Lifestyle.Lelum.pl > Donald Tusk

Donald Tusk

fot. Tiktok/@donald_tusk
04.03.2024 21:05 Tusk płynie na fali trendów z sieci. Nagle wspomniał o kaczkach. Celowo?

Donald Tusk od dłuższego czasu aktywnie udziela się na TikToku, gdzie z chęcią decyduje się na wykonywanie kolejnych zabawnych trendów, które królują na tej platformie. Ostatni filmik premiera wywołał jednak masę kontrowersji, a to z powodu jednej wypowiedzi polityka.

Córka Donalda Tuska spałaszowała monstrualnie drogiego pączka
06.02.2024 15:13 Córka Tuska spałaszowała drogiego pączka. Cena szokuje

Wielkimi krokami zbliża się Tłusty Czwartek, który bez wątpienia jest ulubionym świętem wszystkich łasuchów. Tę wyjątkową okazję postanowiła celebrować już nieco wcześniej córka Donalda Tuska. Gwiazda postawiła na niesamowicie drogi słodycz. Ile kosztował wypiek zjedzony przez Kasię Tusk?

Donald Tusk
04.02.2024 11:13 Wyciekło prywatne nagranie Tuska. Namówiły go wnuczki

Donald Tusk jest obecnie na językach całej Polski. A to za sprawą pełnionego przez niego urzędu. Polityk jest rozliczany ze wszystkich podejmowanych przez siebie decyzji, a to niejedyne, czym dzieli się ze swoimi odbiorcami. Niedawno pokazał, jak spędza ferie. Myślicie, że się cieszy?

Danuta Martyniuk zaatakowała Donalda Tuska
22.01.2024 08:18 Danuta Martyniuk zaatakowała Donalda Tuska i obraziła internautkę. Padły słowa o „szpitalu psychiatrycznym”

Od czasu do czasu zdarza się, że poszczególne osoby z polskiego show-biznesu postanawiają zabrać głos w sprawie polityki i skrytykować zachowanie przedstawicieli kolejnych partii. Tak właśnie było tym razem. Niespodziewanie głos zabrała Danuta Martyniuk, która zaatakowała Donalda Tuska. Na tym się jednak nie skończyło! 

Donald Tusk
19.12.2023 20:18 Tusk się wygadał. O imieniu jego ostatniego wnuka mało kto wiedział. Już wiadomo dlaczego

O prywatności Donalda Tuska nie wiadomo zbyt wiele. Mimo to uwadze mediów nie uszło kilka ważnych wydarzeń w jego życiu, takich jak np. kryzys w małżeństwie. Wiadomo również, że oprócz funkcji premiera polityk pełni również inną ważną funkcję - jest dziadkiem 5 wnuków. Polityk właśnie wygadał się, jak ma na imię najmłodszy z nich!

Donald Tusk próbował swoich sił w telewizji, fot. KAPiF
12.12.2023 18:47 Wyciekły nieznane informacje na temat przeszłości Donalda Tuska. Tak szukał swojej „szansy na sukces”?

Donald Tusk jest w ostatnich dniach jedną z najpopularniejszych osób w Polsce. Wszystko za sprawą historycznych wydarzeń, do których doszło w sejmie 11 grudnia. 

Donald Tusk o mały włos uniknął upadku, fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/East News
27.11.2023 19:40 Donald Tusk o krok od UPADKU! Spotkanie z bałwanem i walka z 350 tys. złotych

Donald Tusk jeszcze przed chwilą świętował ogromną frekwencję podczas tegorocznych wyborów, kiedy to miliony Polaków ruszyły do urn nie tylko w kraju, ale również poza granicami. Od tego czasu w mediach wciąż pojawiają się pytania odnośnie składu nowego rządu. Tymczasem Donald Tusk o mały włos zdołał uniknąć upadku. 

Donald Tusk, Małgorzata Tusk
27.10.2023 18:03 Żona Donalda Tuska wdała się w romans. Na mężu nie zostawiła suchej nitki. "Co za gnojek. Co on ze mną robi..."

Donald Tusk i jego żona Małgorzata przez lata wydawali się tworzyć trwały, nieskazitelny związek. Jednak prawda na temat ich relacji znacznie różni się od tego, jak widzą ich Polacy. W pewnym momencie ich małżeństwo stanęło na włosku, gdy Małgorzata Tusk wdała się w romans. Wówczas były premier zareagował w zaskakujący sposób. 

