Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Donald Tusk powiedział za dużo?! W emocjach zdradził tajemnicę córki. Chodzi o jej pociechę
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 05.06.2023 09:21

Donald Tusk powiedział za dużo?! W emocjach zdradził tajemnicę córki. Chodzi o jej pociechę

Donald Tusk, Kasia Tusk z córką
fot. Instagram/donaldtusk

Kasia Tusk jest matką dwóch córek. Starsza z nich to Liliana, ale imię młodszej przez dwa lata pozostawało tajemnicą. Ostatnio jednak wyszło na jaw, a wszystko przez wypowiedź jej dziadka, Donalda Tuska, który zdradził je przed milionami osób. 

Donald Tusk niechcący ujawnił je podczas swojego przemówienia na Marszu Wolności 4 czerwca.

Donald Tusk na Marszu Wolności

Donald Tusk pojawił się na Marszu Wolności w Warszawie, gdzie wygłosił przemówienie na Placu Zamkowym. Opowiedział w nim o tym, dlaczego walczy o lepszą Polskę, mając na myśli młode pokolenie. Aby uczynić swoje przemówienie bardziej osobistym, Donald Tusk wymienił imiona wszystkich swoich wnucząt, najwyraźniej w porywie chwili zapominając, że jedno z nich jest ściśle strzeżonym sekretem. 

Jak się okazuje, młodsza córka Kasi Tusk nazywa się Maria. 

Martyna Kupczyk nie wytrzymała, nie mogła już milczeć o Elżbiecie Romanowskiej. Ujawniła jej prawdziwe oblicze

Donald Tusk ujawnił imię wnuczki

Jak donosi portal Jastrząb Post, imię wnuczki Donalda Tuska zostało ujawnione w następującym fragmencie jego przemówienia podczas Marszu Wolności

– Ja też jestem dzisiaj z wami i będę każdego dnia, noc i dzień, do dnia wyborów, wszędzie tam, gdzie będziemy bili się o wolną Polskę, o lepszą przyszłość dla Polaków, będę cały czas pamiętał, że robię to dla waszych Aguś, dla waszych Michałków, dla mojej Lilki, Marysi, Mateuszka, Mikołaja, dla Waszych dzieci, dla waszych wnuków, dla Was wszystkich. Po to jest ta walka. Po to dzisiaj maszerowaliśmy – powiedział polityk.

Donald Tusk – rodzina

Donald Tusk wraz z żoną Małgorzatą są rodzicami dwójki dzieci – Katarzyny oraz Michała. Ich córka jest szafiarką i blogerką, która z powodzeniem prowadzi bloga lifestylowego Make Life Easier. Od 2014 roku jest związana z architektem Stanisławem Cudnym, z którym doczekała się dwóch córek – Liliany i Marii. 

Źródło: Jastrząb Post

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny