzina rzadko pojawia się na cmentarzu – portal wyjawia powody.

kara
17.06.2020 14:02 Zbezczeszczono grób 8-letniego Kacperka. Dokonano haniebnego czynu

Kacperek zmarł w bardzo młodym wieku. Chłopiec odszedł w listopadzie 2019, po stoczonej batalii z rakiem. Spoczął na cmentarzu w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie rodzina umieściła wyjątkowy nagrobek dla ukochanego synka. Niestety, dokonano haniebnego czynu. Grób został zbezczeszczony i to nie pierwszy raz.Kacperek zmarł mając zaledwie 8 lat. Chłopiec dzielnie toczył walkę z rakiem, niestety zakończyła się ona tragicznie w listopadzie zeszłego roku. O chłopcu było głośno, gdyż jego rodzice robili wszystko, by uratować mu życie. Założyli zbiórkę, która z powodzeniem zebrała ponad 154 tysiące złotych, jednak wciąż nie była to wystarczająca kwota, by ocalić Kacperka. Ośmioletni chłopiec został pochowany jesienią. Od tego czas u jego nagrobek zbezczeszczono już dwa razy.

punkt szczepień
06.06.2020 10:12 Zniszczony grób uwielbianego polskiego aktora. Aż przykro patrzeć, mamy łzy w oczach

Co się stało z nagrobkiem aktora? Od śmierci gwiazdora minęło już 11 lat. Mimo iż pochowany został na wrocławskim cmentarzu w Alei zasłużonych, jego grób wymaga natychmiastowej renowacji. Jak wygląda mogiła Tadeusza Szymkowa? Grób bliskiej osoby to jedno z takich miejsc, gdzie czas na chwilę się zatrzymuje. Wracają wspomnienia, wiele niedokończonych rozmów i niezrealizowanych planów. Niestety, nagrobek jednego z uwielbianych polskich aktorów znajdujący się na wrocławskim cmentarzu, jest w opłakanym stanie. Widać, że Tadeusza Szymkowa dawno nikt nie odwiedzał.Grób jednego z polskich gwiazdorów przyprawia o dreszcze. Zaniedbana mogiła na jednej z alejek wrocławskiego cmentarza wydaje się zapomniana. Chcemy poświęcić chwilę, ku czci pamięci artysty, jakim był Tadeusz Szymków. Ewa Farna jeszcze nie była tak odważna. Zmysłowe zdjęcie odebrało fanom mowę Wielka radość w domu Rozenek. Zdjęcie syna pojawiło się w sieci, wszystkiego najlepszego Lidl znów strzelił w dziesiątkę. Letnia oferta to prawdziwy hit za śmieszne pieniądze Wiemy, jak wygląda zaniedbany grób gwiazdora Tadeusz Szymków był aktorem znanym z takich hitów ekranowych jak Ekstradycja, Psy, Ja wam pokażę, Przedwiośnie czy Kroll. W latach 1998 – 2001 prowadził uwielbiany przez widzów program Telewizyjne biuro śledcze. Jak podaje se.pl, aktor zmagał się z nowotworem pęcherza. Zmarł we Wrocławskim szpitalu 10 stycznia 2009 roku po długiej i ciężkiej walce. O śmierci artysty poinformowała rzecznika prasowa Teatru Polskiego z filią we Wrocławiu – Kinga Wołoszyn. Gwiazdor był związany z Teatrem Polskim od 1997 roku i zagrał na jego deskach kilkadziesiąt spektakli. ZOBACZ ZDJĘCIE: Fot. TRICOLORS/East News Aktor zmarł, mając zaledwie 50 lat. Jego grób przyprawia o dreszcze Screenshot artykułu z SE.pl z dnia 05.06.20 „Zniszczony grób aktora „Ekstradycji”. Straszne choroby znanych Polaków. (Nie)zapomniani WIDEO” Reporterzy Super Expressu dotarli do zapomnianego grobu uwielbianego aktora. Na łamach portalu ukazały się fotografie, przedstawiające popękane zdjęcie na nagrobku artysty. ZOBACZ TEŻ: TVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, będzie hit Kolejne odmrożenia w Polsce już na długi weekend. Jest decyzja, wspaniała wiadomość Aktor „Klanu” ma już tylko jedną prośbę. Sam nie jest w stanie walczyć ze śmiertelną chorobą Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” kompletnie się zmieniła. W nowym wydaniu ciężko ją poznać Cała prawda o Małgorzacie Kożuchowskiej. Znany reżyser wyjawił, jaka naprawdę jest gwiazda Skandaliczne nagranie z Biedronki wyciekło. Bijatyka klientki z obsługą wstrząsnęła opinią publiczną Źródło: se.pl wikipedia.pl Grób aktora jest wykonany z różnego rodzaju kamieni w odcieniach szarości. Duża ilość zieleni wokoło w delikatny sposób odwraca uwagę od tego, jak bardzo zniszczone jest zdjęcie gwiazdora. Niestety – fotografia jest popękana w kilku miejscach. Mamy nadzieję, że ta część grobu szybko zostanie odnowiona i aktorowi zostanie oddany należny mu szacunek.