Wielka radość w domu Donalda Tuska
16.10.2023 11:36 Ogromne święto i radość w rodzinie Donalda Tuska. Do jego córki Kasi właśnie masowo spływają życzenia

W domu Donalda Tuska panuje obecnie wielka radość. Nic dziwnego - w końcu partia polityka zdobyła zaskakująco wysokie poparcie i istnieje spora szansa na zawiązanie przez nią koalicji z innymi przedstawicielami opozycji. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego lider KO ma dziś się z czego cieszyć.

Donald Tusk zaczął mówić o Andrzeju Dudzie
15.10.2023 22:22 Donald Tusk nagle zaczął mówić o Dudzie. TAK podsumował jego kadencję. Co na to prezydent?

Dzisiaj o 21 oficjalnie zakończono trwającą od piątku ciszę wyborczą i ogłoszono wstępne wyniki wyborów parlamentarnych. Głos w tej sprawie zabrał sam Donald Tusk, który podczas swojej wypowiedzi poruszył również temat prezydenta Andrzeja Dudy.

Zaskakująca reakcja Donalda Tuska
13.10.2023 18:13 Na oczach wszystkich zadał Donaldowi Tuskowi pytanie. Reakcja zwala z nóg. "Ja p***, nie wierzę!"

Wybory 2023 zbliżają się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że wszyscy politycy dwoją się i troją, aby przed rozpoczęciem ciszy wyborczej zachęcić Polaków do oddania głosu właśnie na ich partię. Niewiarygodne, co zrobił lider KO - Donald Tusk.

Rafał Trzaskowski, Donald Tusk, Marsz Miliona Serc
01.10.2023 20:38 Donald Tusk i Rafał Trzaskowski skomentowali to, co wydarzyło się na Marszu. Nie patyczkowali się

“Marsz Miliona Serc”, który miał miejsce 1 października w Warszawie, był przedsięwzięciem na wielką skalę. Wzięło w nim udział wiele Polek i Polaków z całego kraju, którzy przyjechali do stolicy specjalnie na manifestację. Jak całe wydarzenie skomentowali Rafał Trzaskowski i Donald Tusk? Obaj powiedzieli wprost, co myślą.

Donald i Kasia Tusk
24.06.2023 07:42 Donald Tusk na czarno-białym zdjęciu z córką, takiego go jeszcze nie widzieliśmy. "Coś mi z oczu poleciało…"

Jak na pełnoetatową influencerkę przystało, Katarzyna Tusk chętnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Nie mogło także zabraknąć posta z okazji Dnia Ojca, w którym złożyła słodko-gorzkie życzenia sławnemu politykowi. Donald Tusk nie mógł pozostawić życzeń od córki bez odpowiedzi.

Donald Tusk, Kasia Tusk z córką
05.06.2023 09:21 Donald Tusk powiedział za dużo?! W emocjach zdradził tajemnicę córki. Chodzi o jej pociechę

Kasia Tusk jest matką dwóch córek. Starsza z nich to Liliana, ale imię młodszej przez dwa lata pozostawało tajemnicą. Ostatnio jednak wyszło na jaw, a wszystko przez wypowiedź jej dziadka, Donalda Tuska, który zdradził je przed milionami osób. Donald Tusk niechcący ujawnił je podczas swojego przemówienia na Marszu Wolności 4 czerwca.

Donald Tusk, TVP info
04.06.2023 18:24 Nie mieści się w głowie, co na pasku pokazała TVP Info podczas marszu. Granica została przekroczona?

4 czerwca w Warszawie odbył się Marsz Wolności. Na demonstrację zorganizowaną przez lidera partii PO, Donalda Tuska, zjechali się demonstranci z całej Polski. Wśród nich licznie pojawiły się gwiazdy, które promują zaangażowanie w walkę o wolną demokrację. Marsz zorganizowany przez Donalda Tuska przyciągnął tłumy. Jednak TVP Info w trakcie przekazywania wiadomości skupiło się na czymś zupełnie innym. Niektóre paski, które ukazały się w telewizji, zwalają z nóg.

