Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Donald Tusk nagle pojawił się w „Dzień Dobry TVN”. Padło mocne wyznanie, powiedział o wstydzie
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 11.12.2021 11:03

Donald Tusk nagle pojawił się w „Dzień Dobry TVN”. Padło mocne wyznanie, powiedział o wstydzie

Dzień dobry TVN
Fot. kadr z programu „Dzień dobry TVN”

W sobotnim wydaniu Dzień dobry TVN został wyemitowany wywiad Doroty Wellman z byłym premierem Donaldem Tuskiem. Dziennikarka zapytała polityka o ostatni incydent z przekroczeniem prędkości. Padło mocne wyznanie.

Donald Tusk w listopadzie stracił prawo jazdy na trzy miesiące i otrzymał mandat za to, że jechał ponad 100 km/h w terenie zabudowanym. Zdarzenie odbiło się szerokim echem w mediach.

Donald Tusk pojawił się w Dzień dobry TVN

Jest przekroczenie przepisu drogowego, jest kara zatrzymania prawa jazdy na 3 miesiące plus 10 punktów i mandat. Adekwatna. Przyjąłem ją bez dyskusji – informował lider Platformy Obywatelskiej w listopadzie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nic dziwnego, że pytanie o mandat musiało pojawić się w trakcie wywiadu z Tuskiem w Dzień dobry TVN. Dorota Wellman zapytała wprost: Kto gna w terenie zabudowanym?

Były premier nie ukrywał, że jest mu wstyd. Dodał też, że powinien dostać po głowie.

Człowiek nierozsądny, taki który powinien dostać po głowie i zmienić sposób zachowania. I dostać po głowie. Czasami taki moment wstydu publicznego, myśl jak się patrzy w lustro: zachowuj się, co ty zrobiłeś, jest dużo poważniejszy niż sankcje administracyjne. I zadziałało, proszę wierzyć – odpowiedział.

Co sądzicie o wyznaniu polityka?

Dzień dobry TVN

Źródło: Dziendobry.tvn.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niepojęte, kto pojawi się teraz w „M jak miłość”. Fani serialu mogą zdębieć
  2. Piekarczyk ujawnił, jaką dostanie emeryturę. Na widok kwoty opadły nam szczęki
  3. Biedrzyńska przekazała druzgocącą wiadomość o śmierci. „Odchodzą Ci najwięksi, najwspanialsi”