grób
29.05.2020 15:30 Bardzo przykry widok grobu małej Madzi z Sosnowca. Nikt już nie pamięta o jej cierpieniu?

źródło: se.pl ZOBACZ ZDJĘCIE: Nie żyje kierowca autobusu, który uderzył w drzewo Znów można jeździć na zorganizowane wycieczki w grupach. Jest nowe rozporządzenie rządu Zakażona fryzjerka otworzyła salon. 60 klientów może być zarażonych koronawirusem Od soboty dzieci mogą bawić się na placach zabaw. Należy jednak przestrzegać kilku zasad, a szczególnie jednej Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem. Smutne wyznanie gwiazdy „Zostałam sama” Krystyna Pawłowicz w nocy opublikowała dziwne zdjęcia. Co jej się stało? ZOBACZ TEŻ: Grób małej Madzi, który znajduje się na cmentarzu katedralnym pw. Wszystkich Świętych w Sosnowcu, przystrajają sztuczne kwiaty i wypalone znicze. Materiały opublikowane przez Super Express ukazują smutną prawdę. Po ośmiu latach od tragicznych wydarzeń mało kto pamięta o cierpieniu półrocznej dziewczynki, której ciało zostało skryte przez jej własną matkę w ruinach znajdujących się nieopodal domu. Osiem lat temu cała Polska żyła tragedią małej Madzi z Sosnowca i jej rodziny. Dokładnie 24 stycznia 2012 ludzie zaangażowali się w poszukiwania półrocznej dziewczynki, która jak się okazało, wcale nie została porwana, a jej ciało zostało ukryte przez matkę pod stertą liści i kamieni. Choć w dniu pogrzebu grób dziecka tonął w kwiatach, dziś świeci pustkami. Zaniedbany grób Madzi z Sosnowca

grób
03.03.2020 22:29 Odwiedzili grób córki Ewy Bem. Rozdzierający serce widok

Córka Ewy Bem pochowana została na cmentarzu w podwarszawskich Pyrach. Dziennikarze Super Expressu postanowili odwiedzić grób młodej i energicznej dziewczyny, która zmarła trzy lata temu. Pomimo upływu czasu widok w dalszym ciągu rozdziera serce. Przypomnijmy najważniejsze informacje z życia dziennikarki. Grób córki Ewy Bem w dalszym ciągu wywołuje masę emocji. Kobieta spoczęła na jednym z podwarszawskich cmentarzy. Przypomnijmy, że córka Ewy Bem o chorobie dowiedziała się w 2015 roku. Zmarła w październiku 2017 roku, osierocając dwójkę dzieci. Jej nagła śmierć miała znaczny wpłynęła na życie znanej piosenkarki. Z rozpaczy postanowiła przerwać karierę muzyczną.