Donald Tusk, Mateusz Morawiecki
12.03.2023 17:26 "Mateuszek w tarapatach". Tusk zakpił z Morawieckiego na oczach całej Polski

W mediach społecznościowych Donald Tusk zakpił z premiera Polski. Opublikował krótki, prześmiewczy film, w którym mocno dał do zrozumienia, co spotka Mateusza Morawieckiego po wyborach. Na nagraniu polityk pokazuje co będzie czekało Morawieckiego, jeżeli Platforma Obywatelska wygra najbliższe wybory. W ręku trzyma książkę pod tytułem “Mateuszek w tarapatach”.

Cezary Pazura
27.08.2022 09:53 Teściowa Cezarego Pazury pomyliła go z Tuskiem. Edyta Pazura zdradziła, co zrobiła jej mama

Cezary Pazura stał się bohaterem komicznej sytuacji. Wszystko przez podobieństwo do polityka, które teraz stało się jeszcze bardziej uderzające z powodu jednego mema. Nawet teściowa nie była w stanie go odróżnić od Donalda Tuska. Żona aktora opowiedziała o tym, co zrobiła jej mama. Media obiega fotografia popiersia Jana Pawła II, a internauci nie mogą się zdecydować, czy inspiracją dla rzeźby był Cezary Pazura, czy też Donald Tusk. Zarówno w młodych latach, jak i teraz w oczy rzuca się uderzające podobieństwo pomiędzy aktorem i politykiem. Teraz Edyta Pazura opowiedziała o komiczniej sytuacji z udziałem męża i… swojej matki. Okazuje się, że nawet teściowa pomyliła swojego zięcia z przewodniczącym PO.

żona donalda tuska
11.01.2022 10:37 Kim jest żona Donalda Tuska? Małgorzata Tusk nie zawsze była idealną żoną

Donald Tusk to jeden z najbardziej znanych polityków w naszym kraju. Szef Platformy Obywatelskiej od 43 lat jest mężem swojej ukochanej Małgorzaty. Kim jest żona Donalda Tuska? Małgorzata Tusk z wykształcenia jest historyczką, a razem ze swoim ukochanym poznała się na studiach. Dzieje miłości polityka i jego partnerki mogą nieźle szokować. Kim jest żona Donalda Tuska?

Monika Olejnik
20.12.2021 08:40 Monika Olejnik rozmawiała z Donaldem Tuskiem. Show skradły buty dziennikarki

Monika Olejnik jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Cechą charakterystyczną gwiazdy są długie blond włosy i rzucające się w oczy wysokie szpilki. Nie inaczej było podczas ostatniej rozmowy prowadzącej program „Kropka nad i” z Donaldem Tuskiem, kiedy całą uwagę publiczności zdobyły właśnie buty Moniki Olejnik. Prezenterka znana jest z zakładania butów na wysokim obcasie, którymi zachwyca podczas swoich występów w telewizji. Tym razem Monika Olejnik zdecydowała się na niezwykle drogie szpilki. Ich cena może niejednego zaskoczyć.

Donald Tusk
18.12.2021 17:12 Donald Tusk wydal nagły apel. Tłumy wyjdą na ulicę już jutro, gruchnęły niepokojące wieści

Jutro (19 grudnia) w Warszawie ma odbyć się ogromny protest. Do wyjścia na ulice wzywa też Donald Tusk, zaznaczając, że także weźmie w nim udział. Chodzi o nowe przepisy, które zostały przegłosowane wczoraj w sejmie. 17 grudnia w sejmie sprzeciw Senatu wobec nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, czyli Lex TVN. Tym samym projekt został przegłosowany i czeka na podpis prezydenta.

Anna Lewandowska
12.12.2021 18:23 Najpierw Tusk, teraz pędziła Anna Lewandowska. Skandal, nic jej nie tłumaczy

Wydawałoby się, że po krytyce, z jaką spotykają się znane osoby, łamiące przepisy drogowe, więcej gwiazd zacznie przestrzegać przepisów. Jest jednak inaczej: tym razem na niewłaściwym zachowaniu na drodze została przyłapana Anna Lewandowska. Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego sama jest osobą rozpoznawalną. Wiele osób traktuje ją jako autorytet w dziedzinie zdrowego żywienia i stylu życia. Dziennikarze Super Expressu udowodnili, że podczas jazdy samochodem lepiej jej nie naśladować.

Donald Tusk
11.12.2021 16:38 Występ Tuska przed tłumem ludzi nagle przerwany. Niezwykłe, do czego doszło

Od kiedy Donald Tusk wrócił do polskiej polityki, jest w zasadzie jej główną postacią. Wokół niego co chwila coś się dzieje. Całkowitego spokoju nie mógł zaznać nawet w trakcie swojego ostatniego wystąpienia. Donald Tusk przemawiał bowiem w trakcie Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej. Jego występ został jednak przerwany przez nieoczekiwanego gościa.

Dzień dobry TVN
11.12.2021 11:03 Donald Tusk nagle pojawił się w „Dzień Dobry TVN”. Padło mocne wyznanie, powiedział o wstydzie

W sobotnim wydaniu Dzień dobry TVN został wyemitowany wywiad Doroty Wellman z byłym premierem Donaldem Tuskiem. Dziennikarka zapytała polityka o ostatni incydent z przekroczeniem prędkości. Padło mocne wyznanie. Donald Tusk w listopadzie stracił prawo jazdy na trzy miesiące i otrzymał mandat za to, że jechał ponad 100 km/h w terenie zabudowanym. Zdarzenie odbiło się szerokim echem w mediach.

Donald Tusk
06.12.2021 21:13 Tusk znowu przyłapany na złamaniu prawa. Właśnie się dowiedzieliśmy

Przed blisko miesiącem Donald Tusk – w wyniku nieprzepisowej jazdy – na kilka miesięcy stracił prawo jazdy. Okazuje się jednak, że były premier po raz kolejny złamał przepisy, na czym to przyłapali go fotoreporterzy.

Donald Tusk
25.11.2021 20:43 Odebrali Tuskowi prawo jazdy. Teraz wyszło na jaw, w jaki sposób się przemieszcza. Zdjęcia odbierają mowę

Odkąd Donald Tusk stracił prawo jazdy wszyscy zaczęli zastanawiać się, w jaki sposób będzie się teraz przemieszczać. Oczywiste jest, że za kółko na razie nie wsiądzie, ale wygląda na to, że nie ma powodów do narzekania. „Super Express” podaje, że prezes PO ma osobistego kierowcę. Przypomnijmy, że Donald Tusk stracił prawo jazdy po znacznym przekroczeniu prędkości w miejscowości Wiśniewo. Teraz musiał przesiąść się na fotel pasażera.

Donald Tusk
24.11.2021 19:20 Najpierw zatrzymanie przez policję. Teraz zaskoczył Polaków swoimi słowami. Donald Tusk przesadził?

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk wypowiedział się na temat zaszczepionych przeciw COVID-19 ludzi. Jego zdaniem czują się oni całkowicie opuszczeni przez rząd. Uważa, że szczepionki same w sobie nie dają odpowiedniego poczucia bezpieczeństwa. Były przewodniczący rady europejskiej przekazał, że rozmawiał z członkami Rady Medycznej przy premierze. Fakty, jakie mu przedstawiono, potrafią zdziwić.

Donald Tusk
22.11.2021 20:10 Nieoczekiwane wieści ws. zatrzymania Tuska. Dowiedzieliśmy się o chorobie polityka

W sobotę (20 listopada) Donald Tusk został zatrzymany za znaczne przekroczenie dozwolonej prędkości w miejscowości Wiśniewo. Jakie były okoliczności tego wydarzenia i dlaczego polityk jechał bez kierowcy? Pojawiły się nowe informacje. Tusk jechał w terenie zabudowanym 107 km.h, kiedy zatrzymała go policja. Ukarano go mandatem, 10 punktami karnymi i zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące. W jakich okolicznościach doszło do tego wydarzenia?

Wiśniewo
22.11.2021 16:28 Wiśniewo: zatrzymanie Donalda Tuska przez policję zostało nagrane. Mamy wideo

20 listopada Donald Tusk złamał przepisy ruchu drogowego. Jechał w terenie zabudowanym 107 km/h. Policja zatrzymała go w miejscowości Wiśniewo. Teraz sieć obiega nagranie z zatrzymania szefa PO, publikujemy je poniżej. Policja zatrzymała Tuska na wysokości Wiśniewa (woj. mazowieckie). Autentyczność nagrania z zatrzymania szefa PO potwierdził portal tvp.info, który podaje też, że polityk jechał samochodem służbowym.